Skocz do zawartości

Skarga na Error ;3


LuBiS`_

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick:

2.Nick admina/gracza który zawinił: Error ;3

3.Admin/Gracz : Gracz

4.Data i godzina: ok 18.11.12 godz. 21.50

5.Dowody (demko/screeny/świadkowie): http://www28.zippyshare.com/v/91443275/file.html

6.Opis sytuacji:

Nie byłem pewien czy dać perma i wstawić ssyy więc nagrałem demko i niech inny ocenią , czy ma wh moim zdaniem Tak ,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sn0wy`, chyba nie ogarniasz tematu on nie ma ma bana,ani nie dostał ss tylko Lubis mu nagrał demo ja gra na wh i dał na forum.

 

Ps.Nawet ja mu nie robię ss,ów chodziarz perfidnie mi sledzi po Admin spektor,ale po co mam tracić swój czas na robienie ss,ów ja Anty ss mu ładnie czyści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak samo było z Lolkiem...Ludzie na glowe upadliscie ? Że ktoś ma słuchawki i umie z nich korzystać i dobrze strzelac to nie znaczy że ma haxy. Ogarnijcie sie. Cs to nie tylko "napier*aj i zabijaj"...Pomyślcie troche i będziecie grać lepiej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lewy, może u Lolka to się sprawdza, bo grał na turniejach esl itp.. Nie spodziewałabym się tego po errorze, no ale samo demko wskazuje na to, że gra nieczysto. Poczekajmy na jego wypowiedź, bo ciekawi mnie co powie ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Ja nie pamięam żebym tak mówł,co prawda mam skleroze więc może dlategoSS;y też nic nie pokażą więc proszę sprawdzę demko i wtedy PODEJMĘ DECYZJĘ.JA NIKT INNY !!TYLKO JA ZADECYDUJE O TYM CZY BĘDZIE UB CZY GO NIE BĘDIZE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tak ja wiem ze nie mam wh ale wy jednak inaczej sadzicie nie wiem jak mam wam udowodnic ze nie mam wh jak ktos zaproponuje cos co mam zrobic zeby udowodnic to niech napisze... -_- wierz jednak ze nie mam wh... i dodam jeszcze jedno ProwokatoR nie wiem czemu sie na mnie tak uwziales nie rozumiem wiem ze dobrze grasz ale jak ktos cie zawsze zabije skanem lub cos to ty zawsze mowiles jak ja bylem ("ciekawe jak") nie wiem czy ty zazdroscisz ze ktos lepiej gra czy cos -.-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności