Skocz do zawartości

Jaki Telefon ?


【HaNyS】

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, dawno tutaj u was nie byłem, ale wbijam właśnie dzisiaj tutaj do was z takiem pytankiem, Jaki byscie mi polecili telefon za 700 zł nie więcej :D? Ponieważ mój telefon który aktualnie posiadam to Prestigio 5504 DUO no i po czasie od kąt ten telefon dostałem to telefon mi świruje, np . sam mi wciska jakieś naciski czy cos ogólnie na ekran sam naciska.. I oddam ten telefon a pieniądze mi oddają. Czekam na propozycje, jeśli chcecie coś wiedzieć to pytajcie, odpowiem czy tam ile cali chce czy coś itd. Pozdrawiam Dzięki :)


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołóż 100 i masz używaną xperie z1 wodoszczelna, szkło gorrila, dot ego unikalny desing, aparat. Jeśli nie więcej to polecam coś z jabuszkiem w tej cenie spokojnie używke iphone 4s dostaniesz. Jak dobrze poszukasz to i androidowy samsung s4 też się znajdzie 

Edytowane przez .Blaze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli windows phone polecam Ci Microsoft Lumia 535 - mój brat ma i powiem Ci, że mu zazdroszczę. Pięcio calowy ekran, 8gb pamięci 1gb ramu, świetna latarka w telefonie. Jeśli android polecam LG L Bello - ten model natomiast ma mój kolega i też działa bez zarzutu (PODOBNO) również 5 calowy ekran, 1gb ramu i 1gb pamięci wbudowanej. Tańsze niż 700zł - więcej na melanże :D

 

Pozdrowionka i myślę że chociaż troszkę ułatwiłem Ci wybór.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do czego to androida chcę ^^, Dzięki za propozycje już czytam ;p Czekam na więcej propozycji, ponieważ potem ogarne te wszystkie telefony na google i będę musiał z Matką ogarnąć :)

Edytowane przez SaTiV.╰_╯
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz najpierw do czego będziesz używał telefonu(np. Gry,aparat ,itd.)? Ja od siebie proponuje Motorole Moto G (2 generacji) lub wspomniany wyżej S3 w wersji LTE(tylko i wyłącznie w wersji LTE )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam mogę polecić LG L Fino. 1gb ramu, 4x 1,2 gH, 8Mpix, 4,5" w TRUE IPS. Sam posiadam i powiem, że spisuje się świetnie. Ma oryginalny wygląd, fajnie wpasowuje się w dłoń, nie zacina się, a w cyklu mieszanym wytrzymuje do 2 dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Powód: Brak aktywności.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności