Jump to content

[OCENA] Próbni admini.

N4talijAA
 Share

Recommended Posts

Abraka często jest na serwerze a to rano a to popołudniu jak z nim grałem nie zauważyłem żeby sobie nie radził jak dla mnie powinien zostać.

Burger jak grałem z nim to zauważyłem że czasami przesadzał i tu dużo nie mogę powiedzieć bo mało z nim grałem.

• Like 2

Co do T-BAGA on powinien zostać gra dużo, ogarnia już, jakiś takich problemów przez niego spowodoanych nie widziałem tylko żeby ograniczył spamowanie na [email protected] i kozaczenie bo może on to robi na żarty ale inni gracze mogą to inaczej odebrać.

A co do Burgera to tak jak pisał Hames czasem zdarzy mu się przesadzić, z tą aktywnością to on się zwalniał bo coś tam z internetem miał problemy, ale jednak troche mało grał żeby można było go ocenić bardziej według mnie można by przedłużyć mu okres próbny.

Edited by SANEPID :D

T-bag ogarnal wszystko prawidlowo, aktywnosc na serwerze ma, pomaga wiec jak dla mnie powiniem zostac.

burger... tu mam sprzeczne uczucia. wydaje mi sie ze okres probny powinien zostac mu przedluzony o minimum tydzien gdyz przez ponad polowe okresu probnego go nie bylo

• Like 1

T-Bag się wywiązuje z obowiązków, gra często i jak zgłoszenie poleci odrazu na specta, burger grał 2-3 dni po otrzymaniu admina a tak to szału nie ma, rzadko na servie i zresztą mało kiedy ma czas żeby się wykazać bo zawsze prawie jakiś admin był podczas jego gry.

• Like 1

Jeśli chodzi o T-BAGA, wszystko wykonuje prawidłowo, jest ogarnięty i co najważniejsze nie nadużywa rangi Admina. Taki Admin się przyda na dłużej :)

Jeśli chodzi o Burgera.. Rzadko go widuję ( może jest to spowodowane tym, że ostatnio sam jestem mało aktywny.. Szkoła..). Grałem z nim może ze 2 razy i za dużo nie mogę o nim powiedzieć. Jednak zdarzyły mi się nieprzyjemne "akcje" z burgerem.. Proponuję o przedłużenie okresu próbnego i przyda mu się "kop w dupę".

~~EDIT~~

Widziałem, że Burger pisał w Nieobecnościach, ponieważ ma jakąś awarię, ale mimo to należy mu przedłużyć okres próbny, ponieważ nie miał jak się wykazać.

Edited by TYLK0 [email protected]
  • Like 1

Moim zdaniem T-BAG powinien zostać duża aktywność dużo banów rozdanych jestem za tym żeby został lecz co do Burgera to małą aktywność nie ogarnięty w amx wiek jeżeli byś się poprawił był bym na tak ale jak na tą chwilę przykro mi ale jestem na nie.

• Like 2

Wielki + dla Daniela za to, że jako jeden z niewielu adminów ogarnia sytuacje z kampieniem TT na respie. O całości zostało już powiedziane, serwer zyskał dobrego admina. 

Burgera parę razy widziałem ale zawsze w towarzystwie 2/3 innych adminów więc się nie wypowiem ale może potrzeba trochę czasu więcej na ocenianie jeżeli mała aktywność na serwerze jest usprawiedliwiona :) 

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines