Bez Spiny 0 Posted January 18, 2013 Share Posted January 18, 2013 Stary Nick: ReQNowy Nick: Bez SpinyPowód Zmiany: Nick mi się znudził,wołali na mnie niektórzy "reksiu" i to denerwuje .Link do reklam(jeżeli wybrałeś tą opcję):Kod wysłałem do -_-. Link to comment Share on other sites More sharing options...
Root Qesik 11,987 Posted January 18, 2013 Root Share Posted January 18, 2013 CLOSE Link to comment Share on other sites More sharing options...
Recommended Posts