Jump to content

[PC]Opinia| Co myślicie ?

Kamil™
 Share

Recommended Posts

Dokup jeszcze 4GB pamięci RAM, ogólnie to komputer wydaję się fany (wiadomo szału nie ma, ale źle też nie jest ^^).

Dlaczego pisze Ci abyś dokupił ramy? a po to żeby twój pc chodził szybciej masz "dobry" procek któremu przydałoby się troszkę więcej ram'ów (żeby chodził o wiele lepiej i szybciej ^^), ale to tylko moje zdanie ^^. 

Tylko mam pytanie, czemu masz service pack'a 1? zaktualizuj sobie, system powinien szybciej chodzić :).

• Like 1

@.Not anymore.

Czyli mam dokupić do tego jeszcze 4gb ram i będzie gitarka ? :D

Nic więcej do wymiany? Jakaś opinia na temat karty graficznej ?

Dokup jeszcze 4GB pamięci RAM, ogólnie to komputer wydaję się fany (wiadomo szału nie ma, ale źle też nie jest ^^).

Dlaczego pisze Ci abyś dokupił ramy? a po to żeby twój pc chodził szybciej masz "dobry" procek któremu przydałoby się troszkę więcej ram'ów (żeby chodził o wiele lepiej i szybciej ^^), ale to tylko moje zdanie ^^. 

Tylko mam pytanie, czemu masz service pack'a 1? zaktualizuj sobie, system powinien szybciej chodzić :).

@.Not anymore.

Czyli mam dokupić do tego jeszcze 4gb ram i będzie gitarka ? :D

Tak i twój komp będzie chodził znacznie szybciej niż teraz z pewnością od razu zauważysz różnicę w grach dla przykładu ^^.

@.Not anymore.

Nic więcej do wymiany? Jakaś opinia na temat karty graficznej ?

Ciężko mi się wypowiedzieć na ten temat ponieważ nigdy nie miałem z tą kartą graficzną styczności :x musiałbyś "pobuszować" w necie tam na pewno znajdziesz fachowe opinie na ten temat :).

• Like 1

W takim razie postaram się dokupić RAM'y jak najszybciej i poinformuję czy faktycznie działa lepiej.

Dzięki za pomoc // Pozdrawiam :)

A tutaj znalazłem jakiś artykuł na temat tej karty graficznej:

http://tech.wp.pl/kat,1009779,title,Najnowsze-karty-graficzne-ATI-Radeon-z-serii-HD-5700,wid,11585383,wiadomosc.html?ticaid=11466d

Edited by Kamil™

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines