Skocz do zawartości

Nowy Lapek-ocena


CiapatyMurwa

Rekomendowane odpowiedzi

To jest typowy laptop do użytku codziennego (nie grania), zrobiony po to, aby użytkownik bezproblemowo sobie mógł serfować po necie, wykonywać pracę biurową. 

Posiada on kartę graficzna od intel'a (niestety, bo intel robi gówniane GPU..) Intel HD Graphics 4600, powinna bezproblemowo uciągnąć cs:go, bez większych lagów. 

Wiadomo, że jakbyś sobie chciał pograć w lepsze gry typu GTA V to możesz sobie pomarzyć, ale na cs:go to nie będzie problemów nawet na full detalach. (Tak mi się przynajmniej wydaję, bazując na opiniach innych wyszukanych w google).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To przynajmniej jak steama włacze to mi komp sie nie zatnie jak za kazdym razem przy ostatnin lapku :3 az steama usunalem z kompa :D to teraz bede wchodzil takze na inne serwy niz DR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaa, to spoko :D

A tak serio to mógłbyś przetłumaczyć na mój język co to oznacza? :D

Napisałem, że twój lapek jest wyposażony w kartę graficzną intel'a, ale kolega odparł, że twój lapek  może być również wyposażony w kartę graficzą radeon'a, jeżeli masz GPU radeon'a to lepiej, bo co jak co, ale radeon złych kart graficznych nie robi c: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem, że twój lapek jest wyposażony w kartę graficzną intel'a, ale kolega odparł, że twój lapek  może być również wyposażony w kartę graficzą radeon'a, jeżeli masz GPU radeon'a to lepiej, bo co jak co, ale radeon złych kart graficznych nie robi c: 

A to chyba na tym jpg, który wstawiłem pisze, że intel, to o to chodzi nieee? :D

 

 

Ewentualnie jak to sprawdzić? :3

Edytowane przez CiapatyMurwa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zdjęciu intel i3 to jest procesor który masz w laptopie.  Sprawdź sterowniki do karty graficznej powinno być napisane czy są do intel'a czy radeon'a ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zdjęciu intel i3 to jest procesor który masz w laptopie.  Sprawdź sterowniki do karty graficznej powinno być napisane czy są do intel'a czy radeon'a ^^

Toś mi wyjaśnił! Ja od 7 lat na zacofanym lapku działałem! :D Ja się musze wszystkiego nauczyc. teraz poszukam gdzies tych sterownikow :D

 

Znalazłem:

23ififl.png

Edytowane przez CiapatyMurwa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest zintegrowana grafika :v

kuźwa nic mi to nie mowi, coś ze mną nie tak :D

 

 

Jeszcze mam glupie pytanie bo w portach mam tylko jedno wejscie na sluchawki, to gdzie mam micro wsadzic? :D Nie chce korzystac z micro w lapku jesli o to chodzi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wedlug tej recenzji powinny byc dwie karty.

http://www.notebookcheck.pl/Recenzja-Lenovo-G510.117804.0.html

 

Start -> Panel Sterowania -> Menedżer Urzadzen

W zakladce karty graficzne sprawdz czy wyswietla Ci AMD RADEON HD 8570M

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, tylko Intel® HD Graphics 4600 :/ Czyli bieda :D

 

A to? :D

Jeszcze mam glupie pytanie bo w portach mam tylko jedno wejscie na sluchawki, to gdzie mam micro wsadzic? :D Nie chce korzystac z micro w lapku jesli o to chodzi :D

Edytowane przez CiapatyMurwa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności