Skocz do zawartości

Skarga Lucynek


Kiszony xD

Rekomendowane odpowiedzi

1. Twój nick: Kiszony xD
2. Osoba łamiąca regulamin: Lucynek
3. Adres IP/SID podejrzanego (amx_ip): dam ID steama: STEAM_1:1:82957811
4. Data i godzina zdarzenia: 2015-02-24 14:40
5. Dowody (screeny, demko): Obrażał kolege na mikro.
6. Opis sytuacji: Np. Gdy ktoś powoli przechodził mapę tropical island czy jakoś tak bo był chyba nowy to slaidował go aż spadł i zginął, a jak mu powiedziałem że idzie na forum to wtedy powiedział to rusz dupe i klnął.
7. Kara jaką proponujesz: Zabranie admina, wogóle się nie nadaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś lucynek ma admina? Nie wiedziałem.. 

Dowody muszą być w postaci graczy, weź z serwa pare osób najlepiej z 3 które to potwierdzą. Bo ani na hltv nie nagrywa się głosu (i tak go nie ma) ani na screenach nie udowodnisz ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś lucynek ma admina? Nie wiedziałem.. 

Dowody muszą być w postaci graczy, weź z serwa pare osób najlepiej z 3 które to potwierdzą. Bo ani na hltv nie nagrywa się głosu (i tak go nie ma) ani na screenach nie udowodnisz ;) 

Też typa pierwszy raz na serwie widze, i ciagle klnie i odnosi sie niekulturalnie do graczy, ktoś przechodzi nowy swoim tempem a on teksty typu: Szybciej! Nie właczyłem tej pułapki... Żartowałem. Dwoja moich kolegów potwierdzi bo byli na serwerze, jeden zszedł z kompa na 30 minut. Zapomniałem dodać że zamraża tt'ków którzy pod koniec mapy sobie skaczą na bhop. I nie wiem czy ma adma czy nie, kicka graczy to myślę że ma.

Edytowane przez Kiszony xD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności