Skocz do zawartości

[PRZYJĘTA]Porczop


Tyski

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick: Tyski ^No SkiLL^


2.Nick admina/gracza który zawinił: Porczop

3.Admin/Gracz : Porczop 

4.Data i godzina: Dziś , około 15 min temu

5.Dowody (demko/screeny/świadkowie): 84767989606479165661.jpg

6.Opis sytuacji: Ostrzeżenia:

a)Ignoruje regulamin (tzn. np: miny na małych mapach)

b)Ignoruje o zbanowanie graczy

 

Widać na ss , że przez całą mapę woli grać niż działać :)

 

Kropka nie wiem po co dajesz takim osobom jak On adm, o nie wie wgl co to "regulamin" ... Teror grał i sam widział to. Pisał mu o miny i tak , ma to gdzieś. Proszę o odebranie takiej nieinkompetentnej osobie adm , bo z serwera się "syf" (admini którzy wgl nie mają pojęcia o tym cod) 

 

 

 

EDIT: Prosiłem Omegę żeby wszedł na serw , bo widać skutki tego admina.]

Edytowane przez Tyski
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o gracza Ja, tak?

TeRoR pisał na u@ - "On kładzie miny", itd.

Ale nie pisał nicku, chyba, że czegoś nie zauważyłem. Kiedy w końcu napisał nick od razu wszedłem na specta i sprawdziłem, czy faktycznie kładzie te miny, ale skończyła się akurat mapa, co również na twoim screenie widać :)

 

@@@@

EDIT.

 

Wszedłem na specta w ostatniej minucie, ponieważ dopiero wtedy dostałem zgłoszenie z nickiem. :)

Edytowane przez Porczop
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyski, rozumiem twoją złość ale odebranie funkcji admina to za surowa kara. Raczej dałbym mocne upomnienie i jeżeli jeszcze raz będzie taka sytuacja wtedy powinien pożegnać się z funkcją admina. To jest pierwsza skarga nie Porczopa więc nie ma co od razu skreślać go. :)
Na mapach typu:
long,

wiocha,

dust_mini,

ZAKAZANE SĄ RAKIETY, MINY, i HE (granaty). - to tylko tak w ramach przypomnienia. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o gracza Ja, tak?

TeRoR pisał na u@ - "On kładzie miny", itd.

Ale nie pisał nicku, chyba, że czegoś nie zauważyłem. Kiedy w końcu napisał nick od razu wszedłem na specta i sprawdziłem, czy faktycznie kładzie te miny, ale skończyła się akurat mapa, co również na twoim screenie widać :)

 

Nie widać że miny ? Sorry ,ale jesteś jakiś ślepy za przeproszeniem że nie widać ? 17289315903713948631.png

 

Na specta ? W ostaniej min wszedłeś i skończ. 

 

 

 

Tyski, rozumiem twoją złość ale odebranie funkcji admina to za surowa kara. Raczej dałbym mocne upomnienie i jeżeli jeszcze raz będzie taka sytuacja wtedy powinien pożegnać się z funkcją admina. To jest pierwsza skarga nie Porczopa więc nie ma co od razu skreślać go.  :)

Na mapach typu:

long,

wiocha,

dust_mini,

ZAKAZANE SĄ RAKIETY, MINY, i HE (granaty). - to tylko tak w ramach przypomnienia.  :)

Pisząc o adma chyba trzeba się zapoznać z regulaminem ? Moim zdaniem to chyba podstawa serwera , nie sądzisz mały. ? Czyli ktoś leci w kulki :)

Edytowane przez Tyski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem świadkiem że porczop nie umie ogarnąć serwera pisałem mu na u@ wiele razy że ludzie na małej mapie dawają miny i puszczaja rakiety a on nie reagował. Potem musiałem zaprosić innego admina (Omega *) i on zaczoł ogarnać serwer bo nie dało sie grac. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt Tyski, w takiej sytuacji nie wchodzi się na specta sprawdzając czy gracz postawił miny czy puścił rakietę bo widać, że zostałeś zabity w inny sposób niż bronią. Od razu wtedy daje się bana z powodem np. Łamanie regulaminu na małych mapach, ewentualnie sprawdzasz jaką klasą gra dany gracz i jeżeli to Dezerter - Miny, jeżeli np Szturmowiec - Rakiety i dajesz inny powód bana. Skarga słuszna, ale odebranie funkcji admina to i tak za duża kara - moim zdaniem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ulega wątpliwości to, że admin zawinił . Jednak tak ja @maly. sądze ze odbiór admina to zbyt surowa kara . :) . Powinno skończyć się ostrzeżeniem 1/3 . Tyle z mojej strony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoje skarga została przyjęta!

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności