Skocz do zawartości

Rezygnacja mentos


Mentosz

Rekomendowane odpowiedzi

Ja bym na twoim miejscu olał ale cóż zrobisz tak jak będziesz uważał szkoda że odchodzisz bo tyle co wiem mało jest adminów na tych codach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś źle postępuje i tego żałuje, to przeprasza a później siedzi cicho by sprawa ucichła.

Ty postanowiłeś odejść wraz ze spaleniem mostu.. Twój wybór.

 

Cześć

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli przegrywasz i z powodu administracji chcesz odchodzić to nie musisz robić tego z hukiem, chodzi o spoiler Marty..
Dziecinne zachowanie.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoje zachowanie zawsze budziło we mnie dziwne podejrzenia co do twojego wieku, wiedzieliśmy wnioskując po twoim zachowaniu, że nie masz tych 17 lat (czy ile sobie tam wymyśliłeś), ale mogłeś po prostu się przyznać a nie cisnąć po mashiro, że jest "dziwką i się sprzedaje" żegnam cię i mam nadzieję, że już więcej się nie spotkamy dzieciaku. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HAHAHAHAHHA Mentos naprawdę jesteś śmiesznym człowiekiem. Wiedziałeś, że po skardze RPK już odbiorą Ci admina to chciałeś być szybszy i zrezygnować? Naprawdę nie rozumiem twojego zachowania i toku myślenia. Jeszcze ten spoiler od Mashiro... Dziecinne.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jebiesz mnie ty darus jak cala adminstracja serwera 2k pokazaliscie jaka jest z was patologia na ts. Lubicie sie powyzywac i poprzeklinac sobie jak nikt nie patrzy :) Neff szkoda ze nie bylo cie wczaniej przed skarga na mnie posluchal bys sobie jak wyzywali/przeklinali. Ja nie bede grac na takim serwerze :) pozatym darus ty sie nie wypowiadaj po twoich wyczynach na zombi modzie Zachowywales sie tam mieka fajo gorzej niz 13 latek :) Sprzedajna ryba niech dalej wam dupska obrabia. Zobaczymy za rok co z tego bedzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie wypraszam. :D

Nie obraziłam cię ani razu na ts, nawet nie przeklinałam. XD

 

Wiesz co? Jak siedzisz teraz na forum tylko po to, by narobić syfu to wyjdź.

Dodajesz teraz bezsensowne posty, klniesz itd.

Jeśli masz jakieś sensowne argumenty, że nasza administracja na serwerze źle postępuje to zapraszamy do innego działu.

Już nie koloryzuj, chłopaki zaczęli dawać Ci kicki, bo wyjeżdżałeś na rodzinę, więc dziwisz się, że ktoś mógł cię ścisnąć?

Napisz jeszcze, że grozili Ci morderstwem, będzie najlepiej. XD

 

BB x2

Edytowane przez Mashiro *
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoja rezygnacja została przyjęta.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności