Jump to content

Styl forum.

averrrrrrrrrrrrr
 Share

Recommended Posts

Styl forum, kolejna rzecz nad którą można się zastanawiać, niby delikatna kwestia i obecne jest dobre, przestronne i praktyczne ale dlaczego nie spróbować zrobić czegoś równie fajnego z drobnymi poprawkami, usprawnionymi detalami i odmiennym wystrojem ? Oczywiście jak wspomniałem to delikatna kwestia ale inni zawsze zweryfikują co jest lepsze.

Takie tło mogli by wykonywac graficy bądz użytkownicy tym zainteresowani.

edit.

Chodzi mi o to aby dodac tła po bokach np z tematyki CS GO albo cos innego.

I jesli by było duzo takich obrazków to można by je było dodac do wyboru w ''Edycja profilu' xd

Edited by aver

b2jBlRG.jpg

Dobra a teraz do rzeczy. Co ty konkretnie proponujesz? bo nie rozumiem, ty chcesz żeby został dodany nowy skin strony, ale po co? a może, żeby zmodyfikować któryś z obecnych (albo oba?), ale też pytam się po co? przecież one są ładne, schludne i dopasowane, tak więc jestem na nie. Nie rozumiem twojej propozycji ( a raczej tego co tam powyżej napisałeś), jakbyś to rozwinął troszkę to by nie zaszkodziło.

@up 

To nie można było tak od razu napisać? eh aver.. aver.. ale co do tego "pomysłu" (a raczej propozycji) i tak jestem na nie, bo jest po prostu niepotrzebna dobrze jest jak jest i nie ma co na siłę zmieniać ;] (przynajmniej ja tak uważam), 

Edited by .Undisputed.
  • Like 5

Ja też nie rozumiem co Ty proponujesz... ;]

Jeśli chodzi o takie bajery, to uważam, że jest to zbędne. Forum jest estetyczne i ładne, nie wiem czy potrzeba jeszcze jakichś upiększeń.

Tylko dodatkowa praca dla grafików, bo tam napisałeś, że graficy mieliby to robić.

Możesz rozwinąć trochę swoją propozycję, wstawić jakiegoś screena czy coś, a nie tak jakoś dziwnie to napisałeś. xD Niby coś, ale jednak nie. ;]

• Like 1

• Root

ja nie rozumiem o co chodzi

edit.

Chodzi mi o to aby dodac tła po bokach np z tematyki CS GO albo cos innego.

I jesli by było duzo takich obrazków to można by je było dodac do wyboru w ''Edycja profilu' xd

Chodzi ci o tło strony, jeżeli tak, to na razie odpada.

• Like 2

Jak o mnie chodzi, to cały pomysł jest zbędny. Sieć to Cs-Classic i taki klasyczny styl jest po prostu idealny. Nie widzę potrzeby by coś zmieniać. Żadnych dodatkowych obrazków z cs też nie trzeba jak na mój gust. Zniszczy to estetykę forum.

• Like 1

• Root

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja propozycja nie została przyjęta.

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines