Skocz do zawartości

Shanell się żegna


Shanell

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, na wstępie pragnę powiedzieć, że jeśli jest możliwość to chciałabym zawiesić administratora na ts3, jeśli nie da rady zawiesić, to trudno. Pogodzę się z decyzją, że może nie być już tutaj dla mnie miejsca ale no cóż. Skromnie mówiąc zrobiłam dla serwera FFA jak i FFA + BF2, tyle ile mogłam. Również dla ts3, który uważam, że świetnie się trzymał. Było karaoke na którym większość miała brzydko mówiąc wyje..ale no cóż, niestety nie można każdemu dogodzić. Dziękuję również, że miałam okazję zostać "miss csc". Byłam zdziwiona, że moja skromna osoba mogła zasiać dużo "zamętu" ... Chciałabym pozdrowić moich wrogów, którzy niestety mnie tu nienawidzą, a szczególnie jedna osoba. Jeśli myślisz, że nie dowiaduje się od innych co gadasz na mój temat to jesteś w błędzie. W dzisiejszych czasach jak to Shadow pisał, że jeśli wyróżnisz się z tłumu to zaraz cię zjadą jak psa (coś w ten deseń xD). 

 

Starałam się dogodzić wszystkim żeby każdy na mnie nie narzekał, mówię tutaj głównie o adminowaniu na tych obu serwerach za co opiekunom szczerze dziękuję i podziwiam ich robotę, że mając swój świat i swoje kredki, a potrafią pogodzić to wszystko. Jest masa osób, które chciałabym pozdrowić ale zapewne o większości zapomnę. 

 

MowiezGestem(Damian)Jestem - Z Tobą w sumie się nie żegnam, bo i tak kontakt się nam nie urwie, bo nie jestem osobą, która o kimś zapomina co tyle człowiek dla niej zrobił i nie wykorzystuje go na lewo i prawo, pamiętaj o tym. :*

 

Karol (-_-) - Myślę, że kontakt też nam się nie urwie bo z tobą też na ts i na gg się miło rozmawiało. Czekam na spotkanie w Poznaniu na tą dobrą herbatkę albo kawkę na którą się umawialiśmy. :D

 

Shadow - Do Ciebie człowieku zawsze będę mieć szacunek, jesteś dobrą, inteligentną i pozytywnie do życia nastawioną osobą i myślę, że nie jedna kobieta, bądź przyjaciółka doceni twoje starania i twoją osobowość. :)

 

Całe grono adminów FFA +BF2, było was trochę za moich czasów adminowania tam. :D Pewnie nie jestem w stanie wymienić was wszystkich ale co tam spróbuje. Jak o kimś zapomnę możecie mnie obrzucić czymkolwiek chcecie, pozwalam xD A więc: Bezimienny, Soot, Wozik, Grzywka, Headshoot, Vernon, Medyk, JayMcKenzie, Kubaaa.... Pewnie o kimś zapomniałam.... To będzie u mnie chyba normalne, bo moja pamięć jest zbyt krótka żeby pamiętać co działo się pół roku temu...

 

Natalja/Hames/ Ajmi - Oj z wami myślę, że też się nie będę żegnać. Podziwiam Cię Natalja, że chciałaś podjąć się wyzwaniu zostania opiekunem FFA (Cześć Shaniiiiiii), zawsze to rozbawiało jak wchodziłam. Hah. Hames, myślę, że jeszcze nie raz zaśpiewasz na karaoke i będzie z tego niezły ubaw. Ajmi, powodzenia z Natalją w jakieś śmieszne gry o których nie miałam pojęcia jak gadaliście na ts3. xD

 

Kitol/Siwy - Ahhhhhh. ;D Dwa łobuzy z którymi miałam kiedyś niezły kontakt, ale wszystko się posypało.... w sumie nie wiem czemu... ;/ Trzymajcie się. :)

 

Miszejla - niedawno miałam okazję Cię poznać, myślę, że może jeszcze będzie możliwość zagrania razem mieszańca. ; )

 

Fantasia - Ahhhh ty niezła dupero, rób w końcu karierę na tym csc. :D

 

Papku - Pamiętam te twoje końskie zaloty na ts3, hahah. :D

 

Naxiu - Łobuzie jeden, widzisz o Tobie nie zapomniałam.... W sumie się nie da ... Trzymaj się tam i powodzenia z dziewczynami. :P

 

E'k - W sumie to nie wiem czemu nasz kontakt się urwał, może przez to, że nie mogliśmy się porozumieć albo przez co innego.... nie wiem. Na fejsie zawsze możesz pisać, pamiętaj. :)

 

całe grono adminów FFA - Tutaj  nie będę nikogo pozdrawiać, ponieważ za krótko z wami byłam, że nie pamiętam większości waszych nicków, ale cóż... Dziękuję, że mogłam znaleźć się z waszej paczce :D

 

Niektórych ludzi z ODD2, których miałam okazję poznać w tym Miko i roloooo, trzymajcie się chłopaki, z wami gra na mieszańcach nie była nudna. 

 

 

No cóż, więcej grzechów nie pamiętam, proszę o pokutę i rozgrzeszenie osób , których nie wymieniłam. :)  <3 Kocham was, trzymajcie się. :)

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ADA! xD pamiętałaś o mnie :* szkoda że odchodzisz no ale tak bywa, Życzę CI jak najlepiej i liczę że kiedyś się nadarzy okazja razem zaśpiewać xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slabo Ciebie znalem  ale powodzenia i trzymaj sie. A i bym zapomnial nie przejmuj sie jakims napinaczem internetowym czy cwaniaczkiem co obrabia dupe i to jeszcze dziewczynie przez internet co jest bardzo smieszne jak i idiotycczne ktory pewnie jest na strzala, sadzac ,ze nie ma prywatnego zycia po za internetem albo byl , jest gnebiony w szkole przez rowiesnikow. Radzilas sobie dobrze jako admina na FFa . powodzenia.

Edytowane przez Dolar91
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaaam, pamiętaj, że takim paplaniem nie można się przejmować. Nie powiedział w twarz? Nie powiedział nic. :)

3maj się i wracaj kiedyś, bo z tego co wiem większość cię lubi. A ci idioti, którzy próbują zjechać przy każdej okazji... hmm chyba każdego to spotyka.

Siemka. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SHANIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII A MOJE RAJSTOPKI?!

hehe ;d no trzeba się ada podzielić całorocznym zapasem rajstop ;D 

 

No tak prawda, nasz kontakt się urwał.. na pewien czas nie wchodziłem na ts i wgl. Ale mam nadzieje, że odnowimy swoje relacje znowu, a co do twojego pożegnania. Liczę na to że to tylko chwilowy urlop ;) I wrócisz jeszcze, powodzonka cześć ;) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności