Skocz do zawartości

Skarga


L3gionTM

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick:

2.Nick admina/gracza który zawinił: Kikol.

3.Admin/Gracz : L3gionTM

4.Data i godzina: 16.01.13 9:38

5.Dowody (demko/screeny/świadkowie):

 

[PRO DeathRun] Dostales 1000 DoswiadczeniaKikol. : strzelales przesz szybe[VIP] Twoja predkosc zostala zwiekszona!L3gionTM : /speedL3gionTM : Mialem mu sie dac zabic jak ON we mnie strzelal przez szybe ?Kikol. : /speedL3gionTM : proosze cie nie irytuj sie pluskwo[VIP] Twoja grawitacja zostala zmieniona!L3gionTM : /grawitacjaKikol. : morda i tak adma nnie bd mial :DL3gionTM killed Mally with knifeL3gionTM : kikol jestes juz na forum gratuluje :*L3gionTM : nie ma to jak wycinek z konsolki :)Wpisz fps , aby szybciej skakac!L3gionTM : i ss :)Kikol. killed L3gionTM with knife[ Deathrun ] Kikol. zostal terrorysta.[VIP] Twoja predkosc zostala zwiekszona!L3gionTM : /speedTwoj czas: 0:11.215sWlasny rekord: +0:00.640sRekord mapy: +0:00.640sL3gionTM : /speed[VIP] Twoja grawitacja zostala zmieniona![VIP] Twoja grawitacja zostala zmieniona!Kikol. : pff [p 1 ja tu nie gram a po 2 dostane bana na 1h strasznie :D a ty sie nameczyszwstawianiem ssow pozdroKikol. : /speedHosting serwerow gier OwnSERVEROdwiedz http://www.ownserver.plL3gionTM : poczytaj regulamin...Kikol. killed Mally with knifeKikol. killed L3gionTM with knife[FREE] Jesli jestes w terro wpisz free lub /free aby uruchomic FreerunL3gionTM : Nie boisz sie admina ?Kikol. : nie w dupie go ammL3gionTM : tak nie mozna :O))[ Deathrun ] Mally zostal terrorysta.Twoj czas: 0:13.868sWlasny rekord: +0:03.293sRekord m

 

6.Opis sytuacji:Użytkownik Kikol. zaczął mnie bluzgać, gdy użytkownik Mally bił mnie z AWP przez szybę. Nie miałem wyjścia jak go zabićz Deagle'a przez szybę. Wszystko jest przedstawione na wycince

 

Przepraszam, że ss'ów nie ma, ale na mojej klawiaturze to po prostu nie działa. W tej wycince nic nie zamieniłem, uprzedzam, jeżeli komuś naszła by taka myśl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności