Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE]Dolar


Dolar91

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick:Dolar

2. Imię:Kamil

3. Wiek:23

4. Znajomość Amx (0/10):5

5. Mikrofon (Tak/Nie):Tak

6. Składka (Tak/Nie):Tak

7. Link do swojego GT:http://www.gametracker.com/player/Dolar/31.186.82.184:27691/

8. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem:Pochodze z polnocy kraju ,interesuje sie pilka nozna,szczegolnosci Polska liga ,sztukami walki,kulturystyka  .Na serwie jestem juz od dluzszego czasu ,gram w miare mozliwosci po pracy, mysle ,ze wiekszosci graczy mnie kojarzy.

9. Czy posiadasz STEAM (Tak/Nie). Jeśli tak, podaj Steam_ID:posiadam ale jestem zmuszony grac na ns

10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?:2-3 dziennie

11. W jakich godzinach grasz (Dni robocze, weekendy): Dni robocze (po poludniu, wieczorami) weekendy (rzadko w sobote, w niedziele po poludniu )

12. Staż w grze Counter-Strike 1.6:9lat (z przerwami)

13. Czy byłeś już adminem? (Tak/Nie):Tak

 

Wymagania:

  1. Ukończone 16 lat.
  2. Przynajmniej 30 godzin spędzonych na serwerze.
  3. Zachowanie kultury na serwerze.
  4. Przynajmniej 10 sensownych postów na forum.
  5. Czyste konto nie posiadające warnów (ostrzeżeń).
  6. Składka (zakup VIP'a na 30dni) 11.07zł SMS (W przypadku problemów napisz do opiekuna serwera)

 

Edit. Kinga masz racje mozesz miec watpliwosci ,ale odpadly mi delegacje i prace mam na miejscu.Rozmawialem z kims i to nie byl raczej moj pomysl z tym podaniem, bo ekipa na ffa radzi sobie bardzo dobrze,ale rozmyslillem propozycje i napisalem.

 

Edit.Do Jamesa i innych co maja watpliwosci , moje poprzednie podanie zrezygnowalem bo mialem inna oferte pracy (z delegacjami) ktorej nie przyjalem jednak, a patrzac na moje gt to raczej slaby aktywny przez ten czas nie bylem,raczej nie jestem nie dojrzaly ,ze jak dostane admina to znikne nagle.

Edytowane przez Dolar91
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm Dolar...

Mam sprzeczne uczucia. Jesteś ogarniety, spełniasz praktycznie wszystkie wymagania wymagania.

Ale zastanawia mnie jedno. Jest to Twoje 3 podanie na FFA, dwa razy dostałeś admina i zrezygnowałeś po krótkim czasie. Jaką mamy pewność, ze teraz też tak nie będzie?

Ze względu na to, że spełniasz wymagania i jestes stałym, rozpoznawalnym graczem masz ode mnie tak.

Tylko tym razem bądź z nami na dłużej :)

 

@edit

Dolar skoro tak stawiasz sparawe to jestem jak najbardziej tak ;)

Edytowane przez Tymbarkowa x3
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli wiek Ci pozwala na takie granie to nie mam nic przeciwko.

Wymagania spełniasz, jesteś ogarnięty i myślę, że nie będzie z Tobą problemów w takiej postaci, że zaraz odejdziesz.
Powodzenia.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za okresem próbnym

+ znany

+ ogarnięty

+ zgłaszasz cziterów i jest aktywny

Ale poprzednie twoje podanie skończyło się na natychmiastowej rezygnacji no i problem jest taki czy znowu nie zrezygnujesz albo będziesz mało aktywny dlatego jestem za okresem i myślę że tym razem nie zrezygnujesz od razu a zostaniesz bo sądzę że kolejnej już szansy nie dostaniesz

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na tak

-stały gracz

-gra tu już długo

-wymagania spełnia

Tak jak wyżej Ci piszą żebyś szybko nie kończył i ja się pod tymi słowami też podpisuje jednak wierzę w Cb i ufam, że zostaniesz dłużej.

Edytowane przez SANEPID :D
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że na TAK.
Dolar 23 lata a to ciekawe, myślałem, że jesteś z rok starszy ode mnie hoho - chyba że i tak jesteś 91 rocznik ale nie skończyłeś jeszcze ... :P buehuehuehue

Kto gra na FFA to zna na pewno i wie, że ogarnięty człowiek :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie gram tutaj długo ale z tego co zauważyłem to jesteś ogarnięty, grasz często, masz dobre relacje na serwerze, wymagania spełniasz. Jestem na tak :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoje podanie zostało przyjęte.

Aby otrzymać admina napisz do opiekuna serwera, a następnie po otrzymaniu admina wpisz się w tym temacie Nie masz rangi wejdź

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności