Jump to content

GTA V -Aktualizacja z napadami wprowadzi również inne tryby i bajery.


SzeregowiecPL
 Share

Recommended Posts

Dowiedzieliśmy się, że aktualizacja, która doda tryb napady z różnymi dodatkami to nie jedyny tryb.


W aktualizacji zostaną dodane również tryby takie jak:


Come Out To Play – trzyosobowy zespół uciekinierów próbuje jak najdłużej unikać zespołu łowców. Ci pierwsi mają tylko jedno życie oraz są ograniczeni do poruszania się na piechotę, druga drużyna dysponuje nieskończoną ilością żywotów, ale nie może opuszczać pojazdów i ograniczona jest do strzelania przy pomocy strzelb.


Siege Mentality – to klasyczny tryb oblężenia, w którym maksymalnie czteroosobowa drużyna broni się przed kolejnymi falami przeciwników. Atakujący mogą korzystać jedynie ze strzelb, ale obrońcy bez przeszkód skorzystają z pełnego arsenału.


Hasta La Vista – pojedynek między drużyną rowerzystów oraz kierowców ciężarówek. Zadaniem pierwszych jest dojechanie do wyznaczonych punktów w jednym kawałku, podczas gdy przeciwny zespół robi wszystko, aby do tego nie dopuścić.


W kilka dni po aktualizacji pojawią się różne wyzwania w których gracze będą mogli zgarnąć 500 tys. dolarów!

Do gry zostaną dodane również równe aktywności w otwartym świecie jak i różne nowe misje 'przez telefon' od różnych osób.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines