Skocz do zawartości

nowy plugin ?!


DrEsIaRz

Rekomendowane odpowiedzi

Może już wiecie a jak nie to postaram się wam to przedstawić.

A mianowcie istnieje coś takiego jak wh+antyss działa to na takiej podstawie że gracz który ma tego czita nie jest wykrywalny prawie w żaden sposób , gdy admin robi mu 5 ss-ów do csstike trafia 5 ss-ów na których widać wh i 5 automatycznie przerabia czit na czyste bez wh . Czytałem wiele o tym i znalazłem tylko 3 wyjścia z tej sytuacji:

 

1.Jezeli gracz ma tylko zaistalowanego czita i niezbyt ogarnia ustawienia do niego to po zrobieniu przez admina 7 screenów 5 zostanie przerobione a na tych 2 zostanie wh ^^

2.Nagrać demko samemu ale to niejest zbyt dobre wyjście...

3.istnieje plugin dla adminów

AMX recordPlugin który nagrywa graczowi demo ( jeżeli admin wpiszę w konsolę komendę ). Demo znajdzie się w folderze /cstrike gracza który miał kręcone demko. Prawdopodobnie jest to najlepsze rozwiązanie jakie jest narazie w internecie ^^

amx_record nick

amx_stop nick

4. Jest także plugin dzięki któremu admin wstawia sztuczną postać w ściane i gracz wtedy nic niepodejrzewając zacznie strzelac tą postać bedzie widział admin i osoba grająca na wh niestety niepamiętam jak ten plugin się nazywał.

 

 

Musimy coś z tym zrobić jestem adminem na cod mod 350 i jest 2-3 graczy grających perfidnie na tym czicie a po zrobieniu ss-ów dostają ub jakby nic się niestało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 - 

Mało jest takich darmowych wh + anty screenshotów, najczęściej jak to mówisz anty ss przerabia 3/4 screeny, a pozostałe są brudne. 

Mało osób tak samo tego używa, gdyż te screeny są do dupy.. zapisują się pod nazwą screenshot_de_dust2 np . albo snapshot_ 

 

4. To jest lucia, i admin nie wstawia tej postaci w screeny, tylko automatycznie plugin wstawia gdzieś tą postać, gdy gracz w nią strzela widocznie widać wh, i wtedy robimy screeny.

Ale to jest stary plugin, a zamiast jego używamy na naszych serwerach Admin Spectator ESP.

 

Ja nie pamiętam sytuacji gdy osoba z anty ss uciekła mi . Każde ss'y co były sprawdzane są badane , (sprawdzana data modyfikacji, kod CRC, dokładnie nazwa screena) jeżeli są jakieś wątpliwości to doświadczona osoba sprawdza demko. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4. Jest także plugin dzięki któremu admin wstawia sztuczną postać w ściane i gracz wtedy nic niepodejrzewając zacznie strzelac tą postać bedzie widział admin i osoba grająca na wh niestety niepamiętam jak ten plugin się nazywał.

 

Z takim pluginem miałem kiedyś  do czynienia na innym serwerze PaintBall, my to nazywaliśmy halucynacja. Jeżeli chcesz mogę na pw mogę ci dostarczyć link ze stronki na której masz pliki i wytłumaczenie jak to działa.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

1. Nie, ponieważ nowe anty ss z tego co wiem wykrywają wpisaną komendą. Tak naprawdę da się zablokować dawanie ss'ow przez admina. Plugin na ss działa tak, że wpisuje ci w konsoli komende na ss, a jeżeli ten anty ss wykryje to, to od razu wyłącza WH.
2. Praca admina, to nie tylko siedzenie i granie, ale też nagrywanie demek i sprawdzanie dokładnie gracza. Każdy ma tutaj jakąś "pracę"
3. Nie, bo to jest zablokowane u większości ns'ow.
4. To od dawna nie działa na prawie każdym z WH, ponieważ są nowsze, które wykrywają dokładnie postać, a ten plugin działał kiedyś jak były te ccałe tokio drify. W dzisiejszych czasach każdy gracz zauważy, że to fejk, bo wpuszcza te postać w ścianę, czasami nieudolnie.

Jeżeli lecą na perfidnym "czcie", to wystarczy nagrać demko ^ ^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3.czytałem dużo o tym i nie widziałem nigdzie aby ktoś pisał że są zablokowane u większości ns-ów a wręcz przeciwnie każdy jest z tego pluginu zadowolony i chętnie korzysta.

Edytowane przez DrEsIaRz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Na to jest bardzo łatwy sposób, wystarczy znać ruskie fora(teraz już w sumie nie, bo lata to na wielu forach) i poszukać tzn csxguard, tam możesz dowolnie blokować komendy wysyłane przez serwer, każdą którą chcesz, od komend na zmianę nicku, po blokowanie komendy na interp, recording, ss

 

Stąd na wielu serwerach nie działa już wymuszanie interpu, recording, zmiana ustawień fps, itd.

 

Zresztą na którym serwerze się to trzyma, bo nie spotkałem żadnego topowego z takim dodatkiem, 2-3 lata temu, to było używane, ale odkąd pojawił się csxguard, wycofano to, bo stało się to zbędne, wiele osób tłumaczyło, że nie ma demek, nie wiedząc, że ich ns ma zablokowane takie komendy. To samo było kiedyś z ss, niektórzy gracze ns nie dostawali screenshot'ow przez pliki csxguard.

Edytowane przez -_-
Tak jak wspomniałem wcześniej, praca admina to nie tylko granie i rzucanie ss. Niektórym nawet się nie chce nagrać gracza, widocznie nie nadają się na taką posadę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności