Skocz do zawartości

[ODRZUCONA][ODRZUCONA]Skarga Dolar


KS Dybson

Rekomendowane odpowiedzi

ale człowieku mówić ci kolejny raz że nie wyzywałem żadnego ADMINA wbij to do swojego mózgu!!!!  jakoś Koala tego nie słyszał że obrazałem ADMINA więc nie wiem skąd ci to się ubzdurało! ? 

 

@ EDYT

 miałem Koale w TEAM i on tego nie słyszał to nwm jaki ty masz słuch że słyszysz? nie rozumiem cię... Kryjesz kolegę i przykrywasz oko co piszę czy co! to śmieszne że admin 2 razy nie widz co TOmasz Chadson pisze ale innych już tak.. H3llb0y też to może potwierdzić że został wywalony za odpowiedzenie temu TYPOWI !! a typek grał sobie jak by niby nic

 

 

Pozdro

Edytowane przez KS Dybson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

śmieszny jesteś  po 1 nie dostałem Kicka przed Banem ;)

Jak go nie dostałeś skoro jest jasno napisane w logach:

a później otrzymałeś bana na 30min od Dolara o godzinie 20:05:12

Link do bana: http://amxbans.cs-classic.pl/ban_list.php?bid=162255

 

Adminowi nie ubliżałem na Tuscan

 

 

 

Dobra.. PODSUMOWUJĄC:

 

1. Dolar, SkalnyPatataj i Tomasz Chadson są na serwerze

2. TurboKamilVK wchodzi na serwer

3. Dzieje się na sytuacja:

L 03/22/2015 - 20:03:14: "Tomasz Chadson" say "siema turbosrom"

L 03/22/2015 - 20:03:21: "TurboKamilVK" say "uwazaj "

L 03/22/2015 - 20:03:45: "Tomasz Chadson" say "srom!"

L 03/22/2015 - 20:03:45: "SkalnyPatataj" say "spokoj"

L 03/22/2015 - 20:03:53: "TurboKamilVK" say "Japa cwelu"

L 03/22/2015 - 20:03:57: "Tomasz Chadson" say "wyzywa"

4. Interwencja ze strony:

 - Dolara: (słowa Patataja: "Sam miałem dac Ci bana ale Dolar byl szybszy" [..] "Ja go nie ruszyłem tylko tyle co zwróciłem im uwagę plus napisałem ze na serwerze jest zakaz obrażania innych graczy")

- SkalnegoPatataja: (słowa Dolara: shadow tego kicka to nawet o nie dalem ja a skalny. [...] a dostal tylko on kicka od skalnego)

 

L 03/22/2015 - 20:04:30: Kick: "TurboKamilVK" was kicked by "Console" (message ""slowa"")

 

5. TurboKamilVK powraca i mówi przez mikrofon przez 30sekund. Jak twierdzi on: "Czemu tylko ja dostałem Bana aa ta Kur*a nadal nie "

6. Kamil otrzymuje bana od Dolara: http://amxbans.cs-classic.pl/ban_list.php?bid=162255

22.03.2015 - 20:05:12

 

i chodzi o tą sytuację.

 

Kto dał kicka? - nie wiem

Czy reakcja adminów była odpowiednia? - tak

Czy reakcja graczy po ostrzeżeniu przez Patataja była odpowiednia? - Tomasz już nic do Ciebie nie napisał, a Ty po ostrzeżeniu napisałeś "Japa cwelu".

Tomasz - ostrzeżenie, po nim nic nie napisał, więc nie został wyrzucony

Kamil - ostrzeżenie, po nim napisałeś, zostałeś wyrzucony. Po ponownym wejściu na serwer, wyzywałeś (?), więc zostałeś zbanowany.

Czy powinieneś później dostać bana na 30min za gadanie przez mikrofon - jeśli obrażałeś adminów, tak. Jeśli nie, to nie.

 

Pytania:

Należy uzgodnić, co mówił Kamil przez mikrofon, by zdecydować czy ban jest słuszny.

Nie wiadomo kto dał pierwszego kicka.

Edytowane przez S}{aDoW
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo Shadow mimo tego ze nie widzial akcji pięknie wszystko rozpisane, wszedles obrazales i dostałeś bana. Po czym chciałeś się wybielic i napisałeś skargę. Po moim upomnieniu Tomasz Chadson się uspokoił a Ty nadal kontynuowales sprawę dlatego zostałeś zbanowany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wysłałem w tym czasie co skalny napisał spokój ale że doszła wolniej nie moja wina... no ale tak jak zawsze jest Admin kur*a nigy nie jest winny zawsze grasz Dolar kryje swojego kolegę i nigdy nie widzi co piszę to jest Kurka Chamskie z jego strony więc nwm czemu go bronicie jeszcze najlepiej nie wydawać ani kurw* grosza na ten serwer i nie wchodzić bo zawsze znajdzie sie taki Dolar co swojemu kumplowi bedzie Dupsko krył... Koala byl jakoś nie widział że obrażałem admina tylko Dolar widział I skalny

a teraz Nara bo kurw* kolejny raz jest moja wina a taki Admin dolar nigdy nie dostanie nic....................

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wysłałem w tym czasie co skalny napisał spokój ale że doszła wolniej nie moja wina... no ale tak jak zawsze jest Admin kur*a nigy nie jest winny zawsze grasz Dolar kryje swojego kolegę i nigdy nie widzi co piszę to jest Kurka Chamskie z jego strony więc nwm czemu go bronicie jeszcze najlepiej nie wydawać ani kurw* grosza na ten serwer i nie wchodzić bo zawsze znajdzie sie taki Dolar co swojemu kumplowi bedzie Dupsko krył... Koala byl jakoś nie widział że obrażałem admina tylko Dolar widział I skalny

a teraz Nara bo kurw* kolejny raz jest moja wina a taki Admin dolar nigdy nie dostanie nic....................

i to wszystko pokazuje i daje wiele do tlumaczenia ,ze jak dostales kick-a od Skalnego zaczeles obrazac jak teraz w tym poscie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo to śmnieszne że 2 razy nie widziałeś co Tomasz CHadson pisał a innych już tak!

z tobą już nie gadam NARA i cie nie pozdrawiam kryj dalej swojego kolegę a daleko zajdziesz!

 

EDIT

no tak ale ty nie ruszysz dupy by go ogarnąć wcześniej tez udałeś że tego nie pisał na Nauke..

Edytowane przez KS Dybson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra jeżeli dobrze pamiętam to było tak

 

1. Zaczyna się ostra konwersacja między graczami Kamil a Tomasz 

2. Piszę aby się uspokoili + notatke " Na serwerze jest zakaz obrażania innych graczy "

3. Kamil pisze " Japa cwelu "

4. Dostaje kicka ode mnie 

5. Wchodzi ponownie na serwer krzycząc na starcie przez micro, że składa skargę na Dolara + obraźliwe słowa w strone administratorów 

6. Dostaje bana na 30 minut 

7. Tomasz od czasu upomnienia nie odezwał się ani słowem 

 

Winny : Kamil

Dolar - postąpił jak każdy admin czyli zareagował na wulgaryzmy i obelgi ze strony Kamila

 

Kamil chcąc się wybielić napisał skargę na Dolara :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chciał sie zesrać a nie wybić.... najlepiej moja wina NARA!! żenada to jest  Koala bym i co napisał że wyzwałem kurde jakiegoś ADMIAN nie ! więc dalej wmawiajcie sobie że mowilem na admina (Y)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nikogo nie broni, po prostu stwierdzamy fakt, że administrator nie zawinił, gdyż jasno wiemy co zostało napisane, oraz nie ma poparcia od Twojej strony, że NIE wyzywałeś administratorów przez mikrofon po powrocie.

Wszystko zostało przeprowadzone prawidłowo.

 

Dlaczego nie zacząłeś po prostu grać po wyrzuceniu z serwera tylko musiałeś dodać parę słów "od siebie"?

Możliwe, że Dolar z Patatajem się kryją.. oczywiście, nie odrzucam tej myśli, ale nikt do tej pory nie powiedział że było inaczej, oprócz Ciebie.

 

Dostałeś bana na 30min.. a następnie również Tomasz go dostał, ponieważ zachowywał się w podobny sposób do administratora. Obaj dostaliście bany na 30min tylko że w odstępie czasowym.

Na chamstwo nie odpowiada się chamstwem - pierwszy kick, dlatego też mam nadzieję, że taka sytuacja się nie powtórzy, pamiętając że gracz który nie zmienił swojego zachowania wobec innych, również został ukarany.

 

Skargę zamykam, by Kitol zadecydował już bez zbędnych postów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoja skarga nie została przyjęta!

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności