Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE][Moderator] Fantasia ♥


neska.

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na forum: Fantasia ♥

Wiek: 16, prawie 17.

Staż na Forum: Od początku jego istnienia.

Znajomość Regulaminów: Bardzo dobra.

Czas jaki możesz poświecić na forum: W tygodniu ok 3h, a w weekendy ok 4/5.

Znajomość funkcji Moderatora: Miałam już moderatora na tej sieci, więc nie będę miała problemów.

Dlaczego ty?(Kilka argumentów): Niedługo wybije mi 100 dni online na forum, do tego jestem w top 5. Na sieci jestem od początku jej istnienia. Jak wcześniej wspomniałam, byłam już tu moderatorem, więc jeśli mi daliście jedną szansę, to czemu miałabym nie dostać drugiej. Owszem, wtedy trochę zaniedbywałam swoje obowiązki, ale to już było dawno temu, więc chyba nie musimy do tego wracać, było minęło. Zdaję sobie sprawę, że u niektórych osób mam za to minusa. Na forum jest dwóch moderatorów, a ja mogłabym być tym trzecim :) Dobrze dogaduję się z administracją i użytkowaniami,  jestem osobą rozpoznawalną. Na forum spędzam dużo więcej czasu niż na serwerach, uważam, że jest to duży plus. Posiadam już grafika i wywiązuję się ze swoich obowiązków. Moja ortografia jest poprawna, choć jak każdy czasem popełniam błędy. Jeśli uważacie, że jeśli raz zaniedbałam to i teraz tak będzie, to rozumiem, lecz uważam, że każdemu należy się druga szansa.

Masz jakieś pomysły na rozwój sieci?: Wiem, że to duży minus, ale szczerze powiem, że jak na razie pomysłów nie mam, ale wszystko przyjdzie z czasem. Serwery 1.6 jak i cs;go są dobrze rozwinięte, forum też, więc jak na razie nie przedstawię żadnych propozycji.

 

 

 

Wymagania:

  1. Co najmniej 20 dni spędzonych na froum - 96 dn.
  2. Przynajmniej 200 postów napisanych na forum -  Prawie 2400
  3. Konto na forum powyżej 4 miesięcy - od początku 
  4. Ukończenie 15 lat || Global Moderator - Ukończone 16 lat - Jest 16
  5. Chęć pomagania innym użytkownikom - no oczywiście, że jest :)
  6. Czyste konto (Brak warnów) - Jest
  7. Osoba kandydująca na stanowisko moderatora musi być rozpoznawana na forum - Spełnione
  8. Dobra znajomość regulaminów forum - Jest
  9. Dobra znajomość zasad ortografii i interpunkcji - Jest
  • Like 17
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... więc...więc (te powtórzenia bolą - czepianie się). 

Teraz na poważnie jestem na tak ponieważ Fantasia jest aktywną oraz rozpoznawalną na (zdawałoby się) całym obszarze forum, posiada doświadczenie jako moderator (rzekomo pełniła tą funkcję wcześniej), a wiec uważam, że można by dać jej szansę, ale nie chciałbym zobaczyć postów takich jak ten w twoim wykonaniu http://forum.cs-classic.pl/topic/32468-wykonanesygnatura-m4ko/i ten http://forum.cs-classic.pl/topic/4957-oce%C5%84-sygnature-osoby-powy%C5%BCej/page-33 tyle ode mnie jestem na tak jak wyżej napisałem powodzenia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś rozpoznawalna i przede wszystkim aktywna. Moim zdaniem, to co było wcześniej, nie powinno być teraz wyciągane, bo minęło i to, że startujesz drugi raz musi świadczyć o poprawie. 

Jako grafik sprawujesz się bardzo dobrze, to też jest plus.

Nie widziałam żadnych przekleństw, da się z tobą dogadać i jesteś ogółem okej. Nie ma co się w sumie zastanawiać, tak duży staż na forum robi swoje. 

Dobra znajomość ortografii (podczas wywiadu 0 błędów), pozytywna i jeszcze raz podkreślę AKTYWNA.

90 dni spędzonych na forum to bardzo dużo... Do tego jeszcze jesteś od początku i to cię najbardziej wyciąga na szczyt. Nie wiem jak wy, ale ja nie widzę żadnych przeciwwskazań. 

 

Na tak. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałaś, powinnaś dostać drugą szansę jestem na tak.

Ale co do grafika no zamykasz tematy, ale zeby juz zlecenia robić to nie zawsze.. ;/ 

(ja przez pare dni nie robilam bo program..)

 

Ale ogolnie daje ci tak, wymagania spełniasz i powinnaś dostać drugą szansę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magda jest dość rozpoznawalna na forum, zachowuje zasady ortografii i interpunkcji, jak widziałem to wywiązuje się z grafika. Same plusy. Ja to się jedynie mogę przyczepić do mało przekonującego podania. Wielce się nie wysiliłaś, a szkoda. Pamiętając twoją wpadkę, jestem za okresem próbnym 2 tygodnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie znam jej za dobrze ale się wypowiem.

Jeśli była już tutaj moderatorem i jest od samego początku istnienia tego forum to dlaczego nie dać jej drugiej szansy?

Wymagania spełnia wszystkie

Grafikiem jest świetnym i dobrze wywiązuje się ze swoich obowiązków

Ortografię i interpunkcję ma dobrą

Regulaminy zna

Mnie przekonała tym podaniem.

 

Jestem na TAK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe podanie,

Bardzo miła i sympatyczna, a przede wszystkim odpowiedzialna,

Rozpoznawalna i aktywna na forum,

 

Dla mnie bardzo dobra kandydatka na to stanowisko.

 

Na tak! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli rekrutacja jest otwarta to Ty jak najbardziej powinnaś dostać stanowisko.

Jesteś tu bardzo długo. 

Jesteś aktywna i spełniasz wymagania.

 

Z minusów to kolorystyka podania, na czarnym skinie podanie wygląda fatalnie ale ja się o to czepiał nie będę w takim stopniu żeby to miało zmieniać mój werdykt! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem na TAK, jest na forum bardzo długo ma ogromne doświadczenie była już moderatorem tej sieci nic dodać nic ująć powodzenia ! :)

 

Pozdrawiam Panda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na tak, spełnia wymagania, nie ma z nią problemów na pewno się sprawdzi, są ludzie którzy krócej są na forum i mają modka więc tej osobie jak najbardziej się należy ! :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że jestem na Tak :)

 

Twoje podanie mnie przekonuje, jesteś na tym forum od samego początku, jesteś aktywna, miła, ogarnięta, miałaś już Moderatora, więc doświadczenie posiadasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle że można jej dac tą drugą szanse ponieważ była już tutaj moderatorem, ma dużo doswiadczenie i napewno sobie poradzi.

Jak najbardziej na tak. :)

 

 

Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że na tak !

+staż na forum 

+aktywność znakomita

+pamiętam ją i wiem, że ogarnie

+ortografia

+ładne podanie

+brak warnów

+wiek

 

Wgl. wszystkie wymagania spełnione ;3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoje podanie zostało zaakceptowane. Witamy w zespole! :)

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności