Skocz do zawartości

[ODRZUCONE]er0


Magiczny erO

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick:er0 ?
2. Imię:Łukasz
3. Wiek:18
4. Znajomość Amxrednie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10):dobre
5. Mikrofon(Tak/Nie):Tak
6. Składka(Tak/Nie):Tak
7. Link do swojego GT**:http://www.gametracker.com/player/er0%20%3F/193.33.177.101:27156/
8. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem**:.Chce zostać adminem, ponieważ jestem ogarniętym graczem, kulturalnym człowiekiem potrafię się zachować, jestem miły, no chyba, że ktoś jest dla mnie nie miły.Myślę że nadaje się na te stanowisko. Pewne osoby znają mnie .. :)
9. Czy posiadasz STEAM?(Jeśli tak to podaj Steam_ID):STEAM_0:0:9712288
10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?**: Całkiem sporo 
11. W jakich godzinach grasz?(Dni robocze, weekend)**:Najwięcej w weekend, w tygodniu też sporo.
12. Staż w grze Counter Strike 1.6:5 lat
13. Czy byłeś już adminem? (Nie podajemy linków):Tak na tym serwie kto wie ten zna .. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mała aktywność na serwerze, a to chyba najważniejsze. Poza tym jeszcze nie widziałam Cię żebyś grał.

 

Ratuje Cię jedynie ogarnięcie i oczywiście wymagany od niedawna steam. Ale to mało ważne przy podejmowaniu decyzji o przyjęciu. Także sorka, ale jestem na NIE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On jest kurwa na nie Jestes Pala i brak godzin Laaaaaamuuuuuusie Haaaaaaaaa skneeero pierdooolooona! 

 

Chłopie troche kultury nie jesteś u siebie na wsi... Matka Cie kultury nie nauczyła to ja cie szybko naucze.

 

Prosiłbym o Warna dla tego pana.

 

Pzdr. O.S.D.I

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że na okres próbny można spróbować , ale Tylko jak nadrobisz aktywność na forum , i oczywiście na serwerze , widuję Cię ale to jeszcze mało , na to że brakuje adminów i jest zapotrzebowanie :D to masz ode mnie  okres próbny :). Czekamy na opiekuna decyzję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na razie na nie

-posty na forum

-aktywność na forum

+steam

Nadrób godziny na serwerze i na forum, wypowiadaj się na różne tematy na forum i zapraszamy za tydzień ;).

Edytowane przez Umciaak *
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadrób aktywność na forum, nawet głupie 10 postów (ale żeby były związane z serwerem) aktywność na serwerze, i za tydzień pisz. 

Myślę że zdążysz, na wymagania patrze z przymrożeniem oka (bo jest mało adminów) ale z 10 h i niczym innym ci nie dam adma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoje podanie zostało odrzucone.

Następne podanie możesz napisać dopiero tydzień po zamknięciu ostatniego.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności