Skocz do zawartości

[ODRZUCONA][ODRZUCONA]Skarga Dolar


KS Dybson

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick:  TurboKamilVK
2.Nick admina/gracza który zawinił:  Dolar
3.Admin/Gracz : Dolar
4.IP/SID oskarżanego:
5.Data i godzina: 22,03,2015 20:05
6.Dowody (demko/screeny/świadkowie): http://amxbans.cs-classic.pl/ban_list.php(demko będzie potem )
7.Opis sytuacji:
Tomasz Chadson wyzywał mnie i mu odpowiedziałem gdy on mnie wyzwał ja dostałem bana na 30 minut a Dolar siedział na spect i oczywiście mi dał bana a Tomasz Chadson nie (Dopiero Koala po paru minutach dał mu Bana za co to nwm)  Dolar siedzi i  wywala graczy którzy odpowiedzą na zaczepki ze strony Tomasz Chadson wcześniej bylo tak samo z H3llb0Y tez dostal bana ze stanal w mojej obronie.
Proszę o usuniecie DOLARA z roli Admina bo wygląda na o jak by nie reagował co mówi Tomasz Chadson

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chlopie ty dostales bana za obraze adminow , gdzie nie dodalem do bana ,a z H3llboy bylo ,ze dopiero wbilem na serwer i ogladalem na spec odpala i luknelem na say, to akurat wyzywal gracza to dostal bana .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak tak.. najlepiej sie tłumaczyć  Grałeś wtedy i na 100% to widziałeś że Chadson obrażał w przypadku H3llb0y a w moim byles na poczekalni i nie wmawiaj juz bo to 2 raz tak dziś z tobą!.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamil klociles się z Chadsonem po czym zwróciłem uwagę na Twoje słowa i nagle użyłeś wulgarnych slow w moim kierunku. Sam miałem dac Ci bana ale Dolar byl szybszy. Twoja skarga jest bez sensu bo sam dobrze wiesz, ze jestes winny. Demko daj i jeszcze bardziej się pogrążysz :)
Pozdrawiam

 

@EDIT 

 

Tu nikt nikogo nie kryje demko wszystko pokaże :)

Edytowane przez SkalnyPatataj
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak tak.. najlepiej sie tłumaczyć  Grałeś wtedy i na 100% to widziałeś że Chadson obrażał w przypadku H3llb0y a w moim byles na poczekalni i nie wmawiaj juz bo to 2 raz tak dziś z tobą!.

Bez komentarza ,twoje zachowanie dziecinne nie zna granic.

Edit. Nie widzialem ale slyszalem , jak zaczales wyzywac Adminow...

Edytowane przez Dolar91
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak najlepiej moja wina zawsze Admin admina kryje narka!

jak ja dostałem bana to siedziałeś na Spect i nie widziałeś jak on pisał do mnie Fajnie ale jak ja powiedziałem coś to odrazu widziałeś

Edytowane przez KS Dybson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To znaczy tak, Chadson obrażał to fakt i tu jest wina nie tylko Dolara, ale też innych adminów obecnych wtedy na serwerze (ze mną włącznie), bo nie zareagowali na to co pisał Chadson. Faktycznie On obrażał i to mogę przyznać jednak bana dostał kto inny, mogło to być nie doczytanie albo po prostu Dolar/inni admini nie patrzyli na say kiedy On to pisał. Wiem to jest jako obrona adminów pisałeś to Kamil wyżej, jednak On dostał bana po no troche długim czasie (na początku obrażał na de_nuke, a bana dostał na de_Tuscan), więc tak jak pisałem wyżej to nie tylko wina Dolara bo to jest raczej nie możliwe żeby On przez 3 mapy był jako jedyny admin na serwerze.

To jest zaniedbanie adminów i nie doczytanie informacji  na say'u, jednak ten ban był słuszny, bo zacząłeś obrażać, my jako admini też zawaliliśmy, bo nie daliśmy mu bana wcześniej. Ta skarga nie powinna być tylko na Dolara (jeśli w ogóle powinna być) tylko na każdego wtedy obecnego admina, bo to każdy mógł zareagować, a nie tylko Dolar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obraziłem go bo on mnie obraził, Ale Admina nie obraziłem po 1 bo to bylo do niego. A napisałem na Dolara ponieważ wyglądało to tak jak by specialnie nie zauważył na De_Nauke co pisał CHadson na mnie i za to dostał H3llb0y ze powiedział i obraził go (Chadson nie 1 raz obrażał i ani razy z tego co pamietam nie dostał bana i chyba Upomnienia)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obraziłem go bo on mnie obraził, Ale Admina nie obraziłem po 1 bo to bylo do niego. A napisałem na Dolara ponieważ wyglądało to tak jak by specialnie nie zauważył na De_Nauke co pisał CHadson na mnie i za to dostał H3llb0y ze powiedział i obraził go (Chadson nie 1 raz obrażał i ani razy z tego co pamietam nie dostał bana i chyba Upomnienia)

 

 

 

    

Wszedlem na nuke na mape od polowy gdzies mapy rozegranej i obserwowalem odpala za co odstal bana , i na say w tym momencie widzialem jak H3llboy zaczal obrazac i dostal rowniez bana ,a ty cos na tuscan zaczales ublizac adminom to dostales bana.

Edytowane przez Dolar91
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dolar Nie kłam na Nauke grałeś od początku !

i Adminowi nie ubliżałem na Tuscan. więc nie wiem skąd to wziąłeś że ubliżałem... z resztą niech Koala powie czy ublizałem był u mnie w teamie i wie

Edytowane przez KS Dybson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

tak tak.. najlepiej sie tłumaczyć

Jak go oskarżasz.. to trudno się nie tłumaczyć.

 

De_Tuscan z 2015-03-22 20:17

 

Wejście Dolara na serwer: 2:39

Wejście Koali na serwer: 2:39

Wejście Chudsona na serwer: 6:07

 

~ 13:04

*DEAD* Tomasz Chadson :  rudy killer

 

*DEAD* Tomasz Chadson :  haha

 

*DEAD* FabesiG|AwuPe| :  xD

 

*DEAD* FabesiG|AwuPe| :  ....

 

(zgaduję, że demko nie wyświetliło wiadomości)

[VIP] *SPEC* Koala :  Tomasz nie pasuje ci cos ?

 

*DEAD* Tomasz Chadson :  co mi nie pasuje?

 

Na  serwerze obowiazkuje zakaz obrazania graczy

 

 

17:50

*DEAD* Tomasz Chadson :  koala ma admin bo mnie zbanowal za wyzywanie

 

23:11 Dolar

 

25:11 Wchodzi TurboKamil

 

[VIP] *DEAD* TurboKamilVK :  KKS moim miszczem jest :D

 

27:06 Kick za słowa (nie widnieje rozmowa na demku)

 

po 28:00

[VIP] *DEAD* OBAMA :  kamil daj spokuj

[VIP] *DEAD* neuronek :  boze ludzie zluzujcie

 

Dolar wyszedł przy czasie.. 30:00 +

 

 

i misterny plan jednego z graczy na zakończenie:

[VIP] *DEAD* OBAMA :  zaraz zobacze czyt koala ma admina zaczne go wyzywac i dadza mi bana i zobacze od kogo i bedzie jasne

 

Kto chce, niech ogląda na własną rękę: http://217458.hltv3.pukawka.pl/hltv-1503221938-de_tuscan-1427049480-1427051820.zip

Ja tyle zobaczyłem..

 

@Edit

Napisałem, co widnieje na demku.

Edytowane przez S}{aDoW
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ten plan jego był genialny xD. A wracając do tematu obrażania to Kamil nie obraził Skalnego (bo to chyba za to dostał bana) tylko Chadson napisał "Turbosrom", a Turbo mu odpisał "japa cwelu", a że Skalny coś wcześniej napisał żeby się uspokoili chyba, to pomyślał, że Turbo pisze do niego i za to dostał bana.

 

EDIT

 

I dziękuję, Shad, że dałeś ten misterny plan On mnie później przez chyba 4 mapy męczył czy mam admina xD

Edytowane przez SANEPID :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shadow ban byl po tym jak OBAMA napisał że będzie go obrażał... TurboKamil dostałeś bana i po czasie Chadson też dostał,wiec gdzie widzisz problem ?

 

@EDIT

 

Chwilę później jak dostałeś bana to ja się pożegnałem i wyszedłem z gry. Nie wiem co się dalej działo. Wypowiadam się tylko do czasu kiedy jeszcze bana nie dostałeś i do czasu jak go dostałeś.. 

 

Teraz niech wyjaśnia wszystko Koala i Dolar jak to dalej wyglądało

Edytowane przez SkalnyPatataj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skalny ale Chadson nie dostał za obrazę mnie z tego co mi wiadomo ;) dostał że wkurzał chyba Koale a nie że mnie obrażał!.

Edytowane przez KS Dybson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra.. teraz to co jest w logach:

 

L 03/22/2015 - 20:03:14: "Tomasz Chadson" say "siema turbosrom"

L 03/22/2015 - 20:03:21: "TurboKamilVK" say "uwazaj "

L 03/22/2015 - 20:03:45: "Tomasz Chadson" say "srom!"

L 03/22/2015 - 20:03:45: "SkalnyPatataj" say "spokoj"

L 03/22/2015 - 20:03:53: "TurboKamilVK" say "Japa cwelu"

L 03/22/2015 - 20:03:57: "Tomasz Chadson" say "wyzywa"

L 03/22/2015 - 20:04:30: Kick: "TurboKamilVK" was kicked by "Console" (message ""slowa"")

 

1. Nie rozumiem zachowania admina, skoro nie widzi co się dzieje na serwerze.

 

 

L 03/22/2015 - 20:14:20: "Koala" say "ja zadnej oli nie znam"
L 03/22/2015 - 20:14:21: "Tomasz Chadson" say "ola z  spiwora" (dead)
L 03/22/2015 - 20:14:31: "Koala" say "tomasz ogarnij sie ok ?"

 

L 03/22/2015 - 20:14:33: "Tomasz Chadson" say "ola spod wora" (dead)
L 03/22/2015 - 20:14:39: "Tomasz Chadson" say "a co zlego robie?" (dead)
L 03/22/2015 - 20:14:40: "Koala" say_team "ok masz bana"

L 03/22/2015 - 20:15:11: Kick: "Tomasz Chadson" was kicked by "Console" (message " You are BANNED. Check your console.")

 

 

Myślę, że sprawa wyjaśniona.

 

Według mnie:

Winny jest admin, który nie zareagował na wyzwiska pierwsze teksty Chudsona.

 

 

Do Patataja:

 

Kamil klociles się z Chadsonem po czym zwróciłem uwagę na Twoje słowa i nagle użyłeś wulgarnych slow w moim kierunku. Sam miałem dac Ci bana ale Dolar byl szybszy.

Nie użył w TWOIM kierunku wulgarnych słów.

Dolar nie zwrócił uwagi nawet co było pisane wcześniej, przed "japa cwelu".

 

 

TurboKamil dostałeś bana i po czasie Chadson też dostał,wiec gdzie widzisz problem ?

Za co dostał Kamil, a za co Chadson?

Kamil za odpowiedzenie na chamskie odzwyki pokroju "srom" oberwał, a Chadson nic.. dopiero za idiotyczne teksty do.. (Doktor Hajs?) został wyrzucony - przez Koale.

TU widzę problem.

Edytowane przez S}{aDoW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahha Shadow no to bk jak nie widzisz roznicy a "srom" a "cwel", i co ja mam jeszcze przeprosic za uzywanie slow pokroju "cwel" na serwerze ,o ktorym nie ma pojecia co to znaczy,a dostal bana bo zaczal wjezdzac na adminow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie oboje są winni a został ukarany tylko jeden. Teraz po logach widać niedopatrzenie ze strony admina Dolara jak i reszty.Hmmm zaraz po banie Kamila wyszedłem, ale to nie tłumaczy. Dalej niech zadecyduje o tym wyższa ranga

 

@EDIT

 

Dolar ma rację Kamil przez mikrofon zaczął obrażać adminów i za to dostał Kamil bana. Mnie nawet chyba nie było jeszcze jak Chadson się kłócił z Kamilem.. Wszedłem to oni się już obrażali po czym kazałem im się uspokoić. 

Edytowane przez SkalnyPatataj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dolar, żartujesz sobie ze mnie?

 

Sądzisz, że przekształcanie nick'u Kamila na "turbosrom", a później po ostrzeżeniu Kamila powtórzył srom.. to znaczy że się lubią i nie widać tutaj żadnego chamskiego zachowania?

Od kiedy admin działa jak maszyna, łapie słowa klucze ("cwel") i rozdaje kicki? Nie patrząc na sytuację czy poprzednie teksty.

 

Sądziłem, że nie zwróciłeś uwagi, dlatego poleciał tylko jeden kick, ale teraz odpowiedziałeś w taki sposób.. jakbyś kogoś chronił.

 

Srom

(1.1) anat. zewnętrzne żeńskie narządy płciowe

(1.2) st.pol. wstyd, zniewaga

 

i co ja mam jeszcze przeprosic za uzywanie slow pokroju "cwel" na serwerze

Ty? Masz przepraszać..? Za używanie słowa "cwel"?

 

 

,o ktorym nie ma pojecia co to znaczy

Cwel - mężczyzna zmuszany do odbywania oralnych i analnych stosunków homoseksualnych, zwłaszcza w więzieniu.

 

a dostal bana bo zaczal wjezdzac na adminow.

Gdzie zaczął wjeżdzać na adminów? Sądzisz, że napisał do Patataja z powodu "spokój" czy do Chadsona za srom?

 

Myślisz czy chronisz kolegi?

Edytowane przez S}{aDoW
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shadow, zaczal przez mikrofon , jak wyzej wspomnial Skalny, ja tam juz swoje wyjasnilem i skonczylem.

Edytowane przez Dolar91
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

padło słowo że do Admina kieruje tą obrazę przez mikro? Miałem Koale w teamie i jakoś on nic nie mówił że OBRAŻAŁEM ADMINA!!!!! więc nwm skąd to się wzięło  powiedziałem tak jak dostałem bana " Czamu tylko ja dostałem Bana aa ta Kur*a nadal nie " a z resztą H3llb0Y też banika wyrwał bo nie widziałeś jak Tomasz Chadson wyzywa kilka osób z tego co widziałem pisało spokój czy coś takiego ale oberwało się komuś innemy niż gościowi co zaczyna sprzeczkę!

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

padło słowo że do Admina kieruje tą obrazę przez mikro? Miałem Koale w teamie i jakoś on nic nie mówił że OBRAŻAŁEM ADMINA!!!!! więc nwm skąd to się wzięło  powiedziałem tak jak dostałem bana " Czamu tylko ja dostałem Bana aa ta Kur*a nadal nie " a z resztą H3llb0Y też banika wyrwał bo nie widziałeś jak Tomasz Chadson wyzywa kilka osób z tego co widziałem pisało spokój czy coś takiego ale oberwało się komuś innemy niż gościowi co zaczyna sprzeczkę!

Pozdro.

a wiec Ci sprostuje jak bylo bo chyba zapomniales , wbijasz ty na serwer i Chadson do ciebie pisze turbosrom itd to co shadow wrzucil z logow to nie bede powtarzal, i Skalny za te slowa dal ci kicka gdzie powinien dac tez Chadsonowi ,a ty wracaszpo kick-u na serwer i zaczynasz wyzywac adminow i wtedy Ja ci dalem bana za obraze , gdzie powinienem dodac obraza admina i koncze w tym temacie bo skarga jak dla mnie i na mnie nie sluszna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

L 03/22/2015 - 20:03:14: "Tomasz Chadson" say "siema turbosrom"

L 03/22/2015 - 20:03:21: "TurboKamilVK" say "uwazaj "

L 03/22/2015 - 20:03:45: "Tomasz Chadson" say "srom!"

L 03/22/2015 - 20:03:45: "SkalnyPatataj" say "spokoj"

L 03/22/2015 - 20:03:53: "TurboKamilVK" say "Japa cwelu"

L 03/22/2015 - 20:03:57: "Tomasz Chadson" say "wyzywa"

L 03/22/2015 - 20:04:30: Kick: "TurboKamilVK" was kicked by "Console" (message ""slowa"") a co to jest ? nie kick?

Edytowane przez Dolar91
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności