Skocz do zawartości

Konkurs na najlepszego admina serwera FFA ! Podejście nr 2


Tymbarkowa :3

Najlepszy admin serwera to:  

37 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto najlepiej spełnia funkcje admina FFA?

    • JamesRodriguez
      4
    • MaZeQ
      3
    • Koala
      23
    • TYLKO H3@DSH00T (Czaki)
      3
    • doktor hajs'
      5
    • dodoBICEPS (GRUFFI)
      6
    • Tymbarkowa ;3
      11
    • MowiezGestem(Damian)Jestem
      4
    • Antonio Mateczny
      5
    • DANIEL (t-bag)
      14
    • Kenaj
      2
    • Averox
      3
    • Shanell
      7
    • Dolar91
      5


Rekomendowane odpowiedzi

Ze względu, na popełniony przeze mnie błąd w poprzedniej ankiecie, za którego jeszcze raz przepraszam Shanell, tworze ankiete jeszcze jeden raz.

I moi drodzy gracze, mam do was wielką prośbę, jeśli już zagłosujecie na wybranego przez siebie admina, dodajcie komentarz odnośnie wyboru swojego kandydata, dlaczego akurat on waszym zdaniem jest najlepszy :) Oczywiście nie jest to przymus, ale miło by było z waszej strony, gdyby wasze uzasadnienia zostały zapisane :)

 

ANKIETA TRWA DO 15.03.2015r !

Edytowane przez Tymbarkowa x3
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zagłosowałem na dodo. Dlaczego ? Oto powody : można się z nim pośmiać, wiem, że to nie jest powód dlaczego akurat On, ale dzięki temu wprowadza miłą atmosfere na serwerze, następny powód to to że jest On miłym człowiekiem reagującym na zgłoszenia na u@ no i to chyba tyle powodów ciutke mało ale jak dla mnie to wystarcza (niektórym może nie wystarczyć, ale to już wasza sprawa mi tyle wystarczy).

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciezki wybor , bo kazdy daje rade , wybieram Kinge ,bo jest stanowcza,ciezko Ja wyprowadzic z rownowagi i szybko reaguje na zgloszenia jak na steam i na serwerze!

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ze swojej strony głosuje na Koale, Gruffiego i t-baga

Dlaczego? Odpowiedź jest prosta..

Koala - ogarnięty facet, dużo czasu poświęca serwerowi, reaguje natychmiast na zgłoszenia na u@.

Tbag - pomimo, ze masz krótka admina wywiązujesz sie ze swoich obowiązków bardzo dobrze, reagujesz na każde zgłoszenie i równie dużo czasu poświecasz serwerowi.

Gruffi - niektórzy powiedzą, że głosuje na Ciebie bo jesteśmy ze soba blisko, aczkolwiek dostałeś ten głos ode mnie, ze względu na to, że na serwerze od razu reagujesz na zgłoszenia, niejednokrotnie kiedy potrzebowałam pomocy na serwerze z powodu zbyt wielkiego spamu wbijałeś w trybie natychmiastowym.

 

 

Wiadomość do wszystkich adminów: jak dla mnie każdy z was jest świetny, wywiązuje się ze swoich obowiązków :) oby tak dalej, bo tworzymy genialną ekipe :)

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koala jest bardzo często na serwerze i natychmiast reaguje na uwagi graczy.

Według mnie to on jest najlepszym (choć możliwe niedocenianym) administratorem FFA :)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy admini są w porządku jednak to Koala zasługuje na miano tego najlepszego. Dlaczego? Wystarczy mu napisać na Steam że jest czit na serwerze a rzuca wszystko i wbija, wystarczy napisać na U@ to odrazu wbija na spect i luka gościa. Jest to konkretny admin i tylko sie cieszyć że jest z nami :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zagłosowalem na dolara shanell mazaqa i hajsik

1. Dolar- ogarniety typ chociaz krotko ma admina wiem, że i tak da sobie rade.

2. Doktor- spokojna, mila kobieta pomagala mi gdy zaczynalem swoja przygode z adminem i szybko reaguje na zgłoszenia.

3. Mazaq- stanowczy, miały wobec mnie, nie bawi się z cięzkimi przypadkami.

4. Shanell- miła, ogarnieta i mam nadzieje, że częsciej bedzie na serwerze :)

 

Mam nadzieje, że nie urazilem pozostałych adminów, ponieważ doceniam waszą prace :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głosuję na T-baga,Koalę i Tymbarkową :) 

Są bardzo aktywni,mili. Dobrze się z nimi rozmawia. Są to bardzo dobrzy admini. Pozdrawiam cieplutko i życzę powodzenia. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gruffi - już za swojej po poprzedniej "kadencji" pokazywał jak dobrym i stanowczym adminem jest. Dla mnie bezkonkurencyjnie nr1.

 

Koala - gdy zaproponowałem mu złożenie podania wiedziałem, że bardzo dobrze się do tego nadaje. Bardzo duża aktywność i szybkość podejmowania decyzji to jego bardzo dobre cechy. Według mnie zaraz po Gruffim jest drugim najlepszym adminem

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głos oddałem na 3 adminów mianowicie są to 

1. Tymbarkowa ( Nasz Misiaczek :* pozdrawiam )

2. Koala ( Mistrz od szybkiej zmiany nicków :D )

3. Dolar91

 

Co do głosu na 1 i 2 już się wypowiadałem, więc dodam coś od  siebie na temat Dolara

Miły, sympatyczny człowiek, zna się na rzeczy i wie co robi :)

Potrafi wysłuchać i uzasadnić swoją opinie :)

Sprawdza "Check'ów" na graczy prośby, więc nie ma problemu ( check- osoba która jest podejrzana-- ja sobie to tak nazywam :D )

Wykonuje w pełni swoje polecenia :)

 

Pozdrawiam 

Edytowane przez SkalnyPatataj
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swój głos oddaje na GRUFFI'ego.

Jest on miłym, kulturalnym adminem, a to podstawa. Poza tym jest otwartym graczem, można z nim normalnie porozmawiać, bez spiny. Wesoły, ogarnięty :D.

Szybko reaguje na zgłoszenia na u@.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koala

TYLKO H3@DSH00T

Tymbarkowa ;3

Antonio Mateczny

DANIEL (t-bag)

Shanell

 

To są moje typy, są to ogarnięci admini którzy dają radę, reagują na U@.

PS. Każdy admin jest świetny i było ciężko wybrać dla tego wybrałem 6 najlepszych moim zdaniem :)

Edytowane przez Gruffi
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głosuję na Koalę oraz Daniela. Koala mega odpowiedzialny i nie trzeba czekać na jego reakcję (do tego poprawia humor :D), natomiast Daniel jest miłym adminem, poświęca dużo czasu na serwie mimo iż jest nim krótko.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje wszystkim za oddanie głosu :)

Nasza ankieta dobiegła końca, a naszym zwycięzcą z liczbą 22 głosów został Koala !

Serdecznie gratuluje :) Po nagrodę zgłoś się do któregoś z opiekunów :)

 

Jeszcze dodam coś od siebie:

Jak dla mnie wszyscy jesteście zwycięzcami bo każdy z was jest świetnym adminem :)

Tworzymy najlepszą ekipę z pośród wszystkich serwerów ^^ oby tak dalej !

Do zobaczenia na serwerze :)

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koala mistrzem FFA :D

A teraz do roboty :D

 

@ EDIT SANEPID :D

To było misiaczku w formie żartu :) Wiem, że robisz to co do Ciebie należy i jesteśmy Ci za to wdzięczni :)

Edytowane przez SkalnyPatataj
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O LUJU ! Taki bot jak ja został najlepszym xD. Nie no, ale dziękuję wszystkim którzy na mnie głosowali, a teraz przyznać się ile przed tym wypiliście ? :D.

 

edit.

 Skalny jakim mistrzem ? Po prostu robię co do mnie należy.. I nie rozkazuj mi ! xD

edit2.

A tak na końcu chciałbym pogratulować innym adminom na prawdę genialnie się wywiązujecie z obowiązków (inaczej by was pewnie nie było) wielu pewnie jest nie docenianych (jak to zawsze z na prawdę dobrymi ludźmi). Zostańcie z nami jak najdłużej i bądźcie dalej dobrymi adminami FFA.

Edytowane przez SANEPID :D
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności