Jump to content

[PRZYJĘTE]Podanie - Dark Z Rises


Paweł.
 Share

Recommended Posts

1. Nick:Dark Z Rises
2. Imię:Paweł
3. Wiek: 18 (19 soon)
4. Znajomość Amxrednie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10): 7/10 lecz jeszcze nie byłem adminem na codzie a więc 5/10
5. Mikrofon(Tak/Nie): nie
6. Składka(Tak/Nie):tak 
7. Link do swojego GT**:http://www.gametracker.com/player/Dark%20Z%20Rises/193.33.176.116:27015/
8. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem**:Zatem na imię mam Paweł mam 18 lat jak już wiecie, chodzę do technikum informatycznego o profilu policyjnym (aktualnie zamierzam skończyć trzecią klasę ^^), interesuję się informatyką, grami, językiem angielskim, forami no i muzyką itp. (dużo  by wymieniać ^^). Chciałbym zostać adminem ponieważ strasznie spodobał mi się ten mod a dokładniej ten serwer, panuje na nim znakomita atmosfera nawet lepsza niż na ZombiModzie kiedyś, lecz tam się popsuło i przenoszę się tutaj, co za tym idzie chciałbym pomóc w opiece nad serwerem, panują tutaj idealne warunki do gry, ogarnięci admini, wyrozumiały opiekun oraz spoko gracze (w większości). Zdążyłem już poznać praktycznie wszystkich na serwerze a co za tym idzie znam atmosferę jaka panuję na serwerze (w skrócie sielanka ^^), lecz gdy nie ma admina, a nie zawsze ktoś ma czas być on-line w grze (wiadomo mamy środek roku szkolnego a chyba wszyscy admini chodzą do szkoły) zdarzają się momenty gdy nawet Ci stali gracze łamią regulamin i chciałbym temu zapobiec, wiadomą rzeczą jest, że moją misją będzie zarówno walczenie z cziterami oraz łagodzenie sporów międzyludzkich.

Wiem, że ciągnie się za mną smród przeszłości (nawiązuje do zombi moda oraz mojej utraty admina), lecz jak to ktoś mi napisał na pw "zombi mod to zombi mod a tu jest cod" - a więc liczę na to, że nie będziecie mnie oceniać przez pryzmat przeszłości, lecz dokonacie oceny w czasie rzeczywistym :).
9. Czy posiadasz STEAM?(Jeśli tak to podaj Steam_ID):Niestety nie.
10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?**: W tygodniu zazwyczaj od 1 godzinki wzwyż, lecz często jestem na forum, a więc jakby coś się działo to od razu mogę wpaść i zbadać sprawę :)

Na weekend to więcej myślę, że od dwóch do czterech godzin. Chciałbym również zwrócić uwagę, że różnie bywa a więc ten wykaz godzin który podałem może zmieniać się, raz mogę siedzieć więcej a raz mniej :).
11. W jakich godzinach grasz?(Dni robocze, weekend)**: W dni robocze ze względu na szkołę to po 18 - 23, lecz na weekend to od 14 - 24 
12. Staż w grze Counter Strike 1.6:
13. Czy byłeś już adminem? (Nie podajemy linków): Tak, tutaj jedynie na zombi modzie (raz)


** - bardzo ważne(Bez tego punktu podanie zostanie odrzucone)

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

No i się doczekałam w końcu z Neffem. :)

 

Powtarzam swoje słowa, to co się wydarzyło na zombie mnie nie interesuje, poznałam cię od całkiem dobrej strony i jest świetnie.

Wiem, że pewnie znajdzie się ktoś, kto będzie miał do ciebie uraz za tamto, jak i zawsze znajdzie się ktoś, kto z pobytu na codzie też wyciągnie jakieś sprzeczki.

Wiem już też, że z Amnesią(naszym próbnym adminem) nie macie za dobrych relacji, przynajmniej on ciebie aż takimi nie darzy, ale tutaj są rozwiązania i to wiele. Darujcie sobie co tam macie do zarzucenia i pogódźcie się, bo jeśli mamy być razem ekipą to chyba nie chcemy spin.

 

Dobra przejdźmy do rzeczy.

Starasz się być aktywny, jak razem gramy to świetnie idzie się dogadać i zgłaszasz mi na [email protected] Nie widziałam osobiście, żebyś zachowywał się chamsko czy w jakiś sposób miał na celu kogoś urazić. Równie dobrze zasługujesz na szansę, tak jak poprzedni kandydaci. Brakuje ci mikrofonu mordko, my lubimy sobie pogadać, pośmiać się itd. więc polecam, kup sobie. :D

Jesteś dorosły, co się raczej wiąże z dojrzałością, więc pewnie nie zawiedziesz, co?

Jestem na tak, aczkolwiek przydałby się okres próbny, bo inni też go dostali, więc nie faworyzując też powinieneś go mieć.

 

Krótka wypowiedź do osób, które mają do Pawła jakąś spine (nie będę pisała o kogo chodzi, kto wie, ten wie) moglibyście sobie odpuścić i spróbować "podać sobie rękę", bo Paweuek jest naprawdę dobrą osobą do pomocy.

To tyle. :D pozdro i powodzenia

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoje podanie zostało przyjęte.

Aby otrzymać admina napisz do opiekuna serwera, a następnie po otrzymaniu admina wpisz się w tym temacie Nie masz rangi wejdź

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines