Skocz do zawartości

Opinia


miko

Rekomendowane odpowiedzi

W sprawie wypowiadania się o adminach i opinii powinni robić to tylko gracze bo wiadomo ze admin adminowi nie zrobi na złość i nie napisze ze jest złym adminem i źle wykonuje swoje obowiązki dlatego moja propozycja aby zrobić jeszcze raz ankiety w sprawie adminów czy jest dobrym czy złym ale żeby wypowiadali się Tylko Gracze! bo to jest bez sensu jak admini dają sobie wzorowe opinie A wcale wszystko nie jest prawdą bo nie raz widziałem ( nie podajemy nickow ) ze admin wyzywa gracza dlatego taka jest moja propozycja aby gracz podał dowód np obrazy lub bezpodstawnego bana :)

Edytowane przez miko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miko, rolo będzie się bardziej słuchał opinii graczy nie adminów (tak myślę) więc nie ma sensu robić całego tego spamu od nowa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to ogólnie zły pomysł. Gracz wiadomo że zbytnio nie wypowie sie w 100% jak myśli ponieważ podpadnie adminowi a wiadomo różnie to bywa. Takie sprawy załatwia sie na pw, bo wiadomo jak to jest jeden tutaj drugiemu pomaga w grze czy na forum i gracze mogą, nie muszą dostawać po du... .

Moim zdaniem powinnien opiekun, wziaść paru graczy na "boczek" i pogadać z nimi wtedy napewno więcej sie dowie niż normalnie ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko wzielem pod uwagę, gram codziennie widzę prawie wszystko kto co robi a kto nie wiem na kogo są czasem skargi itp wiec mam wszystko pod kontrolą, co do opinii tak miko masz racje lecz każdy ma prawo sie wypowiedzieć w opini nie będę nikomu zabraniał myślę że nie ma co dalej spamować bo chyba wyjaśnione więc zamykam w razie co piszcie pw otworzę temat :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: wyjaśnione

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności