Skocz do zawartości

[FFA] Rezygnacja


N4talijAA

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: natalja

Powód rezygnacji: Tak jak juz pisałam wczesniej, odchodzę, gdyż Kitolek świetnie sobie radzi na stanowisku opiekuna i chcę, żeby to on był głownym/jedynym przywódcą. 

Coś od siebie: Rezygnuje z opiekuna i administratora. Nie odchodzę, bede sie interesować działem FFA, wypowiadać sie na temat zmian, podań. Damian dał mi szanse bycia adminem i bardzo Ci dziękuję, a Shad obdarzył mnie zaufaniem i powierzył (moze nie na dlugo) dowodzenia. Czy sie wywiązałam? Kazdy ma swoje zdaniem. Wiem, ze zostawiam serwer w dobrych rękach. A kto wie, może juz niedługo ktoś dołączy by nim sterować. Skupie sie na ubt bo to chyba najlepiej mi wychodzi. Do Zobaczenia na serwerze kochani <3.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra dajta mi pistolet bo trzeba się zastrzelić. Już nie ma prawie tej starej elity FFA ;c Wszyscy zrezygnowali i został tylko ja i Kitol szkoda że odchodzisz bo naprawdę świetnie sobie radziłaś i byłaś dobrą adminką dobrze ze chociaz z sieci nie odchodzisz xD

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boże patrze, a nie wierze Natalja rezygnuje :C. No cóż na każdego niby przyjdzie czas, nawet na dobrych,genialnych adminów, bo Ty Natalia byłaś właśnie takim adminem. Szkoda, że odchodzisz, tylko z forum nie odejdź i wracaj na serwer.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoja rezygnacja została przyjęta.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności