Jump to content

Paul „ReDeYe” Chaloner kończy karierę!

SzeregowiecPL
 Share

Recommended Posts

Jeden z najbardziej rozpoznawalnych i lubianych komentatorów sportów elektronicznych, Paul „ReDeYe” Chaloner ogłosił, że kończy swoją komentatorską karierę. Paul pracował dla ESL dwa i pół roku, komentując i prowadząc najważniejsze eSportowe wydarzenia. Podczas Intel Extreme Masters Katowice 2015 będzie hostem turnieju StarCraft II. Będzie to jego jedna z ostatnich imprez.

- Czas spędzony w Niemczech oraz 2,5 - roczna praca w ESL była dla mnie ogromną przyjemnością, jednak nadszedł czas na nowe wyzwania – powiedział Paul. Kończy on w marcu współpracę z ESL, ale będziemy mogli go jeszcze zobaczyć i usłyszeć na dwóch kwietniowych imprezach.

- Chciałbym podziękować wszystkim tym, z którymi miałem przyjemność pracować przez te kilka lat, w szczególności działowi produkcji, który dał mi możliwość uczestniczenia w najbardziej niesamowitych turniejach, w jakich miałem przyjemność uczestniczyć. Również dziękuję moim kolegom komentatorom, wszyscy jesteście niesamowici - przyznał.

- Wspomnienia, które zabieram ze sobą, są niezapomniane i mimo, że czasami nie wszystko układało się po naszej myśli, to chciałbym żebyśmy rozstawali się w miłej atmosferze i zrozumieniu, że zawsze zależało mi na robieniu najlepszego show, jakie potrafimy – dodał ReDeYe.

SteadY - ESL EU

ŹRÓDŁO: ESL.EU/PL

Eh.. mój ulubiony komentator... :/

• 1 month later...

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Powód: Brak aktywności

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów.

• -_- unlocked this topic