Skocz do zawartości

Ankieta związana ze skargą na admina


kubaaa

Ankieta związana ze skargą na admina  

15 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy chcesz aby admin Leilo pozostał na serwie i pełnił dalej swoje obowiązki jako admin?

    • tak, chcę aby był dalej adminem
      15
    • nie, nie chcę aby był adminem
      0


Rekomendowane odpowiedzi

Ankieta dotyczy skargi na Admina Leilo podczas której, wyszło na jaw wiele kontrowersji. Cała sprawa jest w dziale "Skargi". Proszę o szczere udzielenie głosu oraz NIE KOMENTOWANIE tematu :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybacz opiekunie, ale prosiłbym o to żeby każdy wyraził swoje zdanie poprzez skomentowanie tematu.

 

Może ktoś będzie na tyle kozacki żeby powiedzieć, nie :)

 

Wiadomo każdy popełnia błędy, lecz moim błędem było nie zgłoszenie awp na u@ więc moim zdaniem nie jest to aż takie.

 

Niektórzy mnie znają z tego, że jestem bardzo konsekwentny więc to już nie moja wina, bo zawsze taki byłem.

 

 

@Rewox. Widzisz kilka osób stwierdziło, że nie powinienem być adminem dlatego ta ankieta.

Edytowane przez leilo
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dałem Ci TAK

Dlaczego ?

Każdy popełnia błędy na których się uczy i warto mu wybaczyć i dać szansę aby mógł te błędy naprawić :) Dlatego też ja postanowiłem tak zagłosować

Edytowane przez SkalnyPatataj
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co ta zabawa? Nie dawno składał został przyjęty a już ankieta czy ma zostać. Znam leilo z jego poprzedniej kadencji i wiem jaką robotę odwalał. To jeden z najlepszych adminów, bardzo dobrze zna regulamin i serwer. Według mnie ta cała ankieta jest niepotrzebna.

 

@lelio

Sorki, że tak powiem ale weź mnie nie rozśmieszaj. Za każdym razem gdy grałem na bf2 odwalałeś dobrą robotę. Jak byłem adminem i było jakieś zgłoszenie zawsze byłem bardzo zadowolony z tego jak szybko reagujesz. Znasz tą robotę bo długo byleś adminem na tym serwerze. Może ktoś Cię nie lubić ale na pewno nie powie, że źle wykonujesz obowiązki admina. No chyba, że ktoś powie to na pokaz ;)

Edytowane przez rewoX*
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuba, jesteś opiekunem a dalej nie możesz podjąć zdania sam. Jak nie jesteś pewny to do beziego, a nie robisz durnowate ankiety na forum, po co to jest?

Skarga poszła na forum ok, ty ją oceniłeś git, i to jest koniec całej tej sprawy. A ty lecisz jeszcze z ankietą czy admin postąpił słusznie czy nie.. To kto tu jest w końcu opiekunem? Ci wszyscy co teraz odpowiadają na tą ankietę głosem lub postem? czy ty. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram siwego w 100%. Leilo jest doświadczonym adminem. Każdy ma na koncie jakąś skargę. Nie każdemu graczowi przypadnie do gustu admin, ale bez niego nie było by tej gry, bo wszędzie by czity latały. Opiekun jest od tego aby podejmować decyzje i zaklepać całą resztę. Jedno mi się nie podoba w tej ankiecie że to gracze mają decydować o tym kto ma zostać a kto nie. Ja i tak jestem za tym aby Leilo został bo sama po sobie wiem że z nim idzie się dogadać tylko po prostu trzeba chcieć i umieć. ;) <3

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale co wy mnie się czepiacie? Leilo poprosił w skardze o ankiete to ją zrobiłem i tyle, prosił mnie to mu nie powiedziałem, że nie. Ja wiem, że jest doświadczony bo sami wiece, że go znam nie od dziś, no kurcze ludzie... :) ok, zostanie bo sami widzimy, jakie są głosy ale zrozumcie jedno, że poprosił o ankiete to ją ma a ja teraz po łebkach dostaje... 

Siwym masz racje, w skardze wyraziłem się jasno i tak, została przyjęta no ale ja Leilowi nic nie zrobie, że poprosił...

 

 

Anketa zostaje zamknięta i Leilo dalej pozostaje na stanowisku admina.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: Wyjaśnione

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności