Skocz do zawartości

bunny hop w cs go


.Crash.

Rekomendowane odpowiedzi

bunny hop

Jak robić bunny hop?
Do zrobienia bunny hopa są 2 metody, które przedstawię pod spodem.

Pierwszą metodą jest chodzenie z "w" z jednoczesnym trzymaniem "spacji", potem szybko puszczamy klawisz "w" i naciskamy "a" lub "d" aby nabrać prędkości niezapominawszy o trzymaniu "spacji". Gdy klikamy klawisz "a" przesuwamy myszkę w lewo, gdy "d" - analogicznie w prawo. Dzięki mamy większą prędkość, lecz do tego jeszcze wrócę.

Drugą metodą jest naciskanie samej "spacji", a później zaczęcie wciskania "a" i "d" oraz ruchy myszką w lewo bądź w prawo. Tym sposobem również zaczniemy skakać, lecz jest to sposób o wiele wolniejszy niż pierwszy, dlatego polecam go głównie osobom początkującym.

Jako, że jest to poradnik dotyczący deathrunów przedstawię rownież jak się rozpędzić na 3 sposoby

Jak się rozpędzić?

Metoda pierwsza: Metoda, którą stosuję najczęściej. Gdy już zaczniemy poprawnie skakać wciskamy klawisz "a" lub "d" i w odpowiednią stronę kręcimy myszką robiąc koło (o). Jest to bardzo dobry pomysł zarówno dla początkujących jak i na dalszą drogę.

Metoda druga: Metoda, którą stosowałem, gdy zaczynałem naukę bunny hopa. Gdy zaczniemy poprawnie skakać zataczamy okręgi, które wzorem wskazują 8 lub symbol nieskończoności. Wystarczy robić tak jak w sposobie pierwszym, lecz zamiast robić pełne 360 stopni w pewnej chwili skręcamy w przeciwną stronę i robimy kolejne kółko tym razem w odwrotną stronę (gdy robiliśmy wpierw z "a', to drugie koło robimy z "d").

Metoda trzecia: Metoda, którą stosuje każdy, bardzo dobra, gdy gramy na czas, nie na prędkość. Gdy już robimy bh zaczynamy jak najszybciej potrafimy kręcić myszką w lewo i w prawo (nie zapominając o klawiszach "a" i "d") dzięki czemu w szybkim czasie mamy sporą prędkość.

Na koniec, by już nie przedłużać napiszę przydatne komendy na serwer Deathrun

Przydatne komendy na serwer Deathrun.

Na serwery Dr jest dużo komend, które zwiększają fpsy i tym podobne, lecz niektóre są takie, które wyłączają celownik, usuwają cienie (nie widać cienia ninjy), bardzo pogarszają grafikę itp., dlatego ja stosuję tylko parę komend.

Fps_max 300 - Zwiększa nasze maksymalne fpsy do 300. Można ustawiać dowolną wartość do 999, lecz mój komputer i tak tyle nie wyciągnie, a taka ilość jest jak najbardziej wystarczająca.

Fps_modem 300 - Ustawia fpsy na poziomie 300, aby nie grać powiedzmy na 70, lecz jak najbliżej 300.

Developer 1 - Zapisaliśmy już ustawienia, teraz trzeba je włączyć. Developer włącza i wyłącza te ustawienia. Gdy chcemy pograć na serwerze typu FFA itp. wystarczy wpisać developer 0, aby cofnąć ustawienia. Po każdym wyłączeniu CS trzeba od nowa wpisywać tylko tą komendę.
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątpię aby osoba nie mająca wcześniej styczności z bh wiedziała jak to zrobić po tym poradniku. Lepszą opcją było by nagranie filmiku.

Swoją drogą nie mam pojęcia jak ktoś ma zrobić bh na spacji tak jak to opisałeś.

Dla mnie bh to ustawienie w skoku na scrolla i skakanie przy odpowiednich ruchach myszki i "a" , "d".

 

Koleś na tym filmie bardzo ładnie to wytłumaczył :

 

https://m.youtube.com/watch?v=iGwjFUGaPqI

 

Aczkolwiek + za poradnik

 

@edit sorki ale link z udostępnienia jest jakiś lewy. Wstawiam link z przekierowaniem na yt.

Edytowane przez rewoX*
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koleś na tym filmie bardzo ładnie to wytłumaczył :

 

http://youtu.be/iGwjFUGaPql

 

Aczkolwiek + za poradnik

"Film nie istnieje".

 

A co do poradnika to takich rzeczy nie wytłumaczysz pisząc! To trzeba nagrać więc troszkę poradnik słaby ;3 Ty to rozumiesz, ja też ale nie doświadczeni gracze nie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności