Jump to content

[FFA] Rezygnacja


N4talijAA
 Share

Recommended Posts

Nick: natalja

Powód rezygnacji: Tak jak juz pisałam wczesniej, odchodzę, gdyż Kitolek świetnie sobie radzi na stanowisku opiekuna i chcę, żeby to on był głownym/jedynym przywódcą. 

Coś od siebie: Rezygnuje z opiekuna i administratora. Nie odchodzę, bede sie interesować działem FFA, wypowiadać sie na temat zmian, podań. Damian dał mi szanse bycia adminem i bardzo Ci dziękuję, a Shad obdarzył mnie zaufaniem i powierzył (moze nie na dlugo) dowodzenia. Czy sie wywiązałam? Kazdy ma swoje zdaniem. Wiem, ze zostawiam serwer w dobrych rękach. A kto wie, może juz niedługo ktoś dołączy by nim sterować. Skupie sie na ubt bo to chyba najlepiej mi wychodzi. Do Zobaczenia na serwerze kochani <3.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dobra dajta mi pistolet bo trzeba się zastrzelić. Już nie ma prawie tej starej elity FFA ;c Wszyscy zrezygnowali i został tylko ja i Kitol szkoda że odchodzisz bo naprawdę świetnie sobie radziłaś i byłaś dobrą adminką dobrze ze chociaz z sieci nie odchodzisz xD

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Boże patrze, a nie wierze Natalja rezygnuje :C. No cóż na każdego niby przyjdzie czas, nawet na dobrych,genialnych adminów, bo Ty Natalia byłaś właśnie takim adminem. Szkoda, że odchodzisz, tylko z forum nie odejdź i wracaj na serwer.

Link to comment
Share on other sites

  • Root

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoja rezygnacja została przyjęta.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines