Jump to content

Wywiad z TaZem przed ESL One Katowice


SzeregowiecPL
 Share

Recommended Posts

Wywiad już jest dostępny przez pewien czas, ale jeżeli ktoś nie widział to proszę bardzo.Na kilka dni przed rozpoczęciem ESL One Katowice 2015, Wiktor "TaZ" Wojtas udzielił wywiadu dla eslgaming.com. Poniżej przedstawiamy tę rozmowę, przetłumaczoną na język polski. Reprezentant Virtus.pro, jedynej drużyny z Polski w tych zawodach, wypowiedział się na temat faworytów czy też swoich grupowych rywali. Zachęcamy do lektury.Witaj Wiktor i dziękuję Ci za poświęcony czas. Jedziesz na ESL One Katowice 2015 jako obecny triumfator. Jakie to uczucie powrócić do miejsca gdzie osiągnąłeś swój największy sukces?

Czuje presję, podekscytowanie i dobrze jest móc wrócić do Katowic na turniej główny. Granie w Polsce jest zawsze niesamowitym uczuciem dla nas i damy z siebie wszystko żeby fani byli z nas dumni.Zaczęliście bardzo udany sezon od zwycięstwa w Katowicach, jako czarny koń turnieju. Jakie uczucie Ci towarzyszą w związku z tym turniejem?

Myślę, że jest tak samo jak w tamtym roku. Mieliśmy kilka kiepskich występów na początku 2015 roku i musimy poprawić naszą grę podczas turnieju ESL One.Happy powiedział, że chciałby zagrać z Wami w finale i wziąć na Was rewanż. Co sądzisz o finale przeciwko EnVyUs?

Nie zwracam uwagi na to, przeciwko komu zagramy podczas ESL One, każde spotkanie będzie dla mnie jak finał. Damy z siebie 100% podczas każdego spotkania i jeśli EnVyUs stanie nam na drodze, to zmieciemy ich.Macie pewność, że dostaniecie wsparcie od tłumów. Macie zaplanowane coś specjalnego dla fanów ze Spodka?

Mam nadzieję, że damy im świetny pokaz umiejętności i będą dumni z możliwości kibicowania nam. Ale czy mamy coś innego w zanadrzu? Musicie poczekać i zobaczyć.Kto jest najgroźniejszym rywalem mogącym popsuć Wam turniej? Są jakiś przeciwnicy, których obawiacie się spotkać przed finałem?


Nie ma takiej drużyny. Jesteśmy zdeterminowani wygrać ten turniej, będziemy nieść strach a nie go odczuwać.Kibice prześcigają się w typowaniu faworytów. Wasz zespół również jest przez nich wymieniany, ale znacznie rzadziej niż Fnatic czy EnVyUs. Lubisz występować w roli faworyta?

Na przestrzeni 14 lat, moja drużyna nigdy nie była głównym faworytem turnieju. Zobaczymy kto ostatniego dnia turnieju będzie na tarczy, a kto z nią wróci do domu.W grupie zmierzycie się z 3DMAX oraz Cloud9 i TSM. Jesteś zadowolony z tej grupy?

Uważam, że mamy jedną z najsilniejszych grup. Czujemy respekt do wszystkich trzech zespołów. Nie będę zadowolony dopóki nie pokażemy naszej wartości i nie tyczy się to tylko fazy grupowej.Każdy turniej główny CS:GO niesie za sobą pewną historię począwszy od za silnej CZ, dodatków na mapach Overpass, Cbble i wiele innych podobnych. Przychodzi Ci na myśl, co może być wspominane w kontekście ESL One Katowice 2015?

Wydaje mi się, że wiele osób będzie narzekało na Tec-9, ale nadal uważam, że CZ jest na takim samym poziomie tak jak Five-SeveN. Musimy o tym pamiętać i podziękować tym wszystkim „za mocnym” pistoletom, że to dzięki nim mamy piętnaście interesujących rund, a nie dziewięć czy dziesięć. Mam nadzieję, że nie będzie żadnych kontrowersji jak na DreamHack Winter.Po raz trzeci Katowice będą gościć fanów esportu z całego świata, ale w tym roku również w związku z IEM Expo i większą ilością turniejów niż kiedykolwiek. Co myślisz o tym rozwoju?

To krok w dobrym kierunku i trzeba wierzyć w to, że będziemy mieli jeszcze lepsze show niż w zeszłym roku.Dziękuję Ci za poświęcony czas. Chcesz coś powiedzieć?

 

Dziękuję i mam nadzieję, że będziecie nas wspierać podczas turnieju a my damy wam powód do dumy.

 
Wywiad pochodzi ze strony eslgaming.com Edited by SzeregowiecPL
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Powód: Brak aktywności

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów.

Link to comment
Share on other sites

  • -_- unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines