Skocz do zawartości

[ODRZUCONE]Podaneczko by SkalnyPatataj :-)


SkalnyPatataj

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: SkalnyPatataj


2. Imię: Maciej


3. Wiek: 19 lat 


4. Znajomość Amx (0/10): 9.5/10 


5. Mikrofon (Tak/Nie): TAK ale czasami mam z nim problem w CS i nie wiem co można zrobić żeby regularnie działał 


6. Składka (Tak/Nie): Oczywiście, że tak. Nie mam problemu w pomocy finansowej dla sieci Cs-Classic


7. Link do swojego GT: http://www.gametracker.com/player/SkalnyPatataj/31.186.82.184:27691/może mało, ale codziennie staram się wydłużać czas gry na serwerze :) 


8. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem: Jestem miłym, kulturalnym człowiekiem który lubi pomagać i miło spędzać czas z innymi użytkownikami na serwerze, kultura i uczciwość to dla mnie podstawa więc dlatego staram się o admina na serwerze, także powodem jest pomoc innym adminom. 2 czy 3 adminów grających w jednym czasie to skrócenie czasu na sprawdzanie graczy :) Może być podział obowiązków


9. Czy posiadasz STEAM (Tak/Nie). Jeśli tak, podaj Steam_ID: Tak posiadam, STEAM ID : STEAM_0:1:25857459


10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: mniej więcej od godziny 16 do 20  może do 21 


11. W jakich godzinach grasz (Dni robocze, weekendy): dni robocze to od 16-20 max do 21 zależnie od obowiązków a weekendy to od 12-16 i później 18-23


12. Staż w grze Counter-Strike 1.6: staż w csa to około 8 lat ale często miewałem jakieś przerwy z powodu obowiązków 


13. Czy byłeś już adminem? (Tak/Nie): Byłem, na tym serwerze także jakiś rok temu 


14. Hobby ( tak od siebie ) : Informatyka, webmastering, motoryzacja, sport to piłka nożna oraz sztuki walki :)


 


Proszę o godne rozpatrzenie Mojego podania :)


Z pozdrowieniami, 


SkalnyPatataj


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej na tak.

Maciek jest ogarnięty, miły, na serwerze aktywność nadrabia, kulturalny. Był tutaj adminem na serwerze jest już długo tylko czasem mu obowiązki przeskadzały graniu. Jeszcze raz ode mnie masz wielkie tak.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koala ty chyba sobie tez zartujesz, jak autor tego podania , gt to ty masz zenujace, zadne warunki nie spelniasz ,Jestem na nie!!

Edytowane przez Dolar91
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maciek - sympatyczny facet :) dużo + masz aczkolwiek jesteś z nami za krótko. Nadrób aktywność na serwerze a w tedy będe jak najbardziej na tak :)

Na ta chwile z przykrością mówie stanowczo nie ;c

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Starasz się zwiększyć aktywność, ale Ci nie wychodzi, złóż podanie jak będziesz spełniać wymagania. Dobrze wiesz, że bez aktywności jeszcze nikt się nie dostał na admina. Na nie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoje podanie zostało odrzucone.

Następne podanie możesz napisać dopiero tydzień po zamknięciu ostatniego.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności