Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE]Podanie RazemPonadKilo.


RazemPonadKilo.

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: RazemPonadKilo.
2. Imię: Norbert
3. Wiek: 17
4. Znajomość Amxrednie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10): 8/10
5. Mikrofon(Tak/Nie): W trakcie kupna :D
6. Składka(Tak/Nie): Tak (sms)
7. Link do swojego GT**: http://www.gametracker.com/player/RazemPonadKilo./193.33.176.116:27015/
8. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem**: Mam 17 lat, interesuję się piłką nożną. Często jestem na serwerze i uważam że rano brakuje adminów bo często grają cziterzy.
9. Czy posiadasz STEAM?(Jeśli tak to podaj Steam_ID): Brak.
10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?**: ok 6 godzinek dziennie.
11. W jakich godzinach grasz?(Dni robocze, weekend)**:  dni robocze od 15-23, weekend od rana :)
12. Staż w grze Counter Strike 1.6: ok 8 lat
13. Czy byłeś już adminem? (Nie podajemy linków): Nie
 

 

 

 

Obiecuje poprawę swojej nie wyparzonej buźki <3

Edytowane przez RazemPonadKilo.
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oho... chłopie jestem na tak.
Idzie się z nim dogadać, ma wysoki poziom kultury.
Jest również aktywny i ma zapłaconą składkę.
Odszedł XoLLeK, więc nie widzę powodów by nie dać mu szansy ;)

@EDIT.
Tylko popraw aktywność na forum :)

 

@Mashiro, no dobrze w takim razie przepraszam. :) Ale przynajmniej mi jeszcze wogóle nie podpadł ^^

Edytowane przez Porczop
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porczop, a grasz, żeby wogóle stwierdzić czy on jest kulturalny? Sorry, ale w tej kwestii to już argument, że tak powiem z dupy wzięty.

Norbert owszem, jest ogarnięty, miły i na pewno by się nadał, ale jego kultura jest załamująca. Nawet wczoraj kilkakrotnie przekleństwa na say i to grubo.

Nic do ciebie nie mam, ale musiałam się tego przyczepić. :D

Tak czy siak, ja jestem za tym abyś spróbował za tydzień. Jeśli nie zobaczę żadnego przekleństwa i okazu braku kultury, to na pewno dam ci na tak! Jesteś spoko i fajnie się z tobą pisze, ale uważam, że w tej jednej kwestii musisz się poprawić.

Aktywny itd itd.

Jestem tym razem na nie, ale za tydzień jak ogarniesz jęzor to będzie wszystko dobrze i będziemy sobie razem pracować. :)

 

@Edit

Dobra, mogę być za okresem próbnym, pod warunkiem, że zero przekleństw na say i ogarniesz to. Będziemy mieli cię na oku, więc lepiej wyparz sobie tą buźkę. :D

Szkoda odrzucać spoko chłopqka z takiego powodu, także ten no, obiecaj poprawę.

Edytowane przez Mashiro *
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rybcia nie zauważyłem żeby nadużywał kultury. Może miał takie momenty zdenerwowania ;) - normalne dla każdego. 

Jestem za okresem próbnym pod okiem admina, /często na serwie, ogarnięty, składka i godziny grania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za okresem próbnym dla tego Pana, ze względu takiego, że wiemy iż jego kultura nie zachwyca ("admin powinien świecić przykładem") ,- a więc jeżeli ogarniesz język to będzie git, a jeśli nie to żegnamy, lecz decyzja należy do opiekuna. Po za tym twoja aktywność na serwerze jest dość dobra a więc na pewno się przydasz w tej roli, tylko mam nadzieję, że nie będziesz spamował "głupotami" na y@@, tyle ode mnie dziękuje dobranoc. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RPK Aimerze przydal by sie sie taki admin ;p Kota nie ma myszy harcuja. Faktycznie sam mialem zamiar skladac przez to podanie bo z rana dosyc czesto nie mozna pograc bo graja odpalency.

 

Mam nadzieje ze pozytywnie zostanie rozpatrzone to podanie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W skrócie bo nie chce się rozpisywać

jestem na tak

Aktywność masz dobrą i zgłaszasz mi wszystko na U@

Nie byłeś adminem więc tylko powiedź a Ci pomoge.

Ogarnij się tylko z kulturą.

Jestem na TAK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie za dużo gram na serwerze ale zawsze jak jestem to jest tam RPK dlatego dałbym mu szansę ponieważ często gra, może czasami przeklnie ale to normalne ,każdy się denerwuje. Jestem na TAK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoje podanie zostało przyjęte.

Aby otrzymać admina napisz do opiekuna serwera, a następnie po otrzymaniu admina wpisz się w tym temacie Nie masz rangi wejdź

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności