Jump to content

[ODRZUCONA]Skarga na anonimowego admina

Sparkfire
 Share

Recommended Posts

1.Twój Nick: Sparkfire

2.Nick admina/gracza który zawinił: admin nieznany
3.Admin/Gracz : admin nieznany, pisał za pomocą [email protected] bez nicku
4.Data i godzina: 07.03.2015 ~15:30-40
5.Dowody (demko/screeny/świadkowie): świadkowie: mlody, kubson, AngryManPL, Ortis, Arczi ak^^misiek__47
6.Opis sytuacji: siemka, z tej strony Sparkfire, gram u was na serwerze od około tygodnia. Samego doświadczenia w graniu w CS mam około 7 lat, oczywiście z przerwami, ale to był chyba pierwszy raz gdy coś takiego mnie spotkało. Spokojnie graliśmy na mapie de_eldorado, kiedy nagle admin (prawdopodobnie urażony bo sam zgarnął parę strzałów) zabronił skanowania przez płot na respie. Zagroził że będzie rozdawał za to bany, a jak komuś się nie podoba to niech sobie znajdzie inny serwer. Nie wiem który admin to powiedział, ale myślę że powinien mieć na tyle honoru i wypowiedzieć się w tym temacie, bo jeśli chodzi o mnie, to jest to nadużycie funkcji administratora. Dziękuje za uwagę.

a wiec co do twojej skargi jak widzę jestem świadkiem jak i sprawcą nie wiem o co chodzi tobie jeżeli taka jest zasada na tym serwerze i każdy gracz który gra na tym serwerze trochę dłużej niż tydzień  może to potwierdzić a zarazem wie ze tak jest również pisałem na początku mapy ze jest zakaz skanowania plotu i rzucania he przez plot a z tego co mówili mi opiekunowie serwera ban jest od 5do30 minut.

• Like 1

Automatycznie wygenerowana wiadomość.<br />

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.<br />

<br />

Twoje skarga nie została przyjęta!<br />

<br />

Pozdrawiamy<br />

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines