Skocz do zawartości

[ODRZUCONA]Skarga Lucynek


Kiszony xD

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick: Kiszony xD

2. Nick admina który zawinił: Lucynek
3.Admin/Gracz : nie rozumiem.
4.Data i godzina: 2015-02-24 14:40
5.Dowody (demko/screenywiadkowie): 2 kumpli było na serwerze i słyszeli i widzieli to.
6.Opis sytuacji: Lucynek obraża graczy i klnie, gdy na koniec rundy wybrał bhop to freezuje tt żeby mu nie uciekali, ktoś się z nim wita a on odpowiedział " spierdalaj "
7. SID/IP: STEAM_1:1:61262102

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przypominam sobie żebym kogoś obrażał, klnąć mogę ale nie używam co słowo jakiegoś wulgaryzmu, zfreezowałem tt bo zaczął uciekać i latał po całym bhopie i podaj mi dowód że użyłem tego słowa kiedy ktoś się witał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przypominam sobie żebym kogoś obrażał, klnąć mogę ale nie używam co słowo jakiegoś wulgaryzmu, zfreezowałem tt bo zaczął uciekać i latał po całym bhopie i podaj mi dowód że użyłem tego słowa kiedy ktoś się witał.

Nie zgrywaj teraz niewiniatka. Latał po całym bhopie? akurat też skończyłem mape i byłem za tobą stał u siebie. 3 kolegów potwierdzi H@ jeśli będzie trzeba..

Edytowane przez -_-
a i czas w którym się to zdarzyło // -_-
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://370895.node83.pukawka.pl/dem-deathrun_tropical_island_final_csgo_v1-1424785320-1424786820.zip (24:53) widać jak freezuję ale nie dlatego, że nie dawałem rady go zabić oraz nie słyszałem żebym się tak odezwał jak ktoś się witał i nie obrażałem innych graczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://370895.node83.pukawka.pl/dem-deathrun_tropical_island_final_csgo_v1-1424785320-1424786820.zip (24:53) widać jak freezuję ale nie dlatego, że nie dawałem rady go zabić oraz nie słyszałem żebym się tak odezwał jak ktoś się witał i nie obrażałem innych graczy

nie kłam... Jeszcze jak ja coś powiedziałem to poleciał do mnie tekst typu: Bo ci muta pierdolne " I stałeś po drugiej stronie bhopa. Zapomniałem o tym że jak ktoś wolno sobie przechodził mapę, a kiedy upomniałem na mikro do lucynka czemu ich slapuje, to powiedział do nich " szybciej idioci " też kolega potwierdzi bo był ze mną na tej mapie.

Edytowane przez Kiszony xD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Na razie ograniczasz się tylko do gadania, więc jak mamy ci uwierzyć?
Nie ma świadków, nie ma dowodów, więc skarga zostaje odrzucona.

Minęły 24 godziny, nikt się nie zgłosił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoje skarga nie została przyjęta!

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności