Skocz do zawartości

gruffi


xentric

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick: power of a thousand GODS


2.Nick admina/gracza który zawinił: GRUFFI

3.Admin/Gracz : 

4.Data i godzina: 02.03.2015 ok 20.20

5.Dowody (demko/screeny/świadkowie): byla sytuacja na micro

6.Opis sytuacji: koles zaczal spinac, po czym przeszedl do wyzywania. nazwal mnie smieciem, po czym odpowiedzialem mu tylko to "chyba twoja matka". otrzymalem ban na 1 tydzien za obraze rodzicow. smieszne. spinacz, ktory to wszystko zaczal nic nie dostal. serio? 1 tydzien?

oczywiscie przeciez to kolega admina byl - ek

po za tym nikogo nie obrazalem, odpowiedzialem, bo mnie wyzywal. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie słyszałem żeby cię wyzywał. Powiedział ci żebyś wykonywał cele mapy a ty od razu spina, tak na marginesie to  często nie wykonujesz celów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jest jak napisałeś to bana dostałeś według mnie słusznego ale za długiego 1h-1 dzień może by wystarczyło

Jeżeli e'K na prawdę Cię obraził powinien zostać ukarany. Pasowałoby jakbyś dał jakieś dowody/świadków, że Cię obrażał bo bez tego nie masz się czym bronić i skarga może zostać odrzucona.

Edytowane przez SANEPID :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie TAUSYND zwróciłem ci uwagę że nie wykonujesz celów a ty odrazu zacząłeś coś "bulczeć" pod nosem To się zapytałem na chuj spinasz to mi dojebałeś coś na "Matkę" jakoś cały serv słyszał co mówiłeś i każdy potwierdzi że cię nie wyzwałem od śmieci etc. Ponad to jeżeli nie masz na mnie albo na Admina żadnych dowodów, to nie kłam żeby wyszło na twoje.. Pozdro następnym razem nie zaczynaj wyzywać tylko pogadaj jak człowiek -.-'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie TAUSYND zwróciłem ci uwagę że nie wykonujesz celów a ty odrazu zacząłeś coś "bulczeć" pod nosem To się zapytałem na chuj spinasz to mi dojebałeś coś na "Matkę" jakoś cały serv słyszał co mówiłeś i każdy potwierdzi że cię nie wyzwałem od śmieci etc. Ponad to jeżeli nie masz na mnie albo na Admina żadnych dowodów, to nie kłam żeby wyszło na twoje.. Pozdro następnym razem nie zaczynaj wyzywać tylko pogadaj jak człowiek -.-'

haha

dialog byl nastepujacy:

-mozee bys cele wykonywal a nie na fragi gral?

-bo co?

-zawsze wiedzialem, ze spinacz z ciebe utd

-to nie gadaj do mnie

-(tu nie pamietam co bylo)

-(tu powiedzialem ze to jest ffa i zee jak cos sie nie podoba, to po prostu nie mow do mnie)

-ty smieciu, zamknij sie juz(cos w tym rodzaju)

-chyba twoja matka

 

swiadkow? tylko ytai gral w ct zee mna, ale nie mam z nim kontaktu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AHA spoko szkoda tylko że był full serv!!!. I nikt nie zaprzeczył że nie słusznie dostałeś bana! Dużo osób napisało/powiedziało że słusznie ;) Kończę tą rozmowę bo juz nie chce mi się dalej ci tłumaczyć tłuku że nie masz racji -.-'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AHA spoko szkoda tylko że był full serv!!!. I nikt nie zaprzeczył że nie słusznie dostałeś bana! Dużo osób napisało/powiedziało że słusznie ;) Kończę tą rozmowę bo juz nie chce mi się dalej ci tłumaczyć tłuku że nie masz racji -.-'

ok. mozesz powiedziec co dokladnie powiedzialem o twojej matce? ale bez tego "cos tam dojebales na matke"?

albo gruffi. serio. powiedz jak to bylo? 

Edytowane przez xentric
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

Powód: Brak dowodów. Ban skrócony do 3 h.

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Edytowane przez KiToL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności