Skocz do zawartości

BeNd Podanie


kajojxd

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick:BeNd
2. Imie:Karol
3. Wiek: 20
4. Znajomosc Amx(srednie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10):srednie 4/10 ale poradze sobie bo wszystkie komendy znam i ogarne to brzemie :D
5. Mikrofon(Tak/Nie):Tak
6. Skladka(Tak/Nie):Tak
7. Link do swojego GT**:http://www.gametracker.com/player/BeNd/193.33.176.93:27015/]b_560x95.png
8. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostac adminem**:Mam na imie Karol Mieszkam i pracuje aktualnie W Anglii ,Mysle ze wlasnie ja powinienem byc adminem dlatego ze spedzam duzo czasu na serwerze i podczas gdy tam jestem czesto spotykam kogos kto lamie regulamin,mimo iz byl pobor adminow wiec mysle ze jeszcze jeden wam sie przyda bo  bede dobrze sprawowal ta funkcje
9. Czy posiadasz STEAM?(Jesli tak to podaj Steam_ID):Nie
10. Ile czasu mozesz poswiecic na serwerze?**: okolo 5-6h dziennie i w tym czasie gdy jestem jest sporo przypadkow lamania regulaminu wiec mysle ze sie wam przydam
11. W jakich godzinach grasz?(Dni robocze, weekend)**: jestem przewaznie codziennie w godzinach od 12 do 24
12. Staz w grze Counter Strike 1.6:W cs gram od 12 roku zycia wiec pare dobrych latek gram zreszta widzieliscie mnie na serwerze nie raz
13. Czy byles juz adminem? (Nie podajemy linków):Nie bylem ale ogarniam komendy i mysle ze sobie poradze mozecie mi dac okres probny i zobaczycie :)

Edytowane przez kajojxd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm. Bend ? Oczywiscie ze tak ! :D . Gracz ogarniajacy cs . Amx powinien ogarnac . I co wazne jest szczery . Pisze ze nie byl adminem, a mimo to nic go nie skresla . Jestem jak najbardziej na tak . Bo jak nie Bend to kto ? :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za okresem próbnym

-Amx słabe ale szybko się nauczysz(chociaż nie kłamiesz)

+Wiek

+Staż w grze

-Popraw aktywność na forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności