Skocz do zawartości

Zapisy Admini vs Admini Każdego serwera


rolooo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich którzy są przywiązani na forum ! 
W dniu dzisiejszym chciał bym ogłosić ZAPISY na Turniej Adminów vs Adminów każdego serwera.

Grane będą 2 mapy każda drużyna wybiera swoją mapę. 
system MR 15 
w razie remisu grana  będzie 3 mapa uzgodniona przez kapitanów/opiekunów 

KAŻDY serwer na którym są Admini proszę o zgłoszenie ! 
Mixowy nie musi się zgłaszać na turniej no chyba że chce to nie widzę problemu. 
z Rewoxem uzgodniłem że będzie on reprezentował serwery GO więc też nie ma problemu.
kilka serwerów ma dużo Adminów typu DD2 czy FFA i  mają też po dwóch opiekunów więc jak ktoś chce może zapisać ten sam serwer ale inny skład i innego Kapitana.


Opiekun/Kapitan bądź wyznaczona przez opiekuna osoba proszony jest o zgłoszenie swojej drużyny 

Wzór do zgłoszeń 
1. Nazwa serwera-
2. Nazwa drużyny-
3. Opiekun/Kapitan-
4. Sklad: 
-
-
-
-

+ rezerwa : 

Organizatorzy : 
rolooo & Kitol :)

Edytowane przez rolooo
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież GO miał nie brać udziału??

Jak rewox chce sam reprezentować tę scenę?? Rozumiem, że on wśród adminów CS GO będzie szukał tych co mają 1.6??

 

Ok jeśli się z rewoxem dogadałeś w ten sposób to spoko. Tylko jeśli rewox jest reprezentantem i kapitanem serwerów GO, to musi dobrać sobie skład z Adminów CS GO, którzy mają cs 1.6. W innym wypadku to nie będzie reprezentacja CS GO.

Edytowane przez Corey Graves
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musisz juz się dogadać z Kimś kto będzie tworzył drużynę i będzie Cie chciał chcesz grać musisz popytać np komu brakuje Adminów może będą chcieli.

Data zostanie ustalona jak skończą się zapisy.

proszę bez zbędnego spamu tutaj chcę widzieć same zapisy drużyn w razie pytań zapraszam na PW Do mnie lub do KITOLA :)

 

Rewox dogadał sie ze mną że będzie reprezentował Serwery GO w cs 1.6 tego przecież nie zabraniałem.

 

Zapraszam do zapisywania składów :)

Edytowane przez rolooo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Admini z cod mod-a 350 lvl nawet jakby chcieli to niewezmą udziału bo niema 5 adminow. Sam chciałbym się pobawić troszkę no ale nie ma jak.

 

Pozdr Squbany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to jak nie ma Adminów to np ściągnąć najlepszych graczy na serwie/ byłych Adminów dogadać się i napisać do mnie i się dogadamy spokojnie :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Admini z cod mod-a 350 lvl nawet jakby chcieli to niewezmą udziału bo niema 5 adminow. Sam chciałbym się pobawić troszkę no ale nie ma jak.

 

Pozdr Squbany

Możesz się dogadać z adminami z 45k bo ja osobiście nie będę brał udziału i z tego co wiem to Kropek też nie więc możesz pozbierać innych. :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności