Jump to content

[PB] Cs-Classic | PAINTBALL

Omega*
 Share

Recommended Posts

pre_1425314786__pre_1424945352__paintbal

[PB] Cs-Classic.pl | PAINTBALL [1.6]

2-03-2015

W raz z Karolem postanowiliśmy zamienić 4Funa na PB. 4Fun ledwo żył więc decyzja na pewno była

dobra! Nie będę opisywać klas lub perków ponieważ nie ma to żadnego sensu. Tylko i wyłącznie opisze Vipa.

Opisy klas pod komendom /klasy

Jeżeli chcesz uzyskać większej wiedzy wpisz  na serwerze /pomoc 

Vip:

Vip posiada:

- 200 hp co rundę 

- Kamizelkę i hełm co rundę

-  1 HE co rundę 

-  1 FB co rundę 

-  Defuse Kit

- Dodatkowe zycie za zabojstwo ( 10 - HS | 5 - Normalne )

Dodatkowy EXP  za zabójstwo

-  Prefix przed nickiem

-  Przywitanie gdy VIP wchodzi na serwer

[Zapraszamy do zakupu VIPA oraz Klas Premium / Super Premium: http://shop.cs-classic.pl/#index]

Na serwerze zostały wgrane specjalne mapy , pluginy , perki , klasy  pod [PB] aby ulepszyć wam tą cudowną zabawę!

Wszystkich Serdecznie zapraszam.

OPIEKUN SERWERA: Omega *

b_350_20_1D1D1D_1D1D1D_FFFFFF_1D1D1D.png

pre_1425314607__pre_1424945339__zaprasza

Edited by Omega *
  • Like 5

Vip wydaję mi się przesadzony lekko, ale może się mylę (nie wiem), lecz pewnie zawitam na waszym PB, bo zawsze lubiłem tego mod'a :).

• Like 2

Mocniejszego tego vipa, ten serwer upadnie szybciej niż powstał , ale to moje zdanie jak już chcieliście zrobić PB, to klasyczne a nie jakieś perki i klasy 

• Like 1

Wszystko ładnie, fajnie, ale te 200hp to już lekka przesada niech będzie nawet 150, ale 200 ?

Edited by Buu.!

Moje pytanie: Ile będzie zabierała kulka? Jak zaczynałem grę na 1.6 to paintball był do jednego strzału i dead, to mi się podobało.

Ttu widzę vip 200hp czyli ile kulek na takiego trzeba?

Up/

Mi też się podobało, ale szczerze jak ogarnęłam tego nowego to całkowicie zmieniłam zdanie. :D

Ten classicowy na pewno jest lepszy, bo takie urozmaicenie zaciekawia. :)

Co do vipa to się okaże czy przesadzony, czy nie jak wszystko wejdzie w życie i ktoś go kupi. ^^

Edited by Mashiro *

Moje pytanie: Ile będzie zabierała kulka? Jak zaczynałem grę na 1.6 to paintball był do jednego strzału i dead, to mi się podobało.

Pewnie z 5 ^^ jak byłem na serwie to chyba 2 - 3 strzały wystarczały na zwykłego gracza (chyba).

• Like 1

Myślę że z 6 kulek starczy bo jak grałem to na normalnego gracza musiałem z 3 kulki :)

Jest okej, pograłem troche dłużej dziś i siły są zrównoważone, ale mimo wszystko nie wiem czy to tylko moje wrażenie ale lepiej grało mi się na zwykłych mapach niż na tych typowo pod PB.  :co_jest:

Jest okej, pograłem troche dłużej dziś i siły są zrównoważone, ale mimo wszystko nie wiem czy to tylko moje wrażenie ale lepiej grało mi się na zwykłych mapach niż na tych typowo pod PB.  :co_jest:

Dodałem kilka map normalnych:

Mapcykl: pb_csp_paintball

pb_fast
pb_castle
fy_snow_dew
fy_bridge
fy_docs
de_paintball
de_dust2
de_tuscan
de_nuke
de_inferno
de_train
de_westwood

Jeżeli jakaś mapa jest zbugowana proszę pisać. Chcecie nową mape ? Zapraszam do działu propozycje.
Edited by Omega *

@Omega

Co sądzisz o osłabieniu trochę premek, bądź vipa, bo zwykli gracze w walce z vipem+s.premką nie mają szans... ;c No chyba, że w paru najazd. xD

Uważam, że nie masz racji i jest tylko lekka przewagą, która i tak trzeba umiejętnie wykorzystać a wcale nie ma jakieś przesadnej dominacji co łatwo zauważyć ;)

@Omega

Co sądzisz o osłabieniu trochę premek, bądź vipa, bo zwykli gracze w walce z vipem+s.premką nie mają szans... ;c No chyba, że w paru najazd. xD

Znerfiliśmy wojowonika. Jest troche bardziej widoczny :)

/

Edited by Omega *

Witam,od wczoraj gram u was na pb i ok 2h później zakupiłem vipa i jak ktoś umie grać to z vipem nie ma problemów . Zresztą może to potwierdzić ten farciarz DzikiDzik zawsze uda mu się mnie jakoś zabić :D Vip ogólnie jest super i nie jest przesadzony ,a jakieś plusy mieć typu 200hp no bo to przecież płatna rzecz a nie za free ...Pff :P

Edited by Omega *
Miłej Gry! :)

• 2 weeks later...
  • 1 month later...

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Powód: Zamykam

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines