Jump to content

Omega *


To byl FART!
 Share

Recommended Posts

1.Twój Nick: To byl FART!
2.Nick admina/gracza który zawinił: Omega *
3.Admin/Gracz : JW.
4.Data i godzina: 02.03.2015 15:30
5.Dowody (demko/screenywiadkowie): brak.
6.Opis sytuacji:
Otóż tak jak obiecałem odzywam się na forum. Oczywiście chodzi o sprawę zabrania adminów. Chciałbym poznać dokładne powody i wyjaśnienia zaistniałej sytuacji. Moim zdaniem nie tylko ja, ale także reszta admniów powinna dostać szansę. Bo przez cały okres 4FUN'a było wszystko jak najbardziej poukładane i ogarnięte. Zmiana przyszła dość nieoczekiwanie, a o zmianie opiekuna ja osobiście nie wiedziałem nic. Po samym wgranie PB także pracowałem żeby zacząć jak najlepiej, wszystkie spostrzeżenia, błędy, propozycje od razu przelewałem na forum. Uważam, że powinniśmy mieś ową szanse pokazania na co nas stać i po np. "okresie próbnym" gdy nowy opiekun wybada sytuację wtedy ocenić i ewentualnie wprowadzać zmiany, a nie od ręki rezygnować z nas bo każdy dołożył swoją cegiełkę aby grało się lepiej zarówno do 4FUN'a jak i do świeżego PB.
Pozdrawiam, To był FART!

Edited by To byl FART!
Link to comment
Share on other sites

Ale myślę, że brak skarg, brak problemów, duża aktywność na forum jak i na serwerze to chyba dobra rekomendacja nie sądzisz? A myślę, że Karol też wystawił by dobrą laurkę. Nie znam dokładnych warunków zmiany opiekuna, serwera, moda itp. Ale zostaliśmy postawieni przed faktem dokonanym i mówić kolokwialnie otrzymaliśmy kopniaka w tyłek tak po prostu. Beż możliwości zrobienia czegokolwiek wchodzę na serwer i dowiaduje się, że stracę adma beż żadnej przyczyny. Mówisz, że się nie znamy, proszę bardzo chętnie sie z Tobą poznam pokażę Ci na co mnie stać moje zaangażowanie i wkład w serwer, ale najpierw potrzebna jest szansa, nie sadzisz?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

No to w takiej sytuacji pozostaję mi tylko czekać, jednak nie jestem zwolennikiem przyjmowania takiej biernej pozycji. Aczkolwiek, zdaję sobie sprawę, że czyje kury tego jajka więc mogę się nie zgadzać itp, ale ostateczna decyzja jest Twoją subiektywną opinią, jednakże mam wiele argumentów na swoją obronę by udowodnić Ci, że mimo wszystko powinieneś przemyśleć swoją decyzję bo na obecną chwile jest 2 adminów tak? A z vote nadal jest ten problem, że mapy są tylko te, które ktoś nomiuje i na prawdę przyzwyczaiłem się do ogarniania i pomagania. Nie chcę wyjść tu na samarytanina, ale mimo wszystko czasami warto zaryzykować- jeżeli mogę to tak nazwać.  :notworthy:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines