Jump to content

<span class="ipsBadge ipsBadge_green">Uniewinniony:</span> [WH/GPS] power of a thousand GODS


0zzy
 Share

Recommended Posts

Twoj nick: The Crimson Fucker

Nick podejrzanego*:  power of a thousand GODS
Dane podejrzanego [sID+IP]*:  

 
STEAM_0:0:83461230  194.29.137.7  Steam 
 

Data (dzien, gg:mm) zajscia:  2015-02-26 12:49 
Twoj dowod*: http://217458.hltv3.pukawka.pl/hltv-1502261249-de_forge-1424951340-1424952900.zip
Rodzaj czita*: Wh/GPS

Nazwa mapki: de_forge
Czasy podejrzanych akcji*: 

 

Oglądajcie demko od 2 minuty (dopiero wtedy wchodzi na serwer).

 

To nie jest jakiś zwykły taki tam sobie dzieciak na wh, tylko wybitnie kryjący się czit. Dlaczego?

Otóż, on nie używa tego wh czy gps po to by celować po ścianach i zabijać zanim ktoś wyjdzie, on się po prostu sugeruję tym co widzi na tym radarze czy czymś. Jeżeli jest w ct, i idzie np na matrix to tam zawsze ktoś jest do zabicia, w tt natomiast zawsze idzie na ten bs, który prawie nie jest pilnowany.

 

Zobaczcie np na akcje w 17 minucie jak idzie na bs (dokładnie). Patrzy się niby troszkę na to wejście z lewej ale je ignoruje (patrzy tylko po to by nikt mu wh nie zarzucał). Spogląda na skrzynkę do góry ale koleś, który za nią jest nie wychodzi, więc go ignoruje, zabija tego na bsie i dopiero od razu sprzedaje łeb temu z prawej (którego nie mógł usłyszeć bo chodził na shift) i potem od razu biegnie na bs i patrzy na to wejście przy respie dopóki mu wróg nie wyjdzie (mógł wyjść z tego drugiego, ale nie spojrzał tam bo wiedział, że stamtąd nie wyjdzie).

 

19 minuta jest szczególnie piękna.

 

Zobaczył na środku jednego kolesia, poszedł na matrix i go zabił (bo widział że tam idzie, niby normalne), ale potem siedzi do końca rundy i czeka na dwóch kolesi, którzy przyszli tam na SHIFCIE (więc ich nie mógł słyszeć) i ich zabił (dodajmy jeszcze, że on się nigdy nie pyta nikogo o info, bo wie gdzie ma iść), potem spojrzał na skrzynkę na środku za która kampił gracz, ale gdy wróg mu uciekł, postanowił go nie gonić by nie wydać się podejrzanym.

 

25 minuta.

 

Tym razem w tt idą na matrixa wszyscy z tt, ALE nagle power się zatrzymuję, cofa i czeka na dwóch wrogów którzy wyjdą na plecy (idą na shift a poza tym są tam dwa wejścia skąd mogli wyjść, a on obserwuje tylko jedno, z którego i tak wyszli).

 

Jak mówiłem, nie patrzcie na niego tylko pod kątem mierzenia po ścianach, bo często używa czitów po to, by zobaczyć mniej więcej czy będzie wróg czy nie (zazwyczaj jak nikt nie idzie w jego stronę to idzie tam gdzie na pewno wroga spotka, lub go ominie.

 

Jeżeli stwierdzicie, że nie ma nic, to ja już nie mogę wam pomóc. Elo

IP /Nazwa serwera:  FFA     -     31.186.82.184:27691

 

SID oraz IP otrzymujemy po wpisaniu w konsoli komendy amx_ip

Wazne - *

 

Pomoc:

1. Zapoznaj sie z regulaminem

2. Nie spamuj w zgloszeniu

Link to comment
Share on other sites

17 Minuta. Czysto, to standardowe miejsce, gdzie każdy kto zna mape forge sprawdza, jezeli lewa jest czysto, to automatycznie celownik idzie na prawą strone, normalny kill bez wyjątkowego refleksu. 3 kill słychac jak zabija kolesia z CT(nie pamietam nicku).

19 minuta. Jest radar, który pokazuje krycie B, środka. On stał w bezpiecznym miejscu, miał koło siebie kolegę z drużyny więc jakby on zginał wiedziałby, ze wbijają przez srodek. Wyczekiwał co może być podejrzane, jednak dla mnie akcja minusowa, ponieważ runda ze strony TT zagrana bardzo spokojnie, było wszędzie krycie. Refleksu nie ma, a mapa pokazuję, że często z tamtego miejsca gracze TT atakują. Spojrzał na skrzynkę? zabrał celownik, cofając.

25 minuta. Nagle się zatrzymuje, pobiegł tam cały team i prawdopodobieństwo, ze gracze CT będą raszowac to 80%. Obserwuje jedno ponieważ, przejście przez resp TT zajmuje więcej czasu więc logicznie myślący człowiek odpuści sobie to miejsce.

 

3 akcje na 27 min gry? Nie ma tu nic podejrzanego.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • Root

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Gracz zostaje uniewinniony.

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines