Jump to content

nowy plugin ?!


DrEsIaRz
 Share

Recommended Posts

Może już wiecie a jak nie to postaram się wam to przedstawić.

A mianowcie istnieje coś takiego jak wh+antyss działa to na takiej podstawie że gracz który ma tego czita nie jest wykrywalny prawie w żaden sposób , gdy admin robi mu 5 ss-ów do csstike trafia 5 ss-ów na których widać wh i 5 automatycznie przerabia czit na czyste bez wh . Czytałem wiele o tym i znalazłem tylko 3 wyjścia z tej sytuacji:

 

1.Jezeli gracz ma tylko zaistalowanego czita i niezbyt ogarnia ustawienia do niego to po zrobieniu przez admina 7 screenów 5 zostanie przerobione a na tych 2 zostanie wh ^^

2.Nagrać demko samemu ale to niejest zbyt dobre wyjście...

3.istnieje plugin dla adminów

AMX recordPlugin który nagrywa graczowi demo ( jeżeli admin wpiszę w konsolę komendę ). Demo znajdzie się w folderze /cstrike gracza który miał kręcone demko. Prawdopodobnie jest to najlepsze rozwiązanie jakie jest narazie w internecie ^^

amx_record nick

amx_stop nick

4. Jest także plugin dzięki któremu admin wstawia sztuczną postać w ściane i gracz wtedy nic niepodejrzewając zacznie strzelac tą postać bedzie widział admin i osoba grająca na wh niestety niepamiętam jak ten plugin się nazywał.

 

 

Musimy coś z tym zrobić jestem adminem na cod mod 350 i jest 2-3 graczy grających perfidnie na tym czicie a po zrobieniu ss-ów dostają ub jakby nic się niestało.

Link to comment
Share on other sites

4. Jest także plugin dzięki któremu admin wstawia sztuczną postać w ściane i gracz wtedy nic niepodejrzewając zacznie strzelac tą postać bedzie widział admin i osoba grająca na wh niestety niepamiętam jak ten plugin się nazywał.

 

Z takim pluginem miałem kiedyś  do czynienia na innym serwerze PaintBall, my to nazywaliśmy halucynacja. Jeżeli chcesz mogę na pw mogę ci dostarczyć link ze stronki na której masz pliki i wytłumaczenie jak to działa.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • Root

1. Nie, ponieważ nowe anty ss z tego co wiem wykrywają wpisaną komendą. Tak naprawdę da się zablokować dawanie ss'ow przez admina. Plugin na ss działa tak, że wpisuje ci w konsoli komende na ss, a jeżeli ten anty ss wykryje to, to od razu wyłącza WH.
2. Praca admina, to nie tylko siedzenie i granie, ale też nagrywanie demek i sprawdzanie dokładnie gracza. Każdy ma tutaj jakąś "pracę"
3. Nie, bo to jest zablokowane u większości ns'ow.
4. To od dawna nie działa na prawie każdym z WH, ponieważ są nowsze, które wykrywają dokładnie postać, a ten plugin działał kiedyś jak były te ccałe tokio drify. W dzisiejszych czasach każdy gracz zauważy, że to fejk, bo wpuszcza te postać w ścianę, czasami nieudolnie.

Jeżeli lecą na perfidnym "czcie", to wystarczy nagrać demko ^ ^

Link to comment
Share on other sites

3.czytałem dużo o tym i nie widziałem nigdzie aby ktoś pisał że są zablokowane u większości ns-ów a wręcz przeciwnie każdy jest z tego pluginu zadowolony i chętnie korzysta.

Edited by DrEsIaRz
Link to comment
Share on other sites

  • Root

Na to jest bardzo łatwy sposób, wystarczy znać ruskie fora(teraz już w sumie nie, bo lata to na wielu forach) i poszukać tzn csxguard, tam możesz dowolnie blokować komendy wysyłane przez serwer, każdą którą chcesz, od komend na zmianę nicku, po blokowanie komendy na interp, recording, ss

 

Stąd na wielu serwerach nie działa już wymuszanie interpu, recording, zmiana ustawień fps, itd.

 

Zresztą na którym serwerze się to trzyma, bo nie spotkałem żadnego topowego z takim dodatkiem, 2-3 lata temu, to było używane, ale odkąd pojawił się csxguard, wycofano to, bo stało się to zbędne, wiele osób tłumaczyło, że nie ma demek, nie wiedząc, że ich ns ma zablokowane takie komendy. To samo było kiedyś z ss, niektórzy gracze ns nie dostawali screenshot'ow przez pliki csxguard.

Edited by -_-
Tak jak wspomniałem wcześniej, praca admina to nie tylko granie i rzucanie ss. Niektórym nawet się nie chce nagrać gracza, widocznie nie nadają się na taką posadę.
Link to comment
Share on other sites

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines