Skocz do zawartości

Podszywki.


Paweł.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich przejdę od razu do sedna sprawy, otóż zauważyłem, że niektórzy (jakieś lamy podszywające się pode mnie) pozwalają sobie wbijać na mój nick na którym mam rzekomo rezerwację (no skoro da się wbić na mój nick bez problemów to trochę dziwne co nie?) otóż na serwerze od ponad tygodnia nie gram na żadnym z moich nicków (Hated i Dark Z Rises), ale zabawną rzeczą jest, że dzisiaj widziałem typa o nicku Hated na GT (gdy wbiłem do gry już go nie było), próbowałem wbić na kompie u brata i normalnie mi wbiło bez żadnych ale.. oraz zauważyłem, że jakiś przychlast był na moim drugim nicku Dark Z Rises, co mnie osobiście dziwi skoro mam na nich rezerwację.. Otóż prosiłbym o sprawdzenie tych nicków czy aby na pewno posiadają ową rezerwację oraz o banowanie tych gamoni podszywających się pode mnie (gdyż ja nie gram na serwerze zombi mod i przez najbliższy czas nie mam zamiaru na nim grać), są to moje nicki i nie chcę aby jakiś przygłup próbował się pode mnie podszywać, dzięki za uwagę joł. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: Dodane od next mapy

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności