Skocz do zawartości

Rekrutacja na opiekuna serwera


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

  • Właściciel

Witam,
Szukam osoby, która zostanie nowym opiekunem serwera. Osobie tej musi zależeć na serwerze, więc powinna na nim grać i pomagać w rozwijaniu go.

Szukam opiekuna, nie technika.

Imię:
Nick:
Wiek:
AMXX:
STEAM:
Mikrofon:
Ile poświęcisz dziennie czasu na serwer:
Doświadczenie (dłuższa wypowiedź):
Dlaczego ja (dłuższa wypowiedź):
  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Imię: Marcin
Nick: RafiBOSEK/Wsado.
Wiek: 15
AMXX: 7-10
STEAM: Wsado.
Mikrofon: Jasne.
Ile poświęcisz dziennie czasu na serwer: Grałem dniami i nocami ale odszedłem na inna siec serwerów  . Później wróciłem i myślę że ten czas stracony nadrobię tutaj.
Doświadczenie (dłuższa wypowiedź): Myślę że dobre na pewno będę się douczać . Jakiś kolega mi z forum pomoże jak coś czegoś nie będę wiedział . Bym doradził jakiś plugin, podania sprawdzał .
Dlaczego ja (dłuższa wypowiedź): Dlatego, że znam się na tym. Dużo czasu spędziłem nad serwerami, wiem co w trawie piszczy. jezyk.png

 

Pozdrawiam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię:

Konrad
Nick:

[25]Buu.!
Wiek:

13 Lat
AMXX:

8/10
STEAM:

Jest
Mikrofon:

Jest
Ile poświęcisz dziennie czasu na serwer:

2/3h czasami 4/5(rzadziej)

Doświadczenie (dłuższa wypowiedź):
Niestety, ale nie posiadam doświadczenia na tym stanowisku.
Dlaczego ja (dłuższa wypowiedź):

Cześć ! :)
Mam na imię Konrad, chodzę do pierwszej gimnazjum. Chciałbym zostać opiekunem serwera jakim jest CoD MoD 350, ponieważ gdy zaczynałem przygodę z tą siecią pierwszym moim serwerem na jaki trafiłem być właśnie ten CoD. Grałem na nim dość długi, miałem admina, lecz później coś prysło i straciłem ochotę na grę. Przeniosłem się na ODD2, lecz ten typ serwera nie jest dla mnie.Trzymałem tam się może ze dwa miesiące.Pewnego dnia gdy siedziałem na TS'ie nagle napisał do mnie Krynio(Grał on również na początku mojej przygody), gdy skojarzyłem kto to wszystkie wspomnienia wróciły i postanowiłem wrócić na ten serwer i na dobre na nim zostać. Jak widać trzymam się tego postanowienia. Ranga opiekuna serwera byłaby dla mnie wielkim zaszczytem, lecz poprzeczka jest zawieszona bardzo wysoko i są małe szanse, że "chłopaczek" w wieku 13lat zostanie opiekunem.Ale cóż kto nie próbuje ten traci,dlatego piszę właśnie to podanie :)

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię:Michał
Nick:Nikotyna
Wiek:18
AMXX:10/10
STEAM:Jest
Mikrofon:Jest
Ile poświęcisz dziennie czasu na serwer:Dużo wiem ze ostatnio mnie nie było niestety miałem wiele spraw na głowie i nie mialem zbytnio czasu na gre jednak sie to zmieni ;).
Doświadczenie (dłuższa wypowiedź):Niestety doświadczenia takowego na tym stanowisku nie posiadam.
Dlaczego ja (dłuższa wypowiedź):Od zawsze chciałem sprawdzic jak to jest byc opiekunem zajmować sie serwerem. Nie mam problemów z takimi rzeczami jak nauka mam dużo samo zaparcia wiec nie było by problemów z tym aby to ogarnąć. Jestem miłą, raczej kulturalna osobą można ze mna normalnie pogadać " Bez Spiny" Wiec chciał bym spróbowac ;).

 

                                                                                                                                                                                                                                                            pozdrawiam Nikotyna ;)

  • Like 14
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię: Michał
Nick: 1944
Wiek: 19
AMXX: 9/10
STEAM: pod lokalizacją mam steam pokazany
Mikrofon: jest
Ile poświęcisz dziennie czasu na serwer: codziennie
Doświadczenie (dłuższa wypowiedź): Byłem opiekunem nie jednego serwera ; posiadałem ogarniętą i rozwiniętą sieć jak i serwery , więc orientuje się w tej dziedzinie ; 
Dlaczego ja (dłuższa wypowiedź): Jestem spokojnym i ogarniętym człowiekiem ; podaję pomocną dłoń każdemu , nawet jak nie zasłużył  ; jestem otwarty na propozycje ( związane z serwerem) i chętnie słucham każdego co ma dopowiedzenia i na komputerze jestem codziennie i nie będzie przeszkód , aby nie wejść na serwer i chcę pomóc -_- przy ogarnięciu serwera i czasami będę mógł pomóc finansowo w opłaceniu serwera ;)

 

 

a co do steamu to prosze próbować zapraszać , bo odkąd są ograniczenia na steam to trzeba "kupić" grę , aby móc zapraszać znajomych ( lecz wy możecie mnie , bo ktoś zaprosił mnie ) ,

 

 

Pozdrawiam 1944

Edytowane przez .Crash.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Imię:Adrian
Nick:CSI HARD BASS
Wiek:18
AMXX:9/10
STEAM:NIE POSIADAM :(
Mikrofon:OCZYWIŚCIE
Ile poświęcisz dziennie czasu na serwer: Oczywiście jak najwięcej w dni roboczę raczej powinienem być do 5-6h godzin, w weekendy do 10h
Doświadczenie (dłuższa wypowiedź): Przez jakiś czas mnie długo nie było tu na serwerze za czasów rybaka, gdyż robiłem własny serwer, serwer oczywiście wypalił wszystko było fajnie, też był to cod mod, lecz siadł mi komputer i przez długi czas mnie nie było i nie miałem już na opłacenie serwera dlatego,też zrezygnowałem bo często psuł mi się komputer, teraz zainwestowałem w nowego ale nie robię już serwerowni bo za dużo czasu pochłania sama praca :) A opiekunem serwera nigdy nie byłem, zapomniałem dodać że jeden serwer mi wypalił i działał bez problemów :) ze względu na słabą reklamę też zrezygnowałem. :)
Dlaczego ja (dłuższa wypowiedź): Dlaczego ja ? to proste pytanie, cs-classic cod mod, wiążą się moje dobre wspomnienia z początkami tego serwera, wiem jak było za czasów rybaka, poznawałem każdego po kolei teraz znam już ludzi od początku serwera którzy nadal grają tak samo jak i ja, mimo długiej przerwy nadal gram na tym serwerze i jestem z tego zadowolony bo jest to jeden z najlepszych serwerów, i chciałbym aby nadal tak było i serwer się rozwijał, pomagać ludziom i dodawać nowości do serwera,żeby nie było nudno i również robić konkursy :) Mam masę pomysłów jako opiekun :) Pozdrawiam

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię:Adrian

Nick:CSI HARD BASS

Wiek:18

AMXX:9/10

STEAM:NIE POSIADAM :(

Mikrofon:OCZYWIŚCIE

Ile poświęcisz dziennie czasu na serwer: Oczywiście jak najwięcej w dni roboczę raczej powinienem być do 5-6h godzin, w weekendy do 10h

Doświadczenie (dłuższa wypowiedź): Przez jakiś czas mnie długo nie było tu na serwerze za czasów rybaka, gdyż robiłem własny serwer, serwer oczywiście wypalił wszystko było fajnie, też był to cod mod, lecz siadł mi komputer i przez długi czas mnie nie było i nie miałem już na opłacenie serwera dlatego,też zrezygnowałem bo często psuł mi się komputer, teraz zainwestowałem w nowego ale nie robię już serwerowni bo za dużo czasu pochłania sama praca :) A opiekunem serwera nigdy nie byłem, zapomniałem dodać że jeden serwer mi wypalił i działał bez problemów :) ze względu na słabą reklamę też zrezygnowałem. :)

Dlaczego ja (dłuższa wypowiedź): Dlaczego ja ? to proste pytanie, cs-classic cod mod, wiążą się moje dobre wspomnienia z początkami tego serwera, wiem jak było za czasów rybaka, poznawałem każdego po kolei teraz znam już ludzi od początku serwera którzy nadal grają tak samo jak i ja, mimo długiej przerwy nadal gram na tym serwerze i jestem z tego zadowolony bo jest to jeden z najlepszych serwerów, i chciałbym aby nadal tak było i serwer się rozwijał, pomagać ludziom i dodawać nowości do serwera,żeby nie było nudno i również robić konkursy :) Mam masę pomysłów jako opiekun :) Pozdrawiam

-_- Weż pod uwage to co napisał CSI, poświęca naprawde dużo czasu serwerowi. Był by bardzo dobrą osobą na to stanowisko 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię:Adrian

Nick:CSI HARD BASS

Wiek:18

AMXX:9/10

STEAM:NIE POSIADAM :(

Mikrofon:OCZYWIŚCIE

Ile poświęcisz dziennie czasu na serwer: Oczywiście jak najwięcej w dni roboczę raczej powinienem być do 5-6h godzin, w weekendy do 10h

Doświadczenie (dłuższa wypowiedź): Przez jakiś czas mnie długo nie było tu na serwerze za czasów rybaka, gdyż robiłem własny serwer, serwer oczywiście wypalił wszystko było fajnie, też był to cod mod, lecz siadł mi komputer i przez długi czas mnie nie było i nie miałem już na opłacenie serwera dlatego,też zrezygnowałem bo często psuł mi się komputer, teraz zainwestowałem w nowego ale nie robię już serwerowni bo za dużo czasu pochłania sama praca :) A opiekunem serwera nigdy nie byłem, zapomniałem dodać że jeden serwer mi wypalił i działał bez problemów :) ze względu na słabą reklamę też zrezygnowałem. :)

Dlaczego ja (dłuższa wypowiedź): Dlaczego ja ? to proste pytanie, cs-classic cod mod, wiążą się moje dobre wspomnienia z początkami tego serwera, wiem jak było za czasów rybaka, poznawałem każdego po kolei teraz znam już ludzi od początku serwera którzy nadal grają tak samo jak i ja, mimo długiej przerwy nadal gram na tym serwerze i jestem z tego zadowolony bo jest to jeden z najlepszych serwerów, i chciałbym aby nadal tak było i serwer się rozwijał, pomagać ludziom i dodawać nowości do serwera,żeby nie było nudno i również robić konkursy :) Mam masę pomysłów jako opiekun :) Pozdrawiam

 

 

 

 

Freszkoooo poleca tego pana!

 

 

pozdrawiam-i-polecam-piotr-fronczewski.j

Edytowane przez Frescooo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Imię: Michał
Nick: 1944
Wiek: 19
AMXX: 9/10
STEAM: 1944
Mikrofon: Jest
Ile poświęcisz dziennie czasu na serwer: codziennie od poniedziałku do czwartku od 16 do 21:30 ; w piątek od 16 do 24:30 lub do 1:00 , weekend od 13:do 24:30
Doświadczenie (dłuższa wypowiedź): bywałem adminem serwera i opiekunem serwera , więc orientuję się jako opiekun i potrafię obsługiwać się ftp i wgrywać pluginy/mapy/perki/klasy itp
Dlaczego ja (dłuższa wypowiedź): Chcę pomóc -_- przy opiece nad cod modem , opłacać co miesiąc i kupować reklamy, chętnie pomagam innym  , angażuję się w rzeczy mi powierzone , słucham każdego to co ma mi do powiedzenia i chętnie udzielam wskazówek i pomocy , mam zamiar utrzymać porządek i miłą atmosfere tak , aby nie uciekali gracze , jestem ogarnięty i sprawiedliwy ( tzn. oczekuje od oskarżających dowodów na winę  gracza/admina , odwołania od bana itp.)

Edytowane przez 1944
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię: Tomek
 

Nick: Jinner
 

Wiek: 18
 

AMXX: 8/10
 

STEAM: Posiadam
 

Mikrofon: Sprawny
 

Ile poświęcisz dziennie czasu na serwer: Spędzam tam sporo czasu, jestem codziennie po 4h, lub w kratkę bo jak mi gra nie idzie to po prostu wychodzę i za godzinę wracam, kończę grę jak się nią nasycę więc czasami to jest sporo czasu, zwłaszcza w weekendy gdzie nie ma aż tyle roboty i można łupać cały dzień.
Doświadczenie (dłuższa wypowiedź): Hmm, doświadczenie w tym rozpatrywane jest chyba tylko pod względem podłączenia się i operowania TC. Swoje jakieś forum posiadałem pod takim łączem lecz opiekuna jeszcze nie, ale po co są poradniki na YT, po za tym kto pyta nie błądzi, nie wierze, że mi nikt w tym nie pomoże.

 

Dlaczego ja (dłuższa wypowiedź): Wychodzę z moją kandydaturą, ponieważ myślę, że jestem na to stanowisko odpowiedzialną osobą, nie boję się pytać, popełniam błędy i jestem naturalną osobą. Nie wywyższam się i wiem co robić, by omijać konflikty dlatego też mało mówię przez mikrofon. Znam tam wiele osób, wiem jak się zachowują, jak traktują ludzi i jak posługują się językiem, czy są pomocni itd. Dlatego też ludzi na admina będę dobierać biorąc za nich odpowiedzialność, mam do zaproponowania kilka modyfikacji do wymagań na admina ale to podlega dyskusji. Jestem pomocną osobą i lubię ludzi, którzy mnie szanują odwdzięczam im się tak samo, ale wiadomo jak to jest, gdy ktoś niekoniecznie musi nas lubić, wtedy patrzymy na niego z "kwaskiem" lecz i tak, jeżeli wymaga pomocy w której poradzi tylko opiekun owy gracz taką pomoc otrzyma. Zainteresowałem się dawno temu umiejętnościami rozmawiania z ludźmi i manipulowania nimi co pierwszą cechę nabytą uważam za przydatną w życiu jak i da się to przerzucić na forum. Jestem kompetentną osobą z garstką problemów i lubiący się pobawić, więc uświadamiam na samym początku, że jestem zwykłym człowiekiem, który ROZUMIE i dlatego chcę zostać opiekunem tych graczy. Myślę, że da się tam zaprowadzić ład i śmiem powiedzieć, że kilka graczy bryka, ale to nie znaczy, że są jacyś gorsi, zawsze wniosą ten gorzki klimat bez którego cs nie istnieje lecz CZASAMI przesadzają. Chciałbym też urozmaicając rozgrywki tworzyć konkursy, gdzie będzie można wygrywać standardowe nagrody nie ponosząc utraty w kosztach z obu stron, dodając też jestem dosyć kreatywną osobą skromnie mówiąc dlatego propozycje będą dokładnie rozpatrzone mixowane i przedstawiane graczom w formie ankiet, lubię to robić i myślę, że się w tym sprawdzę. Mógłbym napisać wiele, ale myślę, że to wystarczy co więcej chciałbym Karol, abyś napisał jeszcze w tym temacie co dany opiekun będzie robić, mało podań bo ludzie tak na prawdę myślą, że i ze sprawami technicznymi będą się borykać. Jedynym moim minusem w kandydaturze jest to, że potrzebowałbym pomocy na moich początkach, żeby samodzielnie stanąć na nogi, mam nadzieję, że mnie zrozumiecie jeżeli podanie zostanie rozpatrzone pozytywnie. Komu się chciało to przeczytał i bardzo za to dziękuję oraz pozdrawiam graczy z serwera, miłego dnia oraz fragowania :).

Edytowane przez Jinner Concury`
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię: Kamil
Nick: Emin3m
Wiek: 20 lat
AMXX: hmm 8/10
STEAM: Posiadam aczkolwiek gram NS teraz
Mikrofon: Mam
Ile poświęcisz dziennie czasu na serwer: Raczej poświęcam dużo czasu, ponieważ zawsze staram się grać rano chyba że nikogo nie ma, gram również po południu i wieczorami.
Doświadczenie (dłuższa wypowiedź): Gram w cs'a od dobrych kilku lat, oczywiście z przerwami, bywałem adminem na wielu serwerach, jak również próbowałem swoich sił w byciu założycielem serwera, byłem więc Head Adminem na Cs'ie jak i Moderatorem na forum, więc wiem o co chodzi :)
Dlaczego ja (dłuższa wypowiedź): Uważam że nadaje się na to stanowisko, ponieważ zawsze gdy gram w cs'a to poświęcam dużo czasu na grę jak i na siedzenie na forum, staram się pomagać na wszelkie możliwe sposoby, aktualnie mogę pomagać adminom, starać się zgłaszać cziterów na cs'ie jak i na forum, staram się być aktywny na forum, ponieważ w przyszłości chciałbym zostać moderatorem :) Jestem osobą uczciwą i pracowitą, dla mnie najważniejsze jest by pomagać. Dlatego chciałbym zostać psychologiem :) Mam nadzieję, że moja kandydatura zostanie potraktowana poważnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Imię:Jakub
Nick:FiuCzER
Wiek:15
AMXX:dobre 7/10
STEAM:Nie mam
Mikrofon:Oczywiście że tak
Ile poświęcisz dziennie czasu na serwer:Nawet cały dzień moge ponieważ najbardziej lubie serwery cs classic
Doświadczenie (dłuższa wypowiedź):Nawet nawet kiedyś byłem na 3 serwerach adminem o tak mniej więcej db obczajam komendy amx rózne umiem zrobić ssy graczom itp.
Dlaczego ja (dłuższa wypowiedź):Mam na imie Kuba zajmuje się piłką nożną,samochodami,piłką siatkową.Dlaczego akurat ja ponieważ na serwerze nie ma często adminów ja będę był często i pilnował serwera czy nie grają cziterzy chciał bym temu zapobiec.

 

 

 

Pozdrawiam Kuba!!!!!

Edytowane przez Fiuczek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • Właściciel

<strong class='bbc'>Automatycznie wygenerowana wiadomość.</strong><br />Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.<br /><br /><strong class='bbc'>Powód:</strong> zamykam. Stary temat <br /><br />Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.<br /><br />Pozdrawiamy<br />Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • -_- odpiął/ęła ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności