Skocz do zawartości

Uprawnienia admina


Rotmistrz

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie w głównej mierze kierowane do H@ serwera.

W swej długo letniej karierze jako gracz i admina Csa nie spotkałem się aby admin nie mógł zmieniać mapy robiąc wpierw vote tak/nie zmiana. Często spotyka się że gracze nie chcą grać danej mapy bo jest kiepska bądź za dużo. Dlatego dobrą opcją było by przywrócenie możliwości zmiany mapy.

Po drugie to menu drużyn. Jest to przydatna opcja. Chociażby gdy admin musi iść na specta obserwować kogos a później wrócić do gry chce. Te dwie możliwośći zawsze miał admin na wszystkich serwach jak grałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do h@, ale ja ci również mogę na nie odpowiedzieć. 

Po to jest wpierw pytanie żeby admini zbytnio tej opcji nie nadużywali, jeżeli mówisz mapa jest zbyt duża/mała w przeciwieństwie do ilości graczy to admin może zmienić bez pytania się graczy,.. mape. A co do 2 opcji, dużo razy na serwerach(na naszych) napotykam się że admin nadużywa tej opcji, czyli np. chce grać w silniejszej drużynie (chociaż jest team balanse, to i tak on idzie wbrew temu - czyli się przenosi) Gra musi być wyrównana, a w takiej sytuacji nie będzie. 

Z gry na speca można łatwo wejść bez użycia amxmodmenu. Menu wyboru drużyn - M , i 6'teczka :) A z speca do gry tak samo, tylko musi odczekać rundę ale runda chyba go nie zbawi, jak kieruje się na speca to prawdopodobnie będzie siedział nie jedną rundę. 

 

Może i tak, tam chyba mapcycle jest. 

Edytowane przez Siwy
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: Odpada

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności