Skocz do zawartości

[ODRZUCONE][ts3] Mashiro


dzika ryba

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Marta

Wiek: 16

Kontakt: GG: 52844496, PW forum, Steam

Twój nick na TS3: Mashiro

Dlaczego akurat u nas starasz się o stanowisko admina?: Sporo przesiaduję na ts i nie miałam tutaj jakichś spin i myślę, że nie nagrabiłam sobie niczym, nie łamię regulaminu i chciałabym pomóc, chociaż admini raczej nie mają problemu, ale jak i tak siedzę godzinami(czasami całymi dniami), to mogę coś zdziałać. Zawsze jak ktoś ma jakiś problem, to staram się pomóc. Nie jestem zawalona obowiązkami, a jak już,to wszystko można podzielić.(nawet uczę się przy kompie, więc jak jakaś sprawa na ts będzie, to się oderwę xD) Serwer ostatnio ma coraz to więcej użytkowników, co się wiąże ze sprawami do adminów. Obecnym nie mam nic do zarzucenia, a to czy pomoc się przyda, zadecydują sami. Raczej dobrze potrafię się dogadać z innymi i nie robię głupot. Często poznaję tu nowych ludzi i wydaje mi się, że nikogo nie uraziłam. :D Myślę, że można mi zaufać. c:

Kontakt z administracją: (w skali 1-10): hmm, sama nie wiem ;-; z 5

Ile czasu spędzasz na TS3: Mój rekord to bodajże 11-15h, czasami dobijam do 10, ale przeciętnie tak bez przymusu to z 4-5-6 godzinek mogę poświęcić. Kilka osób może potwierdzić, że dużo przesiaduję.

Czy posiadasz admina na innym TS3?: Nie

Znajomość TeamSpeak`a (w skali 1-10): Hmm, raczej nic trudnego, jakbym miała jakiś problem to raczej ktoś mógłby mi pomóc, myślę, że tak z 6,7/10 jest xD (nie będę owijała, że perfekto)

Jakie posiadasz doświadczenie z TS3: Jeśli chodzi o doświadczenie z adminowaniem, to nie miałam. No, ale od czegoś trzeba zacząć.

Posiadasz sprawny mikrofon(Tak/Nie): Tak

Czy przeszedłeś już mutację(Tak/Nie): no chyba mam dojrzały głos xD

Jak ktoś ma mi coś do zarzucenia, to proszę bardzo. ;]

Wymagania:

  • Ukończone 16 lat
  • Umiejętność podstawowej obsługi serwera TeamSpeak3
  • Zachowanie kultury na TeamSpeak 3
  • Przynajmniej 35 sensownych postów i 15 godzin na forum
  • Czyste konto nie posiadające warnów (ostrzeżeń)
  • Posiadanie mikrofonu
  • Posiadanie konta na forum minimum 14 dni
(nie mam weny na rozpisywanie podania xd)

 

@Paweł

Coś ty, rangi karne to niiii xd

 

@Shanell

O regulamin nie musisz się bać. :) Nie słynę z banów, żadnego nie miałam. A i dzięki za zaoferowanie pomocy, jak się uda to na pewno skorzystam. :D

 

/podanie edytowane :O

Edytowane przez Mashiro *
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy przeszedłeś już mutację(Tak/Nie): no chyba mam dojrzały głos xD 
Chyba męski :3333333333333333333333333
Jestem na tak. Miła, sympatyczna, da się z nią dogadać, nie łapie spin. Nic dodać nic ująć ;)))
Pride pewnie Ci pokaże co i jak ;v

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marta żonko oczywiście, że ci dam tak, sama mnie zaprosiłaś na ts'a (jestem nieśmiały to pomyślcie sobie ile to musiało jej zająć, żeby mnie przekonać ;]). Przede wszystkim daję jej tak, bo jest miłą, ogarniętą osobą (chyba xD) oraz dość aktywną ;] mam nadzieję tylko, że jak dostaniesz admina to "karnego kutasa" mi nie wstawisz xD 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będę ukrywać, bo Ciebie nie znam. Widuję cię na ts, więc to jest ten duży plus. Administrator musi świecić przykładem i nie robić "rozbojów", więc tutaj też jest plus, bo Ty tego nie robisz. Doświadczenia nie masz co jest minusem, ale ts3 nie jest tak trudny do ogarnięcia i zawsze możesz na mnie liczyć w tej kwestii, że Tobie pomogę go poznać. Jedyne co musisz dobrze znać to regulamin bo bez niego to będzie lipa :C

Edytowane przez Shanell
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na duże tak. Spędzasz na ts bardzo dużo czasu, kulturę też gites. Co do głosu to męski jest więc progres !XD. Trzeba dać ci szanse za dużą aktywność, kontakt z innymi na ts oraz za poczucie humoru, brakuje takich osób na ts;P. Co do słabego ogarnięcia z ts3, ja na tym ts uczyłem chyba wszystkich aktualnych adminów także zawsze możesz do mnie napisać :P

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to widzę że będzie 2 laska w ekipie :D 

Na tak, ogarnięta miła no i przede wszystkim aktywna :) 

Admina na pewno dasz radę ogarnąć, tam nie ma tak dużo roboty. W razie pomocy bezi mówi że ci chętnie pomoże ;d a jak nie on to ja też mogę.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czemu nie? Marta jest ogarnięta,miła,chętna do pomocy innym użytkownikom,spełnia wymagania i wgl ma to coś w sobie,że jej podanie zostanie na 100% przyjęte jestem na Tak :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Na razie jestem na NIE, ponieważ liczba adminów jest w sumie dość duża, a liczba osób korzystających z ts'a jest taka sama.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoje podanie zostało odrzucone.

Następne podanie możesz napisać dopiero tydzień po zamknięciu ostatniego.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności