Skocz do zawartości

Omega *


To byl FART!

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick: To byl FART!
2.Nick admina/gracza który zawinił: Omega *
3.Admin/Gracz : JW.
4.Data i godzina: 02.03.2015 15:30
5.Dowody (demko/screenywiadkowie): brak.
6.Opis sytuacji:
Otóż tak jak obiecałem odzywam się na forum. Oczywiście chodzi o sprawę zabrania adminów. Chciałbym poznać dokładne powody i wyjaśnienia zaistniałej sytuacji. Moim zdaniem nie tylko ja, ale także reszta admniów powinna dostać szansę. Bo przez cały okres 4FUN'a było wszystko jak najbardziej poukładane i ogarnięte. Zmiana przyszła dość nieoczekiwanie, a o zmianie opiekuna ja osobiście nie wiedziałem nic. Po samym wgranie PB także pracowałem żeby zacząć jak najlepiej, wszystkie spostrzeżenia, błędy, propozycje od razu przelewałem na forum. Uważam, że powinniśmy mieś ową szanse pokazania na co nas stać i po np. "okresie próbnym" gdy nowy opiekun wybada sytuację wtedy ocenić i ewentualnie wprowadzać zmiany, a nie od ręki rezygnować z nas bo każdy dołożył swoją cegiełkę aby grało się lepiej zarówno do 4FUN'a jak i do świeżego PB.
Pozdrawiam, To był FART!

Edytowane przez To byl FART!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinni dostać szanse? Nie znam nikogo. To tak jakbym teraz zabrał dowolne 4 osoby z serwera i napisałbym macie admina na okres próbny.. 

Niestety nie znam was. 4Funa nie ma jest nowy mod.

Jestem opiekunem i ja będę robić nową rekrutacje. Dlaczego mam mieć kogoś w administracji kogo nie znam? Nie rozumiem. Dodam że opiekun haze w kulki sobie poleciał i nie odwiedzasz forum przykro mi. 3 osoby były na 4fun więc czego mogłeś się spodziewać. 

 

Admini usunięci.

Edytowane przez Omega *
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale myślę, że brak skarg, brak problemów, duża aktywność na forum jak i na serwerze to chyba dobra rekomendacja nie sądzisz? A myślę, że Karol też wystawił by dobrą laurkę. Nie znam dokładnych warunków zmiany opiekuna, serwera, moda itp. Ale zostaliśmy postawieni przed faktem dokonanym i mówić kolokwialnie otrzymaliśmy kopniaka w tyłek tak po prostu. Beż możliwości zrobienia czegokolwiek wchodzę na serwer i dowiaduje się, że stracę adma beż żadnej przyczyny. Mówisz, że się nie znamy, proszę bardzo chętnie sie z Tobą poznam pokażę Ci na co mnie stać moje zaangażowanie i wkład w serwer, ale najpierw potrzebna jest szansa, nie sadzisz?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napiszecie podanie w szybkiej rekrutacji która będzie niedługo i szanse na pewno dam nie bój się :) Na ten czas nie chce adminów których w ogóle nie znam. Kto miał admina na 4Fun zapraszam już niedługo do składania podań na szybką rekrutacje. Wszystkim dam szanse.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to w takiej sytuacji pozostaję mi tylko czekać, jednak nie jestem zwolennikiem przyjmowania takiej biernej pozycji. Aczkolwiek, zdaję sobie sprawę, że czyje kury tego jajka więc mogę się nie zgadzać itp, ale ostateczna decyzja jest Twoją subiektywną opinią, jednakże mam wiele argumentów na swoją obronę by udowodnić Ci, że mimo wszystko powinieneś przemyśleć swoją decyzję bo na obecną chwile jest 2 adminów tak? A z vote nadal jest ten problem, że mapy są tylko te, które ktoś nomiuje i na prawdę przyzwyczaiłem się do ogarniania i pomagania. Nie chcę wyjść tu na samarytanina, ale mimo wszystko czasami warto zaryzykować- jeżeli mogę to tak nazwać.  :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: Wyjaśnione

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności