Skocz do zawartości

[ODRZUCONA]Skarga na ~[GRIM.R34P3R.13]~


Kondzik

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick:  Kondzik


2.Nick admina/gracza który zawinił: ~[GRIM.R34P3R.13]~

3.Admin/Gracz : 

4.Data i godzina: 21.25

5.Dowody (demko/screeny/świadkowie):  

 

==== [NeoBans] ==== Jestes Zbanowany! 

==== Zbanowany nick : Kondzik 

==== Zbanowane IP : ----------

==== Admin : ~[GRIM.R34P3R.13]~ 

==== Powod Bana : Czitowanie 

==== Wygasa : Nigdy ( od 03/02/2015 - 21 : 25 :

6.Opis sytuacji:

Witam Adnim ~[GRIM.R34P3R.13]~ zamiast zrobić ss albo nakręcić demko to po prostu dał Bana na zawsze, opis sytuacji jest taki gdyż grałem na początku po prostu lipnie wiadomo są takie momenty że nie idzie wiadomo ;D później zaczęło mi iść można powiedzieć znakomicie to musiałem dostać neobana, zamiast zrobić ss. Wcześniej już dostałem bana wstawiłem ss i po 30 minutach sprawa była załatwiona, gdyż nie czitowałem  tak samo teraz nie CZITUJE, gram już od 4 miesiecy na tym servie i dobrze mi teraz idzie. Proszę o rozpatrzenie mojej sprawy iż elegancko się gra na tym servie i chciałbym dalej na nim grać. Pozdrawiam Kondzik :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A skąd wiesz że nie kręcił demka? 

http://forum.cs-classic.pl/forum/85-pro%C5%9Bby-o-ub/Napisz prośbę o UB, tak ban jest na zawsze ale jest do zdjęcia. 

Jak nie czitujesz to dostaniesz UB. 

 

A skargi nie ma po co pisać, bo to tylko ban. Podejrzewał cię o czitowanie, /może się pomylił.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm.. Najciekawsze tu w tym wszystkim jest to... Ze nie wiem dlaczego jest napisane że ja go zbanowalem, skoro tego nie zrobiłem.. W ten sposób o czitowanie banuje tylko wtedy gdy jestem tego pewien, a gracza o nick Kondzik to ja nie banowalem.. Nie wiem wgl co to ma być ze mój nick jest nickiem banujacym, to jakieś żarty chyba... W momencie gdy dany gracz był na serwerze byłem i ja, pisali mi ze jest odpalony ale wiedziałem ze nie jest mimo tego patrzyłem chwile na niego i napisałem "czysty" po czym wyszedłem z serwera.. Wróciłem może za 2/3 mapy i wtedy gracz Kondzik był już zbanowany.. To nie ja!!!!

Edytowane przez Smoku13
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.<br />

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.<br />

<br />

Twoje skarga nie została przyjęta!<br />

<br />

Pozdrawiamy<br />

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności