Skocz do zawartości

Styl forum.


aver

Rekomendowane odpowiedzi

Styl forum, kolejna rzecz nad którą można się zastanawiać, niby delikatna kwestia i obecne jest dobre, przestronne i praktyczne ale dlaczego nie spróbować zrobić czegoś równie fajnego z drobnymi poprawkami, usprawnionymi detalami i odmiennym wystrojem ? Oczywiście jak wspomniałem to delikatna kwestia ale inni zawsze zweryfikują co jest lepsze.

Takie tło mogli by wykonywac graficy bądz użytkownicy tym zainteresowani.

 

 

edit.

Chodzi mi o to aby dodac tła po bokach np z tematyki CS GO albo cos innego.

I jesli by było duzo takich obrazków to można by je było dodac do wyboru w ''Edycja profilu' xd

Edytowane przez aver
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

b2jBlRG.jpg

 

Dobra a teraz do rzeczy. Co ty konkretnie proponujesz? bo nie rozumiem, ty chcesz żeby został dodany nowy skin strony, ale po co? a może, żeby zmodyfikować któryś z obecnych (albo oba?), ale też pytam się po co? przecież one są ładne, schludne i dopasowane, tak więc jestem na nie. Nie rozumiem twojej propozycji ( a raczej tego co tam powyżej napisałeś), jakbyś to rozwinął troszkę to by nie zaszkodziło.

 

@up 

To nie można było tak od razu napisać? eh aver.. aver.. ale co do tego "pomysłu" (a raczej propozycji) i tak jestem na nie, bo jest po prostu niepotrzebna dobrze jest jak jest i nie ma co na siłę zmieniać ;] (przynajmniej ja tak uważam), 

Edytowane przez .Undisputed.
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie rozumiem co Ty proponujesz... ;]

 

Jeśli chodzi o takie bajery, to uważam, że jest to zbędne. Forum jest estetyczne i ładne, nie wiem czy potrzeba jeszcze jakichś upiększeń.

Tylko dodatkowa praca dla grafików, bo tam napisałeś, że graficy mieliby to robić.

 

Możesz rozwinąć trochę swoją propozycję, wstawić jakiegoś screena czy coś, a nie tak jakoś dziwnie to napisałeś. xD Niby coś, ale jednak nie. ;]

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

ja nie rozumiem o co chodzi

edit.

Chodzi mi o to aby dodac tła po bokach np z tematyki CS GO albo cos innego.

I jesli by było duzo takich obrazków to można by je było dodac do wyboru w ''Edycja profilu' xd

 

Chodzi ci o tło strony, jeżeli tak, to na razie odpada.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak o mnie chodzi, to cały pomysł jest zbędny. Sieć to Cs-Classic i taki klasyczny styl jest po prostu idealny. Nie widzę potrzeby by coś zmieniać. Żadnych dodatkowych obrazków z cs też nie trzeba jak na mój gust. Zniszczy to estetykę forum.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoja propozycja nie została przyjęta.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności