Jump to content

Podszywanie


.Blaze.
 Share

Recommended Posts

Witam. 

 

W dniu dzisiejszym wchodząc na serwer zauważyłem, że ktoś się pode mnie podszywa. Na serwerze był akurat admin "maly.". Dostałem bana jako, że mam wyjaśnić tę sprawę tutaj, aczkolwiek nie wiem do jakiego działu podpiąć ten temat więc robię to tutaj.  

 

Wchodząc na serwer moja nazwa była (1)Blaze i to właśnie byłem naprawdę ja. Podejrzewam kto się pode mnie podszywa. Nie znam dokładnego nicku ale jest to mniej więcej jakoś tak "Doamageon" Pytał niejednokrotnie mnie i innych graczy czy może pograć na moim koncie. Proszę o odbanowanie. 
 

Jeśli chcecie dowodów, że ja to ja grasz wwww może potwierdzić, a jako pytanie kontrolne możecie się spytać gdzie jadę na wakację w kwietniu ponieważ on o tym wie. 

 

Pozdrawiam i liczę na wyjaśnienie sprawy ponieważ gram od zawsze na tym nicku, jestem w topce, mam wysoki lvl i nie chciałbym tego stracić.

 
Link to comment
Share on other sites

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: Zamek

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines