Skocz do zawartości

[ODRZUCONE]Podanie DontKillMe


DontKillMe

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: DontKillMe
2. Imię: Filip
3. Wiek: 15
4. Znajomość Amxrednie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10): 7/10 
5. Mikrofon(Tak/Nie) Tak
6. Składka(Tak/Nie): Tak
7. Link do swojego GT**: http://www.gametracker.com/player/DontKillMe/193.33.176.116:27015/
8. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem**: Nazywam się Filip, mam 15 lat. Lubię sport, najbardziej piłkę nożna. Interesuję się, również motoryzacją oraz muzyką. Do CS'a zachęcił mnie znajomy, wtedy już wiedziałem, że to gra dla Mnie. Administratorem miałbym dostać, ponieważ spędzam dość długo czasu na serwerze oraz forum. Potrafię odróżnić czitera od dobrego gracza, który posiada skilla. Umiem odróżnić WH od ESP. Znam komendy AMX, czytam oraz oglądam mnóstwo poradników dla adminów. Jestem osobą miłą i kulturalną. Nie jestem wścibski. Tak jak każdy człowiek, uczę się na swoich błędach. Nikt nie jest idealny. To wszystko co mam  do powiedzenia.. liczę na pozytywną odpowiedź.
9. Czy posiadasz STEAM?(Jeśli tak to podaj Steam_ID): Nie
10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?**: do 4/5h
11. W jakich godzinach grasz?(Dni robocze, weekend)**:  Dni robocze: 10-12, 17-20. Weekend: 14-16, 19-21.
12. Staż w grze Counter Strike 1.6: 5 lat
13. Czy byłeś już adminem? (Nie podajemy linków): Nie

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest nas 3 adminów i doszło teraz 3 adminów na okres próbny. Nie ogarnę kolejnego ucznia XD. Według mnie na tą chwile starczy, ale to już decyzja opiekuna.

Dodatkowo nie pisz 4/5h na serwie jak jesteś ledwo 2h. Uczciwość przede wszystkim.

Ja na ta chwile Nie, ale osobiście nie mam nic przeciwko tobie.

Edytowane przez נαѕкιєя
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również jestem na nie. Mamy 3 adminów na okres próbny i jak na tę chwilę myślę, że starczy.

Co prawda poprawiłeś się trochę, no i niby się starasz, ale mnie nie przekonujesz.

Nie byłeś jeszcze adminem, a jak już to potrzebujemy doświadczonych.

Nie mam nic do ciebie zbytnio, ale jestem na nie.

Pozdro

 

@edit.

Szybka rekrutacja się zakończyła.

Przeczytaj co napisał Neff w tamtym temacie.

Edytowane przez Mashiro *
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eh... DontKillMe widzę Cię często na serwerze, widać, że się starasz, ale złożyłeś podanie trochę za "późno" teraz doszło aż trzech nowych adminów bez doświadczenia, którzy wymagają szkolenia przez tych bardziej doświadczonych jak Jaskier napisał "nie dam rady ogarnąć jeszcze jednego ucznia" tak więc póki co musisz sobie odpuścić, odczekaj z dwa góra trzy tygodnie i wtedy złóż podanie, jeśli będziesz dalej prezentował taki angaż jak dotychczas to Cię poprę. 

Póki co niestety na nie, powód za dużo adminów dołączyło do ekipy Jaskier'a Marty i Szarego. 

Edytowane przez .Not anymore.
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.<br />Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.<br /><br />Twoje podanie zostało odrzucone.<br />Następne podanie możesz napisać dopiero tydzień po zamknięciu ostatniego.<br /><br />Pozdrawiamy<br />Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności