Jump to content

Opinia


miko
 Share

Recommended Posts

W sprawie wypowiadania się o adminach i opinii powinni robić to tylko gracze bo wiadomo ze admin adminowi nie zrobi na złość i nie napisze ze jest złym adminem i źle wykonuje swoje obowiązki dlatego moja propozycja aby zrobić jeszcze raz ankiety w sprawie adminów czy jest dobrym czy złym ale żeby wypowiadali się Tylko Gracze! bo to jest bez sensu jak admini dają sobie wzorowe opinie A wcale wszystko nie jest prawdą bo nie raz widziałem ( nie podajemy nickow ) ze admin wyzywa gracza dlatego taka jest moja propozycja aby gracz podał dowód np obrazy lub bezpodstawnego bana :)

Edited by miko
Link to comment
Share on other sites

Moim zdaniem to ogólnie zły pomysł. Gracz wiadomo że zbytnio nie wypowie sie w 100% jak myśli ponieważ podpadnie adminowi a wiadomo różnie to bywa. Takie sprawy załatwia sie na pw, bo wiadomo jak to jest jeden tutaj drugiemu pomaga w grze czy na forum i gracze mogą, nie muszą dostawać po du... .

Moim zdaniem powinnien opiekun, wziaść paru graczy na "boczek" i pogadać z nimi wtedy napewno więcej sie dowie niż normalnie ;).

Link to comment
Share on other sites

wszystko wzielem pod uwagę, gram codziennie widzę prawie wszystko kto co robi a kto nie wiem na kogo są czasem skargi itp wiec mam wszystko pod kontrolą, co do opinii tak miko masz racje lecz każdy ma prawo sie wypowiedzieć w opini nie będę nikomu zabraniał myślę że nie ma co dalej spamować bo chyba wyjaśnione więc zamykam w razie co piszcie pw otworzę temat :) 

Link to comment
Share on other sites

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: wyjaśnione

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines