Jump to content

[PRZYJĘTE]Podanie - GeRlO_wWa

Gerlo
 Share

Recommended Posts

1. Nick: GeRlO_wWa

2. Imię: Adrian

3. Wiek: 22

4. Znajomość Amx(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10): 7/10

5. Mikrofon(Tak/Nie): Tak

6. Składka(Tak/Nie): Tak

8. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem**: Siemanko! Moje dane macie wyżej, (TAK GerLo nie Gerio!) także to sobie odpuśćmy i przejdźmy do autopromocji. Chociaż osobiście uważam, że dobrych "produktów" nie należy reklamować :P Ubiegam się o admina ponieważ chcę lepiej poczuć klimat wyborów prezydenckich oraz zawyżyć wam średnią IQ administracji! A tak już zupełnie serio to niestety tak nieszczęśliwie ułożyły mi się sprawy w życiu, że zacząłem więcej czasu spędzać tu na serwerze by odreagować w niegroźny sposób i "wyłączyć" głowę. Jest potrzeba adminów a ja mam doświadczenie, znam realia tego serwera, lubię wyzwania za to nie lubię być bezradnym więc o to jestem i oferuję wam swoją pomoc. Ja zaś mam niezliczoną liczbę zalet, jestem zawsze sobą, kulturalny, wiem czego chcę i nie jestem podatny na wpływy innych ot taki ideał ze mnie (polecajcie mnie swoim córkOM, matkOM, dziewczynOM, żonOM i kochankOM) xD Pozdrawiam :>

9. Czy posiadasz STEAM?(Jeśli tak to podaj Steam_ID): STEAM_0:1:52596553

10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?**: Ze 2 może 3 godzinki

11. W jakich godzinach grasz?(Dni robocze, weekend)**: Niestety w praktyce to codziennie, może rano, najpewniej wieczorem i w nocy.

12. Staż w grze Counter Strike 1.6: 4 latka bedą

13. Czy byłeś już adminem? (Nie podajemy linków): Tak

Edited by Gerlo
  • Like 1

Słabo na forum  :3

Punkt  10 zgodny z GT, ale co to się stało ostatnimi dniami? Wyjątek czy reguła, że 2 dni bez gry? :D

Okres próbny bo masz GT normalne(bez szoku :D),

masz już 22 lata-nie powinieneś mieć wahań obecności jak to na przykład mają uczniowie w średnich,

spełniasz wymagania typu 45h na serwerze(masz 165), steam.

Tylko bądź częsciej na forum i czytaj co się dzieje w dziale tego serwera! :3

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines