Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE][Redaktor] SkalnyPatataj


SkalnyPatataj

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Maciej

Nick: SkalnyPatataj

Wiek: 19
Ilość spędzanego czasu na forum (w godzinach)?: 33d 6h 54m 39s ( 798 prawie 799 h )
Doświadczenie na podobnym stanowisku: w sumie to nie robiłem tego nigdy, ale od czegoś trzeba zacząć prawda. Praktyka czyni mistrza a więc warto dać szansę :) Dużo czytałem wywiadów jak i innych tego typu i nie widzę tutaj dużych trudności 
Dział który najbardziej ci odpowiada: Wywiady [ z czasem na pewno angażował się będę w coś więcej ]
Dlaczego akurat Ty?: Dlaczego ja ? Chcę pomóc Mashiro* w ogarnięciu tego wszystkiego jak dobrze wiemy została z tym wszystkim sama a przy okazji będę mógł się czegoś nauczyć :) 
Co chciałbyś wnieść jako Redaktor?: Jako redaktor chcę wnieść skrócenie czasu oczekiwania na przeprowadzenie wywiadu :)

 

Pozdrawiam,

SkalnyPatataj

 

Dorzucę tutaj link gdzie Mashiro pisze, że potrzebuje pomocy gdyż sama tego wszystkiego nie da rady ogarnąć : http://forum.cs-classic.pl/topic/32663-info-wywiady/#entry197637

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siedzisz sporo na forum, spełniasz wymagania i jesteś okej. ;]

Tak jak pisałam, pomoc mi się przyda, więc można pominąć brak doświadczenia z wywiadami, każdy od czegoś zaczyna. :)

Myślę, że można Cię przyjąć, przydasz się i to bardzo. Mamy 3 redaktorów, z czego tylko ja zainteresowałam się wywiadami,

co opóźnia trochę i pewnie denerwuje osoby zgłaszające się.

 

Popieram Twoje podanie jak najbardziej (sama nakłaniałam Cię do napisania jego xD) i liczę, że -_- Cię przyjmie. 

Powodzonki,

Marta.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezbyt się rozpisałeś w podaniu, ale jestem na tak, ponieważ tylko Mashiro * (jak wyżej wymieniłeś) zajmuję się wywiadami, a trochę ma ich na głowie, każda pomoc jej się przyda ;]. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie znam gościa, ale kurcze wypowiada mi się w różnego typu sprawach no i nie powiem, bo często ma racje. Ja też nie byłem kiedyś adminem lecz dano mi szanse a ja ją wykorzystałem a teraz opiekunem jestem. Zmierzam do tego, że on też powinien dostać taką szansę, ponieważ jak pisze :od czegoś trzeba zacząć". Jestem zdecydowanie na tak, aktywność chłopak ma dobrą i bardzo konkretną a i też dobrze gada i jest bardzo ambitny. Jeśli mój głos się bedzie liczył to zdecydowanie na tak jestem :) 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoje podanie zostało zaakceptowane. Witamy w zespole! :)

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności