Skocz do zawartości

[Propozycja] Profile HTML/CSS


XoLLeK

  

8 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Profil

    • Jestem za
      4
    • Jestem przeciw
      4


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałbym aby na serwerze były profile html/css ale nie dla wszystkich tylko dla tych, którzy mają jakąś range :0

Każdy  z jakąś rangą by miał swój unikalny profil :)

 

SS jak wygląda taki profil:

Mogą być prze różne profile dałem podstawowe i 1 inny.

Szkoda że na ss nie widać animacji bo w html można robić ruchome napisy i zakładki itp.

 

 

 

 

vzyaLVD.jpg

 

OrMlCux.jpg

 

CbYzB6N.jpg

 

 

 

 

 

Edytowane przez XoLLeK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokaż jakoś jak to miałoby wyglądać :D

Jutro dam ss przykładowych profilów w tym moich a teraz opisze jak to działa, takie profile można zrobić różnie pokażą to ss, taki profil ma tło wiec wchodzimy na strone  z tapetami i wybieramy sobie, możemy zmieniać kolory profilu itp pokaże to na ss a jak propozycja przejdzie zrobie poradnik i bede robił też te profile jak ktoś nie bedzie umiał.

//Tel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dobrze to zrozumiałem to chcesz aby wszyscy co mają jakąś rangę mieli tło w profilu, według mnie to głupota, bo wtedy donator praktycznie niczym się nie wyróżniałby, a to właśnie donator ma być tym "unikatowym" (wyróżnionym) użytkownikiem, bo on bardziej się przyczynia/przyczynił na rzecz forum/serwerów niż dla przykładu taki admin. Donator robi coś nadprogramowo (coś czego nie musi), można  by porównać jego pracę do szóstki w szkole. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na nie. :D

 

 

Jesli też chcesz miec taka funkcje to zasłuz sobie albo kup  http://forum.cs-classic.pl/topic/17331-donator/i i wtedy  bedziesz sobie mógł ustawic.

Edytowane przez aver
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie dostępność tła już jest :D

Przykład: http://forum.cs-classic.pl/user/9910-%D0%B2%E2%84%93%CE%B1%D0%B8%C2%A2%CE%B9%D0%BA/

 

No chyba, że coś więcej Ci się widzi

 

No właśnie dostępność tła już jest :D

Przykład: http://forum.cs-classic.pl/user/9910-%D0%B2%E2%84%93%CE%B1%D0%B8%C2%A2%CE%B9%D0%BA/

 

No chyba, że coś więcej Ci się widzi

Tło to nie html dam ss to zobaczycie, aha no yen profil no okej bedzie mogł mieć tylko Donator, ale powiem Wam jedno super to wygląda.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na nie. :D

 

 

Jesli też chcesz miec taka funkcje to zasłuz sobie albo kup http://forum.cs-classic.pl/topic/17331-donator/i i wtedy bedziesz sobie mógł ustawic.

Zasłuz? No kurde hahahha

 

Co do propozycji Kamil to czekamy na te ssy.

Jeśli to ma dać tylko tło to bezsens,po co? Donator ma możliwość ustawiania tła.

Edytowane przez Mashiro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasłuz? No kurde hahahha

 

Co do propozycji Kamil to czekamy na te ssy.

Jeśli to ma dać tylko tło to bezsens,po co? Donator ma możliwość ustawiania tła.

Dodałem już ss :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda świetnie ale kto takie coś zrobi i czy jest za darmo? :D

to jest za darmo, ja umiem wykonywać profile :)

Edytowane przez XoLLeK
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej zrobić nową ankietę bo Ci co dali wczoraj "na NIE" na pewno zmieniliby zdanie po tych SS.

Jak dla mnie wciąż zbędne (niepotrzebne zaśmiecanie forum i zmienianie "jego" estetyki), ale jakby miało do tego dojść to według mnie modyfikowanie profilu na tak "zaawansowanym" poziomie mogły robić użytkownik posiadający rangę wyższą niż admin serwera cs 1.6 cz też go. W skrócie dobrze jest jak jest, nie ma co zmieniać na siłę bez tego też da się korzystać z forum. 

Edytowane przez .Not anymore.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoja propozycja nie została przyjęta.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności