Skocz do zawartości

[PRZYJĘTA]Skarga na admina z kompleksami - Sidoooor


Aharo

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick: AharoBiceps
2.Nick admina/gracza który zawinił: Sidoooor 
3.Admin/Gracz : Aharo
4.Data i godzina: przed momentem (~13:00 18.03) 
5.Dowody (demko/screeny/świadkowie): 
 
Dodam, że gram na serwerze dość długo i jakoś nigdy nikt nie miał problemów, że zawsze praktycznie otwieram xD
 

6.Opis sytuacji: Po prostu grałem. Po prostu jestem dla kolesia za dobry. Jeśli ktoś ma kompleksy to niech nie gra. To chyba nie łamanie regulaminu, że ktoś potrafi sam zabić 7 osób w jednej rundzie? Na Wasz serwer wchodzę sobie na jedną rundę by się rozgrzać przed rankedami. Jeśli nie chcecie dobrych graczy to po prostu powiedzcie, a nie że jakiś niedowartościowany admin po prostu banuje nie mówiąc ani słowa. W sumie jak miał powiedzieć, jak przed sekundą dostał kulkę z awki prosto w czółko. Przykre. 

Edytowane przez Aharo
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bana z tego co widzę dostałeś za 'Wallhack',jednak tylko na 1 dzień.

(Napisz o tym,bo gdybym nie wszedł na sourcebans nie domyśliłbym się za co go dostałeś)

Myślę jednak że Sidor ma przygotowane demko,które pokazuje twoje 'WH',

jeśli nie to jak najbardziej ban nie słuszny.. Ale cóż,trzeba czekać na wypowiedź Sidora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki kompleks wtf nie mam zadnych kompleksow :D mysle ze jak bys mnie zobaczył w realu to bys w nie jeden popadł. zabiłes mnie przez smołka 1 strzałem ze scouta no ale ok mysle fart.

Pozniej mysle wejde w spectating. Na flashu zabiłes kolesia gdzie miałes cały biały ekran i to schowanego za skrzynia no mysle cos nie tak ogladam dalej. I znowu zostaje sytuacja gdzie przeciwny gracz flashuje ciebie ty masz biało i znowu ze scouta jeszcze w zoomie. Wiec dla mnie odrazu to wydało sie podejrzane. Ogolnie tez twoje strzały przed wyskoczeniem gracza wydawały mi sie podejrzane.

koles wydawał mi sie i wciaz mi sie wydaje na 100% odpalenca. Wiec nie nagrałem demka.

Edytowane przez Sidor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grałeś normalnie. Bana dostałem w momencie gdy nie trafiłeś mnie w plecy, a ja się odwróciłem i zabiłem Cię z AWP. Jesteś po prostu słaby skoro uważasz, że takie coś to WH. Gram na Faceit, gram MM'y, gram z ludźmi z Waszego serwera. Nigdy nie używałem cheatów, jeśli można jakoś ogarnąć demko to z chęcią takie coś zdobędę, pokażę i wrzucę. Co prawda nie zależy mi na tym wszystkim. Chcę tylko udowodnić, że nie masz racji. Ja niejednokrotnie gram przy ludziach w miejscach publicznych. Nie przeszło by to bezkarnie przez 500h grania w CSa. Ziomek, ogarnij dupere. Zawsze na Waszym serwie otwieram jeśli jestem od początku mapy albo przynajmniej jestem w topce. 

 

Wracając do opisu sytuacji. Scouta używałem raz, zabiłem jedną osobę na longu i byliśmy między dwoma smoke'mi. Zresztą, jest coś takiego jak słuchawki. Jak pograsz na wysokich ligach to się przekonasz. Wnoszę o jakieś upomnienie dla tego gościa bo na admina się taki ktoś nie nadaje. I nie, nie był na specie. Na pewno nie na długo, bo dość często akurat ja go zabiłem - dlatego pewnie odpalił się ból :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po obejrzeniu demka,nic nadzwyczajnego nie zauważyłem.

Moim zdaniem gracz jak najbardziej czysty i tym razem muszę stwierdzić błąd Sidora (admina)

 

I jeszcze jedno.. nawet jak gracz lata na speed hacku i widać perfidnie że czituje to i tak powinieneś nakręcić demo..

Bo w takiej sytuacji,zawsze może się odwołać a ty bez dowodów na to że czitował nic nie zdziałasz a gracz dostanie UB.

 

Jak bardzo ci na tym zależy i chcesz pokazać że miałeś 'racje',możesz pobrać Demo z GOTV i je rozpisać,

chociaż na moje oko nie ma tam nic do czego można się przyczepić,więc to tylko będzie twoja strata czasu.

 

Fakt,że nie jestem tu od oceniania ale,AHARO JEST CZYSTY :)

 

Zostawiam sprawę w rękach UB TEAM.

 

@@

Nikt raczej nie odpala się na main koncie,gdzie ma kosę i wiele cennych skinów..

(Chyba że jest idiotą za przeproszeniem) //

Po za tym Aharo nie jest jakimś miernym silverem i coś tam strzela, a wykręcić takie staty to dla takiego gracza nie problem bo 80% serwera to właśnie silvery.

 

Spójrz na Chlenixa (♥) on wykręca staty 81/9 i też twoim zdaniem jest spalony ? 

On po prostu dobrze gra :)

Edytowane przez Kamil™
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam również oglądałem demo, dałem nawet do sprawdzenia jednej osobie z UBT.

Według nas Aharo grał czysto, jedynie jedna akcja wydawała nam się dziwna. Jednak jest to jedna akcja na sto, za mało na oskarżenia.

 

Sidor oglądając demo nie widziałem cię długo na specu, następnym razem upewnij się bardziej :) Akcja gdy zabił Cię z AWP gdy strzelałeś do niego ze Scouta 100% czysta, dostał w plecy więc się odwrócił i przycelował.

Następnym razem proszę Cię o rozpisanie demka udowadniającego winę gracza. Możesz takowe pobrać z GoTV :)

 

Na ten moment Aharo dostaje UB, a Sidor pierwsze, słowne upomnienie :)

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoja skarga została przyjęta!

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności