Skocz do zawartości

[ODRZUCONA]Skarga na anonimowego admina


Sparkfire

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick: Sparkfire

2.Nick admina/gracza który zawinił: admin nieznany
3.Admin/Gracz : admin nieznany, pisał za pomocą y@ bez nicku
4.Data i godzina: 07.03.2015 ~15:30-40
5.Dowody (demko/screeny/świadkowie): świadkowie: mlody, kubson, AngryManPL, Ortis, Arczi ak^^misiek__47
6.Opis sytuacji: siemka, z tej strony Sparkfire, gram u was na serwerze od około tygodnia. Samego doświadczenia w graniu w CS mam około 7 lat, oczywiście z przerwami, ale to był chyba pierwszy raz gdy coś takiego mnie spotkało. Spokojnie graliśmy na mapie de_eldorado, kiedy nagle admin (prawdopodobnie urażony bo sam zgarnął parę strzałów) zabronił skanowania przez płot na respie. Zagroził że będzie rozdawał za to bany, a jak komuś się nie podoba to niech sobie znajdzie inny serwer. Nie wiem który admin to powiedział, ale myślę że powinien mieć na tyle honoru i wypowiedzieć się w tym temacie, bo jeśli chodzi o mnie, to jest to nadużycie funkcji administratora. Dziękuje za uwagę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wiec co do twojej skargi jak widzę jestem świadkiem jak i sprawcą nie wiem o co chodzi tobie jeżeli taka jest zasada na tym serwerze i każdy gracz który gra na tym serwerze trochę dłużej niż tydzień  może to potwierdzić a zarazem wie ze tak jest również pisałem na początku mapy ze jest zakaz skanowania plotu i rzucania he przez plot a z tego co mówili mi opiekunowie serwera ban jest od 5do30 minut.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.<br />

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.<br />

<br />

Twoje skarga nie została przyjęta!<br />

<br />

Pozdrawiamy<br />

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności