Jump to content

[Skarga] Omega*

James0v
 Share

Recommended Posts

Nick : Shady
Data Zdarzenia : 02.03.15
Osoba/y na które chcesz złożyć skargę : Omega*
Opis Sytuacji : Dostałem warna za spam tłumacząc dla gracza, że jego zachowanie jest karygodne, ponieważ napisał skargę nie znając regulaminu, po za tym Karol masz ukrytą, dla Ciebie widoczną wiadomość, zobacz w ogóle co się tam działo, nie wiem kto Ci to zraportował ale to są chyba jakieś żarty, JAKI SPAM ja się pytam, napisałem żeby zapoznał się z regulaminem a potem grał, albo pisał skargi... -_-
Dowód : http://forum.cs-classic.pl/topic/32139-odrzuconaskarga-nie-skarga-jaskier/

Chciałbym aby podanie na UBTeaM nie było zamykane, gdyż w tym miesiącu mogę się jeszcze odwołać od warna, ale zaczekam na rozstrzygnięcie tej skargi.

Pamietaj

1. Nie kloc sie

2. Nie spamuj

Edited by ★ Shady ★
  • Like 3

Przepraszam że sie wypowiem, ale tyczy się to skargi ze mną i to ja go reportowałem.

Wyjaśniłem użytkownikowi wszystko i sam przeprosił za swoje zachowanie i skarge.

Ale nie ty musiałeś dodać swoje 2 grosze i napisać post.

BEZSENSOWNY POST= WARN

Proste

• Like 1

Proszę pana ja wyjaśniłem do końca tą sprawę i ja mam prawo tak pisać a ty spamowałeś napisałeś to co Jaskier więc warn słuszny.

Edited by KropkA12
  • Like 2

• Root

No ale też nie twórzmy burdelu na forum.

Warna zdejmę, a takie posty powinny być po prostu ukrywane lub warnowane w przypadku gdy dana osoba robi to nagminnie.

• Like 2

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines